„Brangiausi“ Holivudo vaikai

Publikuota: 2008 m. balandžio 12 d. šeštadienis

Kūdikis
Jie dar nespėjo gimti, bet jau uždirbo krūvą pinigų. Bulvarinė žiniasklaida pasirengusi mokėti milijonus už pirmas jų nuotraukas. Kaip ir kiekviename versle, čia savo taisyklės.

Konkurencija tarp leidinių šioje srityje didžiulė. Apie nemokamas paparacų darytas nuotraukas tokiais atvejais galima net nesvajoti: į gimdymo namus fotografai neįleidžiami, o išvažiuojant iš ligoninės, nuo fotoaparatų blyksčių žvaigždes ir jų naujagimius saugo būrys asmens sargybinių. Sandėriai dėl pirmų kūdikio nuotraukų sudaromi dar gerokai prieš jam gimstant, rašo portalas „style.rbc“.

Teigiama, jog daugiausia už savo naujagimių nuotraukas iš žurnalo „People“ gaus Bradas Pittas ir Angelina Jolie. JAV žurnalas pasirengęs už fotosesiją su Brangelinos dvyniais sumokėti 10 mln. dolerių. Ši įspūdinga suma atrodo logiška: už dukros Shiloh nuotrauką aktoriai iš žurnalų „People“ ir „Hello“ gavo po 4-5 mln dolerių.

Tuo tarpu neseniai nuostabių dvynukų susilaukę Jennifer Lopez ir Marcas Anthony  už pirmą Makso ir Emmi fotosesiją iš žurnalo „People“ gavo 6 mln. dolerių. Tačiau tokie pinigai atsiperka: žurnalo numeris, ant kurio puikavos Jennifer Lopez ir jos dvynukų nuotrauka, išleistas 3 mln. egzempliorių tiražu.

Galima teigti, jog vaikų gimdymas šou žvaigždėms tapo pelningu verslu. Tačiau yra ir tokių, kuriems tokie žaidimai nėra priimtini. Pavyzdžiui, aktorė Hall Berry atsisakė pelningo pasiūlymo parduoti savo vaiko nuotraukas, o serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker 2002 metais gimusį sūnų Jamesą visiškai nemokamai parodė šimtams prie gimdymo namų susirinkusių paparacų.


 

 

Šaltinis: Balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »