„Bento Book“ – ateities svajonių kompiuteris

Publikuota: 2011 m. gegužės 9 d. pirmadienis

 

Kai garsiai paklausiame, ką dar įspūdingo naujausių technologijų kūrėjai gali pasiūlyti, nesitikėdami nieko, – jie vėl mus nustebina.

Renė Lee, jaunas dizaineris iš JAV, siūlo technologijų mylėtojams idėją, kuri sujungia visus įrenginius į visumą ir nepalieka abejingų. „Bento book“ – tai nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, išmanusis telefonas, atskirai montuojamas kietasis diskas ir baterija – viskas viename.

Jauno dizainerio pasiūlytas sprendimas šiemet buvo pripažintas geriausiu tarp 1000 kitų, kurie varžėsi Japonijos kompanijos rengtame kasmečiame technologijų konkurse „Fujitsu design award 2011“.

Renė Lee save pristato kaip dizainerį, kuris kuria sudėtingus sprendimus ir pasiekia paprastumą, – tai jis įrodo ir savo sumanytame „ateities kompiuterio“ modelyje.

„Bento Book“ pagrindas – 15 mm storio nešiojamasis kompiuteris, turintis 15,4 colių įstrižainės OLED ekraną. Vietoj mums įprastos klaviatūros yra tik daug skyrelių, primenančių padėkliuką. Į kiekvieną iš jų galima įstatyti kitus įrenginius: planšetinį kompiuterį, išmanųjų telefoną, kietąjį diską ir saulės energiją naudojančią ličio bateriją, kurie atsidūrę reikiamoje vietoje sinchronizuojasi su pagrindu ir tampa vienu įrenginiu.

Taigi, dabar jūs galite klausytis muzikos per išmanųjį telefoną, tuo pat metu savo planšetinį kompiuterį naudoti kaip jutiklinę klaviatūrą, patogią naršyklę ar muzikos instrumento klavišus. Dar vienas pliusas – norint naudotis „Bento Book“, nebūtina sudėti visus įrenginius, išskyrus bateriją ir kietąjį diską. Renė Lee kurdamas šį modelį ilgai galvojo ir apie spalvas, tačiau nusprendė pasilikti prie klasikinės juodos ir pakankamai drąsios, akį rėžiančios raudonos.

 

Šaltinis: penki.lt, renelee.net
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »