„Canon“ atnaujina funkcijas ir pristato nuotolinį pultelį, skirtą profesionalioms vaizdo kameroms

Publikuota: 2014 m. vasario 26 d. trečiadienis

„Canon“ papildė profesionalams skirtų gaminių liniją nauju laidiniu nuotolinio valdymo prietaisu – „Canon“ nuotolinio valdymo pultu RC-V100, pritaikytu profesionalams skirtoms vaizdo kameroms. Taip pat pristato programinės aparatinės įrangos atnaujinimus, kurie naujomis funkcijomis papildys „Canon“ EF ir „Cinema“ objektyvus bei „Cinema EOS“ kameras.

Valdykite padėtį su „Canon“ nuotolinio valdymo pultu RC-V100

RC-V100 pultas vidines kameros funkcijas leidžia pasiekti naudojantis įprastu valdymo meniu ir turi vartotojo sąsają, teikiančią galimybę reguliuoti tokius bendruosius nustatymus kaip vyzdinė diafragma, mastelio keitimas ir baltos spalvos balansas; reguliuoti galima ir kitus nustatymus, tokius kaip gama kreivės viršutinė dalis ir gama kreivės pradžios taškas. Pagrindiniai nustatymai valdomi keturiais mygtukais, kurie atliekas tas pačias operacijas kaip ir ant kamerų korpuso esantys 1–4 mygtukai.

„Klientai mus įkvepia savo kūrybiškumu ir troškimu naudoti mūsų gaminius naujais, dar neišmėgintais būdais, kurie net ir mums patiems kartais būna netikėti. Norime puoselėti tą kūrybiškumą dar labiau išplėsdami filmavimo galimybes – taip atsirado ir naujasis „Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100. Mūsų klientų atsiliepimai mums yra neįkainojami, todėl tikimės, kad šis gaminys padės vartotojams įgyvendinti savo viziją“, – pasakojo Kieranas Magee, „Canon Europa“ profesionalams skirtų gaminių rinkodaros direktorius.

„Canon“ laidinis nuotolinio valdymo pultas RC-V100 tinkamas naudoti su „Canon“ profesionalams skirtomis vaizdo kameromis ir „Cinema EOS“ kameromis, įskaitant XF300 seriją, EOS C100, EOS C300 ir EOS C500. Kad naująjį nuotolinio valdymo pultą būtų galima naudoti su ankstesniais modeliais, reikia įdiegti nemokamą programinės aparatinės įrangos atnaujinimą.

Nauja programinė aparatinė įranga ir atnaujinimai

Nemokamas programinės aparatinės įrangos atnaujinimas netrukus leis į EOS C100 įdiegti nepertraukiamo įrašymo funkciją: vartotojai galės filmuoti be pertraukos ir pradžios bei pabaigos žymes galės nustatyti pačioje kameroje. Tokiu būdu montuojant vaizdo medžiagą, pasirinktus momentus bus galima pasirinkti iš karto. Be to, galimybė filmuoti be pertraukos, ypač įamžinant tokius reikšmingus įvykius kaip vestuvės, leis vartotojams išsaugoti tas akimirkas, kurios galbūt nebūtų buvusios užfiksuotos, arba, pakoregavus pažymėtus kadrus, užtikrins geriausią galutinį rezultatą. Norint iki galo išnaudoti nepertraukiamo įrašymo galimybes reikalinga NLE programinė įranga; pasirodymo rinkoje metu šia funkcija leis naudotis „Grass Valley“ programine įranga „EDIUS Pro 7“. 

„Canon“ pranešė, kad bus pristatytas ir mokamas atnaujinimas, kuris leis profesionalams skirtoje EOS C300 filmavimo kameroje įdiegti dvigubo pikselio CMOS AF funkciją. Dvigubo pikselio CMOS AF funkcija – tai „Canon“ sukurta novatoriška technologija, kuri, užtikrina sklandų, spartų bei efektyvų nepertraukiamą fokusavimą vaizdo kamerose su dideliu jutikliu.

„Canon“ taip pat pristato periferinio apšvietimo koregavimo funkciją, kurią įdiegė į objektyvus CN-E35mm T1.5 L F ir EF-S55-250mm F4-5.6 IS STM. Objektyvai yra pritaikomi EOS C100, EOS C300 ir EOS C500 kameroms. Periferinio apšvietimo koregavimo funkcija subalansuoja apšvietimą, dėl objektyvo savybių ar fotografavimo sąlygų suprastėjantį vaizdo kampuose.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Microsoft“ mokys pažinti gėles

Kompanija „Microsoft“, bendradarbiaudama su kinų botanikais, kuria programą, kuri atpažintų augalus iš jų nuotraukų. skaityti »

Olimpiados dalyviams dovanų – olimpinės monetos

Į olimpines žaidynes Brazilijoje išvykstantiems mūsų šalies plaukikams Lietuvos bankas padovanojo pirmąsias olimpinės serijos monetas. skaityti »

Kuriama programa, piešinius paverčianti nuotraukomis

Olandijos Neimegeno universiteto neurobiologai šiuo metu kuria neuroninį tinklą, kuris gebėtų nupieštus eskizus paversti nuotraukomis. skaityti »

Pristatytas išmaniausias pasaulyje dviratis

Bendrovė „Volata Cycles“ išleido patį išmaniausią pasaulyje dviratį. Jo pagrindą sudaro palengvintas aliuminio rėmas ir platesnė nei įprastiniuose modeliuose anglies pluošto šakė. Tai leidžia įdėti platesnius ratus ir padidinti pravažumą. skaityti »

Patarimai „Pokemon Go“ gerbėjams: kaip taupyti telefono bateriją

Pasaulis kraustosi iš proto dėl naujojo žaidimo „Pokemon Go“, mušančio populiarumo rekordus. Jeigu savo išmaniajame telefone jau bandėte pagauti pokemoną ir jūs, turėjote pastebėti, kad ši pramoga įrenginio bateriją iškrauna labai greitai. skaityti »

Susimokėti už viešojo transporto bilietą galima ir nagais

Londono dizainerė Liusi Devis sukūrė unikalų manikiūrą, leidžiantį atsiskaityti už paslaugas. skaityti »

Mokslininkai išmokė robotą vaikščioti žmogiškai

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė robotą DURUS, kuris geba eiti tiksliai taip, kaip žmogus. skaityti »

Telefoną įkraus užrašų knygelė

Amerikiečių bendrovė „Solar Shtick“ pristatė bloknotą „Powerbook“ su Saulės elementais. skaityti »

Eksperimentas parodė, kad vyrai nepaleidžia savo telefonų iš rankų

Moterys gali dvigubai ilgiau išsiversti be telefono, tačiau nei vieni, nei kiti neišlaukia nė minutės. skaityti »

Žmogaus oda taps monitoriumi?

Japonijos mokslininkų grupė, vadovaujama profesoriaus Takao Somea, sukūrė itin ploną ir lankstų ekraną, tvirtinamą prie žmogaus odos. skaityti »