Campbell gali pasiekti susitarimą Niujorko užpuolimo byloje

Publikuota: 2006 m. lapkričio 16 d. ketvirtadienis

Naomi Campbell

Naomi Campbell
Supermodelis Naomi Campbell (Naomi Kempbel) savo namų šeimininkės užpuolimo mobiliuoju telefonu byloje gali artėti susitarimo link, trečiadienį per teismo posėdį pranešė Niujorko valstijos prokuratūra.

„Mes vis dar tariamės dėl galimo bylos užbaigimo“, – Manheteno baudžiamojo teismo teisėjai Evelyn Laporte (Evlin Laport) sakė apygardos prokuroro pavaduotoja Shanda Strain (Šanda Strein).

Didžiojoje Britanijoje gimusios N.Campbell advokatai per posėdį nieko nekalbėjo.

Teisėja kitą posėdį paskyrė sausio 16 dieną, kai N.Campbell turės priimti susitarimą, arba jai bus pateikti kaltinimai antrojo laipsnio užpuolimu.

Teisėja taip pat patenkino Sh.Strand prašymą pratęsti draudimą 36 metų manekenei turėti kokių nors kontaktų su namų šeimininke Ana Scolavino (Ana Skolavino).

Jei N.Campbell būtų pripažinta kalta dėl antrojo laipsnio užpuolimo, jai grėstų iki septynerių metų kalėjimo. Ji taip pat galėtų būti deportuota iš šalies.

Prokurorai teismo dokumentuose tvirtino, kad modelis sviedė mobilųjį telefoną į A.Scolavino, kai susiginčijo su ja dėl džinsų. Pasak jų, telefono aparatas pataikė moteriai į pakaušį ir padarė žaizdą, kuriai susiūti prireikė keturių dygsnių.

Lydima kresno asmens sargybinio, N.Campbell greitai įėjo į teismo salę pro būrį reporterių, fotografų ir operatorių, mėginusių užfiksuoti trijų minučių manekenės pasirodymą.

Pirmadienį dar viena N.Campbell darbuotoja Gaby Gibson (Gabi Gibson) iškėlė modeliui 35 puslapių pataisytą ieškinį, kuriame tamsiaodę gražuolę pavadino „žiauria rasiste“.

G.Gibson savo ieškinyje teigia, kad N.Campbell šaipėsi iš jos netaisyklingos anglų kalbos ir aprėkė ją dėl rumunų kilmės, teigdama: „Tu, kvaile, jau nebesi trečiajame pasaulyje“.

N.Campbell advokatas Davidas Breitbartas (Deividas Breitbartas) šiuos kaltinimus neigė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse, interneto tinklalapiuose, platinti mobiliaisiais visuomenės informavimo kanalais be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »