„Brangiausi“ Holivudo vaikai

Publikuota: 2008 m. balandžio 12 d. šeštadienis

Kūdikis
Jie dar nespėjo gimti, bet jau uždirbo krūvą pinigų. Bulvarinė žiniasklaida pasirengusi mokėti milijonus už pirmas jų nuotraukas. Kaip ir kiekviename versle, čia savo taisyklės.

Konkurencija tarp leidinių šioje srityje didžiulė. Apie nemokamas paparacų darytas nuotraukas tokiais atvejais galima net nesvajoti: į gimdymo namus fotografai neįleidžiami, o išvažiuojant iš ligoninės, nuo fotoaparatų blyksčių žvaigždes ir jų naujagimius saugo būrys asmens sargybinių. Sandėriai dėl pirmų kūdikio nuotraukų sudaromi dar gerokai prieš jam gimstant, rašo portalas „style.rbc“.

Teigiama, jog daugiausia už savo naujagimių nuotraukas iš žurnalo „People“ gaus Bradas Pittas ir Angelina Jolie. JAV žurnalas pasirengęs už fotosesiją su Brangelinos dvyniais sumokėti 10 mln. dolerių. Ši įspūdinga suma atrodo logiška: už dukros Shiloh nuotrauką aktoriai iš žurnalų „People“ ir „Hello“ gavo po 4-5 mln dolerių.

Tuo tarpu neseniai nuostabių dvynukų susilaukę Jennifer Lopez ir Marcas Anthony  už pirmą Makso ir Emmi fotosesiją iš žurnalo „People“ gavo 6 mln. dolerių. Tačiau tokie pinigai atsiperka: žurnalo numeris, ant kurio puikavos Jennifer Lopez ir jos dvynukų nuotrauka, išleistas 3 mln. egzempliorių tiražu.

Galima teigti, jog vaikų gimdymas šou žvaigždėms tapo pelningu verslu. Tačiau yra ir tokių, kuriems tokie žaidimai nėra priimtini. Pavyzdžiui, aktorė Hall Berry atsisakė pelningo pasiūlymo parduoti savo vaiko nuotraukas, o serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker 2002 metais gimusį sūnų Jamesą visiškai nemokamai parodė šimtams prie gimdymo namų susirinkusių paparacų.


 

 

Šaltinis: Balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »