Ateivių medžiotojai bando susisiekti su nežemiškomis gyvybės formomis SMS žinutėmis

Publikuota: 2008 m. gruodžio 18 d. ketvirtadienis

Raelis
Tinklapis SentForever.com teikia ganėtinai keistą paslaugą: galimybę išsiųsti į SMS panašią žinutę ateiviams. Tai atliekama per britų telekomo palydovinio perdavimo stotį. Tinklapis žinutes galima siųsti nemokamai, tačiau vartotojai norintys gauti sertifikatą, jog tikrai pabandė susisiekti su ateiviais, turi susimokėti £9.95.

„Daugybė žmonių mano, jog mes nesame vieni“, sako vienas iš tinklapio įkūrėjų Krisas Tomsonas (Chris Thomason). „Jie siunčia žinutes su tekstu „Aš čia, aš pasirengęs“, arba „Laukiu kol susisieksite su manimi“.“

Tinklapyje skelbiama, jog taip šio sumanymo autoriai nori pakeisti standartines atvirutes, kurios yra „nepaprastai laikinos savo prigimtimi ir dažnai būna tiesiog išmetamos praėjus kelioms dienoms po jų išsiuntimo“. Taip pat priduriama, jog „kosmose radio bangos keliauja amžinai jei jų kelyje nepasitaiko kietas kūnas, pavyzdžiui, žvaigždė ar planeta. Visgi kuo toliau radijo spindulys keliauja, tuo labiau sklaidosi, todėl net jei jo kelyje ir pasitaiko žvaigždė ar kita kliūtis, didžioji signalo dalis gali ją aplenkti“.

Anksčiau šiais metais internetinės bendruomenės tinklapis Bebo suorganizavo daugiau nei 500 paveikslėlių ir žinučių išsiuntimą į kosmosą. Signalas buvo nukreiptas į Gliese 581C planetą, kuri buvo pasirinkta, nes mokslininkai mano, jog joje gali būti gyvybei palankios sąlygos.

 

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Superkompiuteriai daro atradimus, kurių negali mokslininkai

Praeitų metų gegužę superkompiuteris iš San Jose, Kalifornijoje, per porą valandų perskaitė 100 000 tyrimų. skaityti »

Prisėskite. Patogiai, bet kur ir bet kada

Šiais visuotinio sėdėjimo laikais profesijų, kurių atstovai ant visą darbo dieną praleidžia ant kojų, aktualumas ir poreikis nė kiek ne menkesnis nei prieš dešimtmetį ar kitą. skaityti »

Planšetinis ar nešiojamasis kompiuteris? Ką ir kodėl verta rinktis?

Planšetiniai kompiuteriai tapo itin populiarūs, kadangi jie yra paprasti naudoti, labai lengvi, jų baterijos tarnauja ilgai ir be to, planšetes galima naudoti įvairiems darbams. Bet dažnam žmogui iškyla klausimas – ar tikrai planšetė pilnai gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį? skaityti »

Sukurtas drugys gelbės nukentėjusius

Drugiai-kiborgai greitai gali padėti atlikti sudėtingiausias gelbėjimo operacijas, skelbia mokslininkai, sugalvoję būdą, kaip kontroliuoti vabzdžių raumenis. skaityti »

Kupertino viešbučio „Aloft“ gyventojus aptarnaus robotai

Robotai – darbdavių džiaugsmas ir darbuotojų nelaimė. Kaip žinome, robotika, dirbtinis intelektas ir kitos dar prieš dešimtmetį egzotiškai atrodžiusios temos šiuo metu yra labai aktyviai nagrinėjamos įvairių sričių inžinierių. skaityti »

Įkrauk telefoną šaukdamas! Prietaisas garso bangas paverčia energija

Ar pažįstamas jausmas, kai prireikus kažkur svarbiai paskambinti, miršta jūsų telefono baterija? Nesijaudinkite, kol iš nusivylimo šaukiate ant savo mobiliojo, šis riksmas jums gali labai pasitarnauti. skaityti »

Pristatyta pirmoji pasaulyje prisilietimus fiksuojanti krepšinio aikštelė

Įmonių grupė „Nike“ pristatė pirmąją pasaulyje lietimams jautrią LED krepšinio aikštelę. skaityti »

Magnetai įsijungia į kompiuterių tranzistorių pamainos lenktynes

Sluoksniai nanomagnetų galėtų sumažinti ateities kompiuterių rajumą. skaityti »

Čilės studentai išrado nepavagiamą dviratį

Čilės studentai išrado dviratį, kurį pavogti bus labai keblu, o jei vis dėlto jį ir pavyks nugvelbti, naudos iš tokio dviračio nebus skaityti »

KTU savaitgalį virto tiesioginės transliacijos iš Mėnulio studija

KTU dėstytojai Kęstutis Valinčius ir Mindaugas Jančiukas 2014 rugpjūčio 9-10 naktimis universiteto sieną pavertė tiesioginės transliacijos iš Mėnulio ekranu. skaityti »