„Brangiausi“ Holivudo vaikai

Publikuota: 2008 m. balandžio 12 d. šeštadienis

Kūdikis
Jie dar nespėjo gimti, bet jau uždirbo krūvą pinigų. Bulvarinė žiniasklaida pasirengusi mokėti milijonus už pirmas jų nuotraukas. Kaip ir kiekviename versle, čia savo taisyklės.

Konkurencija tarp leidinių šioje srityje didžiulė. Apie nemokamas paparacų darytas nuotraukas tokiais atvejais galima net nesvajoti: į gimdymo namus fotografai neįleidžiami, o išvažiuojant iš ligoninės, nuo fotoaparatų blyksčių žvaigždes ir jų naujagimius saugo būrys asmens sargybinių. Sandėriai dėl pirmų kūdikio nuotraukų sudaromi dar gerokai prieš jam gimstant, rašo portalas „style.rbc“.

Teigiama, jog daugiausia už savo naujagimių nuotraukas iš žurnalo „People“ gaus Bradas Pittas ir Angelina Jolie. JAV žurnalas pasirengęs už fotosesiją su Brangelinos dvyniais sumokėti 10 mln. dolerių. Ši įspūdinga suma atrodo logiška: už dukros Shiloh nuotrauką aktoriai iš žurnalų „People“ ir „Hello“ gavo po 4-5 mln dolerių.

Tuo tarpu neseniai nuostabių dvynukų susilaukę Jennifer Lopez ir Marcas Anthony  už pirmą Makso ir Emmi fotosesiją iš žurnalo „People“ gavo 6 mln. dolerių. Tačiau tokie pinigai atsiperka: žurnalo numeris, ant kurio puikavos Jennifer Lopez ir jos dvynukų nuotrauka, išleistas 3 mln. egzempliorių tiražu.

Galima teigti, jog vaikų gimdymas šou žvaigždėms tapo pelningu verslu. Tačiau yra ir tokių, kuriems tokie žaidimai nėra priimtini. Pavyzdžiui, aktorė Hall Berry atsisakė pelningo pasiūlymo parduoti savo vaiko nuotraukas, o serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker 2002 metais gimusį sūnų Jamesą visiškai nemokamai parodė šimtams prie gimdymo namų susirinkusių paparacų.


 

 

Šaltinis: Balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Microsoft“ mokys pažinti gėles

Kompanija „Microsoft“, bendradarbiaudama su kinų botanikais, kuria programą, kuri atpažintų augalus iš jų nuotraukų. skaityti »

Olimpiados dalyviams dovanų – olimpinės monetos

Į olimpines žaidynes Brazilijoje išvykstantiems mūsų šalies plaukikams Lietuvos bankas padovanojo pirmąsias olimpinės serijos monetas. skaityti »

Kuriama programa, piešinius paverčianti nuotraukomis

Olandijos Neimegeno universiteto neurobiologai šiuo metu kuria neuroninį tinklą, kuris gebėtų nupieštus eskizus paversti nuotraukomis. skaityti »

Pristatytas išmaniausias pasaulyje dviratis

Bendrovė „Volata Cycles“ išleido patį išmaniausią pasaulyje dviratį. Jo pagrindą sudaro palengvintas aliuminio rėmas ir platesnė nei įprastiniuose modeliuose anglies pluošto šakė. Tai leidžia įdėti platesnius ratus ir padidinti pravažumą. skaityti »

Patarimai „Pokemon Go“ gerbėjams: kaip taupyti telefono bateriją

Pasaulis kraustosi iš proto dėl naujojo žaidimo „Pokemon Go“, mušančio populiarumo rekordus. Jeigu savo išmaniajame telefone jau bandėte pagauti pokemoną ir jūs, turėjote pastebėti, kad ši pramoga įrenginio bateriją iškrauna labai greitai. skaityti »

Susimokėti už viešojo transporto bilietą galima ir nagais

Londono dizainerė Liusi Devis sukūrė unikalų manikiūrą, leidžiantį atsiskaityti už paslaugas. skaityti »

Mokslininkai išmokė robotą vaikščioti žmogiškai

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė robotą DURUS, kuris geba eiti tiksliai taip, kaip žmogus. skaityti »

Telefoną įkraus užrašų knygelė

Amerikiečių bendrovė „Solar Shtick“ pristatė bloknotą „Powerbook“ su Saulės elementais. skaityti »

Eksperimentas parodė, kad vyrai nepaleidžia savo telefonų iš rankų

Moterys gali dvigubai ilgiau išsiversti be telefono, tačiau nei vieni, nei kiti neišlaukia nė minutės. skaityti »

Žmogaus oda taps monitoriumi?

Japonijos mokslininkų grupė, vadovaujama profesoriaus Takao Somea, sukūrė itin ploną ir lankstų ekraną, tvirtinamą prie žmogaus odos. skaityti »