Birželio 15 dieną – masinis „špargalkių“ naikinimas

Publikuota: 2007 m. birželio 13 d. trečiadienis

Jaunimas


..Kažkada vienas tarybinių laikų herojus tarė:„nichočiu učitsa, chočiu žinitsa“.

 Šiuos žodžius turbūt ne vienas sau yra kartojęs eilinės nemigos nakties metu ruošiant kursinį ar diplominį darbą, kalant nesuprantamas sąvokas iš kolegos sąsiuvinio...

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga (KUSS) nesiūlo mesti mokslų, tačiau atsipalaiduoti po sunkios sesijos tikram studentui yra privaloma. Vadovaudamiesi šiuo principu, Klaipėdos studentai skelbia birželio 15-ąją dieną laisvą nuo mokslų ir visus kviečia rinktis prie naujųjų KU auditorijų pasakyti „atia atia“ pasibaigiančiai sesijai ir tarti garsų „labas!“ prasidedančiai vasarai.

„Sesijos užbaigtuvės“ startuoja 17 val., o susirinkusius linksmins ir jų kojas judėti vers uždegantys KU liaudies kapelos ritmai, studentiški „Colder“, „Flaer“, „Šablono“, „Arrogantics“,  „Keisto stiliaus“, „Cecho“  „gabalai“, prie pulto sėdės DJ Zill.

Taip pat renginio metu bus bandoma pagerinti ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordą. Organizatorių teigimu, ilgiausios „špargalkės“ rekordo siekimas tikrai netaps paskatinimu nesąžiningam mokymuisi – priešingai, studentai bus raginami egzaminus laikyti „savo galva“.

„Siekdami ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordo mes norime į vieną krūvą surinkti visas iki šiol Klaipėdos universiteto studentų naudotas “špargalkes„ ir padėti riebų tašką nusirašinėjimo istorijoje. Ne paslaptis, kad dauguma “paruoštukių„ eina iš kartos į kartą. KUSS pasisako už sąžiningą mokslą, taigi ši akcija taps ne tik proga įsiamžinti Lietuvos rekordų knygoje – kadangi “špargalkės„ autoriams nebus gražinamos, o sunaikintos,  nuo kitų mokslo metų visi mokysimės sąžiningai,“ – sakė KUSS prezidentė Goda Zobėlaitė.


Šaltinis: KUSS RsV
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »