Birželio 15 dieną – masinis „špargalkių“ naikinimas

Publikuota: 2007 m. birželio 13 d. trečiadienis

Jaunimas


..Kažkada vienas tarybinių laikų herojus tarė:„nichočiu učitsa, chočiu žinitsa“.

 Šiuos žodžius turbūt ne vienas sau yra kartojęs eilinės nemigos nakties metu ruošiant kursinį ar diplominį darbą, kalant nesuprantamas sąvokas iš kolegos sąsiuvinio...

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga (KUSS) nesiūlo mesti mokslų, tačiau atsipalaiduoti po sunkios sesijos tikram studentui yra privaloma. Vadovaudamiesi šiuo principu, Klaipėdos studentai skelbia birželio 15-ąją dieną laisvą nuo mokslų ir visus kviečia rinktis prie naujųjų KU auditorijų pasakyti „atia atia“ pasibaigiančiai sesijai ir tarti garsų „labas!“ prasidedančiai vasarai.

„Sesijos užbaigtuvės“ startuoja 17 val., o susirinkusius linksmins ir jų kojas judėti vers uždegantys KU liaudies kapelos ritmai, studentiški „Colder“, „Flaer“, „Šablono“, „Arrogantics“,  „Keisto stiliaus“, „Cecho“  „gabalai“, prie pulto sėdės DJ Zill.

Taip pat renginio metu bus bandoma pagerinti ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordą. Organizatorių teigimu, ilgiausios „špargalkės“ rekordo siekimas tikrai netaps paskatinimu nesąžiningam mokymuisi – priešingai, studentai bus raginami egzaminus laikyti „savo galva“.

„Siekdami ilgiausios paruoštukės Lietuvoje rekordo mes norime į vieną krūvą surinkti visas iki šiol Klaipėdos universiteto studentų naudotas “špargalkes„ ir padėti riebų tašką nusirašinėjimo istorijoje. Ne paslaptis, kad dauguma “paruoštukių„ eina iš kartos į kartą. KUSS pasisako už sąžiningą mokslą, taigi ši akcija taps ne tik proga įsiamžinti Lietuvos rekordų knygoje – kadangi “špargalkės„ autoriams nebus gražinamos, o sunaikintos,  nuo kitų mokslo metų visi mokysimės sąžiningai,“ – sakė KUSS prezidentė Goda Zobėlaitė.


Šaltinis: KUSS RsV
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »