Atostogas Gruzijoje planuoti padės pirmoji lietuviška kelionių aplikacija

Publikuota: 2014 m. kovo 18 d. antradienis

Populiarėjantį lietuvių turizmą į Gruziją netrukus dar labiau sustiprins tiesioginis skrydis tarp Vilniaus ir Kutaisio bei internetinė kelionių į Gruziją planavimo aplikacija. Savarankiškiems keliautojams aplikacija „Kelionė į Gruziją – pasidaryk pats!” leis sužinoti pagrindinę informaciją apie šią šalį, jos regionus, nacionalinę virtuvę, įdomiausius objektus, pasiūlys išbandyti jau parengtus maršrutus skirtingai kelionės trukmei bei leis interaktyvių žemėlapių pagalba susiplanuoti unikalų savo atostogų maršrutą.

Tokios internetinės aplikacijos sukūrimą bendromis pastangomis inicijavo Gruzijos ambasada Lietuvoje bei žinomiausias šiol šalies produktas – natūralus mineralinis vanduo „Borjomi“. Aplikacija patalpinta socialinio tinklo Facebook puslapyje „Borjomi Lietuva“, pasiekiama tiesioginiu adresu www.borjomilietuva.lt.

„Mes labai tikimės, kad „Borjomi“ komandos ir Gruzijos ambasados Lietuvoje pastangomis sukurta kelionių aplikacija bus naudinga ir informatyvi. Šis įrankis suteikia galimybę susiplanuoti savo maršrutą vienoje seniausių ir žavingiausių turizmo krypčių pasaulyje“, – teigia nepaprastoji ir įgaliotoji Gruzijos ambasadorė Lietuvai Khatuna Salukvadze.

Anot jos, Gruzijos ambasada itin vertina bendrovės „IDS Borjomi Europe“ indėlį prisidedant prie Gruzijos įvaizdžio kūrimo Lietuvoje. „Gruzija apdovanota išskirtiniu natūraliu mineraliniu vandeniu ir šio vandens populiarumas Lietuvoje tampa neatsiejama visos Gruzijos šalies įvaizdžio dalimi“, – sako ambasadorė.

„Atstovaudami bene žinomiausią gruzinišką produktą, labai dažnai sulaukiame klausimų apie keliones į Gruziją. Šią aplikaciją kūrėme pasitelkdami abiejų šalių pajėgas – lietuvių keliautojai, buvę Gruzijoje, padėjo surinkti informaciją bei nuotraukas apie įdomiausius šalies objektus, tuo tarpu ambasados ir „Borjomi“ atstovai tikrino, ar parinkti geriausi objektai, ar visa informacija teisinga, siūlė maršrutų papildymus. Todėl esame tikri, kad šis kelionių į Gruziją gidas bus naudingas ne tik pirmą kartą joje besilankysiantiems, tačiau ir tiems, kam Gruzija jau spėjo tapti viena geidžiamiausių atostogų krypčių“, – teigia „IDS Borjomi Europe“ marketingo vadovė Ieva Semerikovaitė.

Į tris dalis – „Sužinok“, „Išbandyk“ ir „Susiplanuok“ – suskaidyta aplikacija padės nuo pat kelionės planavimo pradžių, pasiūlydama šaltinius, kur ir kaip ieškoti skrydžių bilietų, nakvynės, kaip keliauti šalies viduje, kokiame regione ką aplankyti, kokius nacionalinius gruzinų patiekalus paragauti ir kur ieškoti daugiau informacijos.

Aplikacija papildyta fotografo ir keliautojo Martyno Siruso nuotraukomis, kuris Gruzijoje buvo jau 3 kartus. „Ir dar grįšiu, Gruzija tikrai iš tų šalių, į kurias keliones galima kartoti nebijant, kad pabos. Žmonių draugiškumas ir požiūris į lietuvius ten užburia, todėl šią šalį rekomenduoju visiems, kurie nori pabėgti nuo gana įprastų ir kartais nuobodokų europietiškų standartų, sutinku Europos Sąjungos šalyse. Gruzija kitokia – gyvesnė, su aštresniais įspūdžiais ir greičiau besikeičianti. O kur dar gamta – vieną dieną gali kopinėti Kaukazo kalnuose, kitą – mirkti Juodojoje jūroje arba zulinti siauras Tbilisio senamiesčio gatveles“, – įspūdžiais dalinasi M. Sirusas.

Nemokamą internetinę aplikaciją „Kelionė į Gruziją – pasidaryk pats!” galima rasti adresu Borjomilietuva.lt. Tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir antro pagal dydį Gruzijos miesto Kutaisio startuoja šio mėnesio pabaigoje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »