„Brangiausi“ Holivudo vaikai

Publikuota: 2008 m. balandžio 12 d. šeštadienis

Kūdikis
Jie dar nespėjo gimti, bet jau uždirbo krūvą pinigų. Bulvarinė žiniasklaida pasirengusi mokėti milijonus už pirmas jų nuotraukas. Kaip ir kiekviename versle, čia savo taisyklės.

Konkurencija tarp leidinių šioje srityje didžiulė. Apie nemokamas paparacų darytas nuotraukas tokiais atvejais galima net nesvajoti: į gimdymo namus fotografai neįleidžiami, o išvažiuojant iš ligoninės, nuo fotoaparatų blyksčių žvaigždes ir jų naujagimius saugo būrys asmens sargybinių. Sandėriai dėl pirmų kūdikio nuotraukų sudaromi dar gerokai prieš jam gimstant, rašo portalas „style.rbc“.

Teigiama, jog daugiausia už savo naujagimių nuotraukas iš žurnalo „People“ gaus Bradas Pittas ir Angelina Jolie. JAV žurnalas pasirengęs už fotosesiją su Brangelinos dvyniais sumokėti 10 mln. dolerių. Ši įspūdinga suma atrodo logiška: už dukros Shiloh nuotrauką aktoriai iš žurnalų „People“ ir „Hello“ gavo po 4-5 mln dolerių.

Tuo tarpu neseniai nuostabių dvynukų susilaukę Jennifer Lopez ir Marcas Anthony  už pirmą Makso ir Emmi fotosesiją iš žurnalo „People“ gavo 6 mln. dolerių. Tačiau tokie pinigai atsiperka: žurnalo numeris, ant kurio puikavos Jennifer Lopez ir jos dvynukų nuotrauka, išleistas 3 mln. egzempliorių tiražu.

Galima teigti, jog vaikų gimdymas šou žvaigždėms tapo pelningu verslu. Tačiau yra ir tokių, kuriems tokie žaidimai nėra priimtini. Pavyzdžiui, aktorė Hall Berry atsisakė pelningo pasiūlymo parduoti savo vaiko nuotraukas, o serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker 2002 metais gimusį sūnų Jamesą visiškai nemokamai parodė šimtams prie gimdymo namų susirinkusių paparacų.


 

 

Šaltinis: Balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Greičiausias sportinis dviratis, kurio registruoti varžyboms niekada neleis

Sportinių dviračių dizaino parametrus griežtai kontroliuoja Tarptautinė dviračių sporto sąjunga – pasaulinė dviračių sporto organizacija. Jei ne tos taisyklės, sportiniai dviračiai galėtų atrodyti kitaip. skaityti »

„London Fashion Week“ metu „Visa“ pristatė mokėjimų naujoves

„London Fashion Week“ metu buvo pristatyti pirmieji mokėjimo sistemos „Visa“ pasirodymo mados rinkoje rezultatai. skaityti »

Sukurtos ausinės, nedengiančios ausų

Islandijos dizaino studija „Studio Banana” sukūrė „Batband“ ausines, kurios nedengia ausų. skaityti »

Ką savo telefone laiko tikras krepšinio gerbėjas?

Ką daryti, jei darbo metu vykstančių rungtynių pamatyti nepavyksta, arba, jei dingus elektrai visi planai smagiai praleisti vakarą prie televizoriaus žlunga? skaityti »

Ateitis – kūdikio vežimėlis su oro filtru?

Dailės akademijos industrinio dizaino studentas Dominykas Budinas sukūrė „Oro skydą“ – kūdikio vežimėlis su oro filtru, apsaugančiu nuo užteršto oro, – ir tapo tarptautinio dizaino konkurso „Electrolux“ dizaino laboratorija vienu iš šešių finalininkų. skaityti »

Vandens švarą užtikrins knyga-filtras

Karnegio universiteto daktaras Teri Dankovich išrado vandens valymo knygą, kurios vienas puslapis gali išvalyti iki 100 litrų vandens, o visos tokios knygos užtektų 4-eriems metams. skaityti »

Naujas išradimas – mikrotermometras, tiksliai matuojantis ypač žemas temperatūras

Fizikai iš Aalto, Kopenhagos ir Bazelio universitetų sukūrė miniatiūrinį termometrą, kuriuo galima matuoti temperatūras iki 7 milikelvinų (mK). skaityti »

„Google“ kovos už tobulus kelius

„Google“ užpatentavo technologiją, kuri patobulins kelių žemėlapius, nurodydama kelių būklę. skaityti »

Gineso rekordai: Lietuvos banko Pinigų muziejaus milijono centų piramidė – didžiausia pasaulyje

Pasaulio Gineso rekordų knygos sudarytojai patvirtino, kad Lietuvos banko Pinigų muziejuje Vilniuje stovi didžiausia piramidė iš 1 milijono 935 centų. skaityti »

JAV švietimo įstaigos mokys apie virtualias valiutas

Jungtinėse Amerikose Valstijose veikiantys koledžai ir universitetai pradėjo rengti savo studentams mokymus apie virtualias valiutas, tarp jų ir bitkoinus. skaityti »