Birželio 15 dieną – masinis „špargalkių“ naikinimas

Publikuota: 2007 m. birželio 13 d. trečiadienis

Jaunimas


..Kažkada vienas tarybinių laikų herojus tarė:„nichočiu učitsa, chočiu žinitsa“.

 Šiuos žodžius turbūt ne vienas sau yra kartojęs eilinės nemigos nakties metu ruošiant kursinį ar diplominį darbą, kalant nesuprantamas sąvokas iš kolegos sąsiuvinio...

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga (KUSS) nesiūlo mesti mokslų, tačiau atsipalaiduoti po sunkios sesijos tikram studentui yra privaloma. Vadovaudamiesi šiuo principu, Klaipėdos studentai skelbia birželio 15-ąją dieną laisvą nuo mokslų ir visus kviečia rinktis prie naujųjų KU auditorijų pasakyti „atia atia“ pasibaigiančiai sesijai ir tarti garsų „labas!“ prasidedančiai vasarai.

„Sesijos užbaigtuvės“ startuoja 17 val., o susirinkusius linksmins ir jų kojas judėti vers uždegantys KU liaudies kapelos ritmai, studentiški „Colder“, „Flaer“, „Šablono“, „Arrogantics“,  „Keisto stiliaus“, „Cecho“  „gabalai“, prie pulto sėdės DJ Zill.

Taip pat renginio metu bus bandoma pagerinti ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordą. Organizatorių teigimu, ilgiausios „špargalkės“ rekordo siekimas tikrai netaps paskatinimu nesąžiningam mokymuisi – priešingai, studentai bus raginami egzaminus laikyti „savo galva“.

„Siekdami ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordo mes norime į vieną krūvą surinkti visas iki šiol Klaipėdos universiteto studentų naudotas “špargalkes„ ir padėti riebų tašką nusirašinėjimo istorijoje. Ne paslaptis, kad dauguma “paruoštukių„ eina iš kartos į kartą. KUSS pasisako už sąžiningą mokslą, taigi ši akcija taps ne tik proga įsiamžinti Lietuvos rekordų knygoje – kadangi “špargalkės„ autoriams nebus gražinamos, o sunaikintos,  nuo kitų mokslo metų visi mokysimės sąžiningai,“ – sakė KUSS prezidentė Goda Zobėlaitė.


Šaltinis: KUSS RsV
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »