„Bento Book“ – ateities svajonių kompiuteris

Publikuota: 2011 m. gegužės 9 d. pirmadienis

 

Kai garsiai paklausiame, ką dar įspūdingo naujausių technologijų kūrėjai gali pasiūlyti, nesitikėdami nieko, – jie vėl mus nustebina.

Renė Lee, jaunas dizaineris iš JAV, siūlo technologijų mylėtojams idėją, kuri sujungia visus įrenginius į visumą ir nepalieka abejingų. „Bento book“ – tai nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, išmanusis telefonas, atskirai montuojamas kietasis diskas ir baterija – viskas viename.

Jauno dizainerio pasiūlytas sprendimas šiemet buvo pripažintas geriausiu tarp 1000 kitų, kurie varžėsi Japonijos kompanijos rengtame kasmečiame technologijų konkurse „Fujitsu design award 2011“.

Renė Lee save pristato kaip dizainerį, kuris kuria sudėtingus sprendimus ir pasiekia paprastumą, – tai jis įrodo ir savo sumanytame „ateities kompiuterio“ modelyje.

„Bento Book“ pagrindas – 15 mm storio nešiojamasis kompiuteris, turintis 15,4 colių įstrižainės OLED ekraną. Vietoj mums įprastos klaviatūros yra tik daug skyrelių, primenančių padėkliuką. Į kiekvieną iš jų galima įstatyti kitus įrenginius: planšetinį kompiuterį, išmanųjų telefoną, kietąjį diską ir saulės energiją naudojančią ličio bateriją, kurie atsidūrę reikiamoje vietoje sinchronizuojasi su pagrindu ir tampa vienu įrenginiu.

Taigi, dabar jūs galite klausytis muzikos per išmanųjį telefoną, tuo pat metu savo planšetinį kompiuterį naudoti kaip jutiklinę klaviatūrą, patogią naršyklę ar muzikos instrumento klavišus. Dar vienas pliusas – norint naudotis „Bento Book“, nebūtina sudėti visus įrenginius, išskyrus bateriją ir kietąjį diską. Renė Lee kurdamas šį modelį ilgai galvojo ir apie spalvas, tačiau nusprendė pasilikti prie klasikinės juodos ir pakankamai drąsios, akį rėžiančios raudonos.

 

Šaltinis: penki.lt, renelee.net
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »