Ar Michelle Obamai bus gėda dėl savo suknelės po 20 metų?

Publikuota: 2008 m. gruodžio 31 d. trečiadienis

Barako Obamos (Barack Obama) žmona Mišelė (Michelle)
Barako Obamos (Barack Obama) žmona Mišelė (Michelle)
Artimiausias svarbus įvykis Michelle Obamos gyvenime – Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento inauguracija ir šventinis pokylis, iki kurio liko vos trys savaitės. Jau dabar pasaulio žiniasklaida nenuleidžia nuo stilingos juodaodės moters akių ir spėlioja, ką tokio pritrenkiančio ji vilkės sausio 20-tą dieną.

Tačiau visi apdarai, aksesuarai ir jų gamintojai kol kas saugomi griežčiausioje paslaptyje. Dizaineriai sutaria tik dėl vieno dalyko – M. Obama turi ne tik pasistengti ir atrodyti skoningai bei dailiai per inauguraciją, bet ir išsirinkti tokius rūbus, kurie atrodytų gerai ir po kelių dešimčių metų, rašo Suite101.com.

Tai visai nereiškia, kad ji tą pačią suknelę ar kostiumėlį vilkės ir senatvėje, tiesiog taip jau yra, kad pirmųjų ponių nuotraukos ir jų rengimosi stilius patenka ne tik į mados žurnalus, bet tampa istorijos dalimi. O kas norėtų atrodyti juokingai ir neskoningai praėjus tai madai, kuri buvo inauguracijos metu? Niekas iš istorijos puslapių nenorėtų atrodyti apgailėtinai.

Kaip teigia dizaineriai, prisimenant ankstesniųjų JAV prezidentų žmonų apdarus, dėl kai kurių šiandien yra nuoširdžiai gėda. Ne visos damos mokėjo gražiai ir skoningai rengtis. Kai kurių suknelės ir kostiumėliai atrodo vulgariai ir liudija apie prastą skonį.

Kol kas aprangos kodo specialistai ir mados žinovai nesutaria, ar toks likimas ištiks ir M. Obamą, nes ši paprasta save laikanti juodaodė moteris perka drabužius parduotuvėse, kuriose apsiperka milijonai eilinių amerikiečių. Galbūt su laiku tai pasikeis, jei ji pradės naudotis dizainerių paslaugomis.

Pavyzdžiui, per Baracko Obamos rinkiminę kampaniją Michelle vilkėjo parduotuvėje „H&M“ pirktą suknelę. Kaip įvertino kritikai, ji atrodė visai neblogai.

Geltonas megztukas ir palaidinė, kurią moteris vilkėjo laidoje „Tonight Show“, po programos pasirodymo eteryje susilaukė didžiulės sėkmės. Reikėjo tik būsimajai prezidentienei užsiminti, kad minėtą geltoną derinį ji pirko internetu, jau kitą dieną tokios palaidinės bei megztukai buvo iššluoti iš internetinės parduotuvės.

Dėl paties JAV prezidento rūbų niekam kol kas galvos neskauda ir tai nelaikoma jokia paslaptimi. Yra žinoma, jog Obamos kostiumą, kurį jis vilkės per savo inauguraciją, siuva firmos „Hart Schaffner Marx“ dizaineriai. Jie rūpinasi B. Obamos įvaizdžiu jau nuo tada, kai jis buvo oficialiai išrinktas demokratų partijos kandidatu.

O kol dizaineriai, madų žurnalų redaktoriai bei eiliniai žmonės spėlioja, kaip atrodys pirmoji Amerikos ponia, Vašingtone duris atvėrė buvusių JAV prezidentų žmonų apdarų paroda. Amerikos istorijos muziejuje galima pamatyti pirmųjų ponių rūbus nuo pat 1780-ųjų metų, kai Martha Washington apsivilko rankomis išpieštą suknelę.

Bene labiausiai į mados istoriją įsirašė Jacqueline Kennedy, kuri 1961 metais vilkėjo labai originalų asimetrišką kostiumėlį, kuris tais laikais atrodė kiek neįprastai ir iššaukiančiai. Ši moteris turėjo tobulą subtilų skonį ir nepakartojamą stilių. Ji yra laikoma geriausiai atrodžiusia pirmąją JAV ponia tarp visų Amerikos prezidentų žmonų. Jos savitas stilius kopijuojamas ir po šiandien.

Kai kurie mados kritikai tvirtina, kad būsimoji pirmoji JAV ledi M. Obama gali padaryti tokį patį perversmą mados pasaulyje. Dizaineriai teigia, jog būtų tiesiog nuostabu, jei ji sugebėtų grąžinti į Baltuosius rūmus tikros mados dvelksmą. Tokį, kokį savo laikais įnešė Jacqueline Kennedy.

Moterų mados žurnalas „Women's Wear Daily“ rašo, jog Baracko Obamos žmona taps aukštosios mados žvaigžde: „Ji spinduliuoja savu nepakartojamu stiliumi. Sunku rasti, kas ją užgožtų. Angelina Jolie, pasitrauk į šalį. Madonna, tu taip pat.“

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »