Atskleistos „Apple“ darbuotojų elgesio viešojoje erdvėje taisyklės

Publikuota: 2011 m. gruodžio 14 d. trečiadienis

Interneto portalas „9to5Mac“ iš patikimų šaltinių gavo „Apple“ vidaus politikos taisykles, kurios reglamentuoja ne tik kompanijos darbuotojų elgseną internete, bet ir apskritai visą jų elgesio kodeksą.

„Apple“ laikosi gana griežtos politikos, kai yra kalbama apie darbuotojų elgesį viešojoje erdvėje ir jų laikymąsi kompanijos sukurtos HRCCC (sąžiningumas, pagarba, konfidencialumas, bendruomenė, paisymas; angl. honesty, respect, confidentially, community, compliance) strategijos. „Apple“ darbuotojai nieko negali užsiminti apie kompaniją interneto svetainėse ar viešuose forumuose.

Pateikiame jums keletą taisyklių, kurių turi laikytis kiekvienas „Apple“ darbuotojas:

  • „Apple“ darbuotojai negali naudotis tinklaraščiais, svetainėmis, socialiniais tinklais ar panašiais internetiniais objektais tam, kad kalbėtų apie kompaniją, kurioje dirba;
  • asmeninės darbuotojų svetainės negali būti skirtos aptarinėti kompanijos reikalus;
  • „Apple“ darbuotojai visiškai negali diskutuoti su klientais apie gandus. Jie nebent gali sakyti: „Apple“ nekomentuoja sprendimų, produktų, gandų ar akcijų, kurių pati kompanija nėra oficialiai paskelbusi“;
  •  darbuotojai negali naudoti darbui skirto el. pašto asmeniniam bendravimui. Tam turi būti naudojamas atskiras el. pašto adresas.

Taisyklių pabaigoje taip pat išryškėja dar viena svarbi taisyklė: „Galiausiai, draudžiama rodyti ar kitaip paviešinti šias „Apple“ taisykles. Taisyklės skirtos tik „Apple“ darbuotojams, o ne viešam naudojimui“.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Lenkijoje išleista kvadratinė moneta

Nacionalinis Lenkijos bankas išleido 35 tūkst. kolekcinių 5 zlotų monetų. Ypatingos jos savo kvadratine forma. Ši moneta sukurta minint Varšuvos monetų rūmų 250 metų jubiliejų. skaityti »

Žmones stebės milžiniška akis

Šveicarai sukūrė skraidyklę „Skye“, primenančią milžinišką akį. Ji sugeba skraidyti minioje tarp žmonių ir jų neužkabinti. skaityti »

Britams bankas svarbesnis už parduotuvę

Trys iš keturių britų norėtų, kad jų rajone būtų banko skyrius. Tai rodo Britanijos banko TSB tyrimas. Taip pat arti namų turėtų būti ir pašto skyrius. skaityti »

Amerikoje sukurta moters išvaizdos robotė

Amerikos bendrovės „Hanson Robotics“ įkūrėjas Davidas Hansonas sukūrė robotą Sofiją, savo išvaizda stulbinančiai panašią į moterį. Robotė netgi gali atkartoti žmogaus mimiką – iki 60 veido išraiškų. skaityti »

Kodėl „Google“ parduoda baisiausių pasaulyje robotų gamintoją?

Susižavėjimą ir pagarbią baimę keliančių robotų gamintojas „Boston Dynamics“ parduodamas. Kodėl „Google“ nebenori ganyti plieninių avių? skaityti »

„Huawei“ ambasadoriumi tapo futbolininkas Lionelis Messis

Argentinos rinktinės ir „Barcelona“ futbolo klubo puolėjas Lionelis Messis tapo naujuoju „Huawei“ ambasadoriumi. Bendrovės ir penkiskart geriausio pasaulio futbolininko partneryste siekiama skatinti žmones siekti savo tikslų ir svajonių. skaityti »

„Nike“ sukūrė išmaniuosius batus

„Nike“ paskelbė sukūrusi batus, kurie savaime užsiriša juos užmovus ant kojų. skaityti »

Daugiausia milijardierių gyvena JAV

Leidinio „Forbes“ naujausias reitingas rodo, kad daugiausia milijardierių gyvena Niujorke. Šiame mieste gyvena 79 žmonės, kurių turtas siekia apie 364,6 mlrd. JAV dolerių. skaityti »

Italų studentai sukūrė origami išvaizdos elektromobilį

Anot projekto autorių, automobilis ne tik važiuos pats automatiškai, bet ir reaguos į vairuotojo nuotaiką – pagal tai kurs atitinkamą atmosferą. skaityti »

Japonijos banke dirbs robotas Pepperis

Japonijos bankas „Mizuho Bank“ planuoja panaudoti kompanijos IBM technologijas ir įdarbinti savo poskyriuose robotus. skaityti »