„Canon“ atnaujina funkcijas ir pristato nuotolinį pultelį, skirtą profesionalioms vaizdo kameroms

Publikuota: 2014 m. vasario 26 d. trečiadienis

„Canon“ papildė profesionalams skirtų gaminių liniją nauju laidiniu nuotolinio valdymo prietaisu – „Canon“ nuotolinio valdymo pultu RC-V100, pritaikytu profesionalams skirtoms vaizdo kameroms. Taip pat pristato programinės aparatinės įrangos atnaujinimus, kurie naujomis funkcijomis papildys „Canon“ EF ir „Cinema“ objektyvus bei „Cinema EOS“ kameras.

Valdykite padėtį su „Canon“ nuotolinio valdymo pultu RC-V100

RC-V100 pultas vidines kameros funkcijas leidžia pasiekti naudojantis įprastu valdymo meniu ir turi vartotojo sąsają, teikiančią galimybę reguliuoti tokius bendruosius nustatymus kaip vyzdinė diafragma, mastelio keitimas ir baltos spalvos balansas; reguliuoti galima ir kitus nustatymus, tokius kaip gama kreivės viršutinė dalis ir gama kreivės pradžios taškas. Pagrindiniai nustatymai valdomi keturiais mygtukais, kurie atliekas tas pačias operacijas kaip ir ant kamerų korpuso esantys 1–4 mygtukai.

„Klientai mus įkvepia savo kūrybiškumu ir troškimu naudoti mūsų gaminius naujais, dar neišmėgintais būdais, kurie net ir mums patiems kartais būna netikėti. Norime puoselėti tą kūrybiškumą dar labiau išplėsdami filmavimo galimybes – taip atsirado ir naujasis „Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100. Mūsų klientų atsiliepimai mums yra neįkainojami, todėl tikimės, kad šis gaminys padės vartotojams įgyvendinti savo viziją“, – pasakojo Kieranas Magee, „Canon Europa“ profesionalams skirtų gaminių rinkodaros direktorius.

„Canon“ laidinis nuotolinio valdymo pultas RC-V100 tinkamas naudoti su „Canon“ profesionalams skirtomis vaizdo kameromis ir „Cinema EOS“ kameromis, įskaitant XF300 seriją, EOS C100, EOS C300 ir EOS C500. Kad naująjį nuotolinio valdymo pultą būtų galima naudoti su ankstesniais modeliais, reikia įdiegti nemokamą programinės aparatinės įrangos atnaujinimą.

Nauja programinė aparatinė įranga ir atnaujinimai

Nemokamas programinės aparatinės įrangos atnaujinimas netrukus leis į EOS C100 įdiegti nepertraukiamo įrašymo funkciją: vartotojai galės filmuoti be pertraukos ir pradžios bei pabaigos žymes galės nustatyti pačioje kameroje. Tokiu būdu montuojant vaizdo medžiagą, pasirinktus momentus bus galima pasirinkti iš karto. Be to, galimybė filmuoti be pertraukos, ypač įamžinant tokius reikšmingus įvykius kaip vestuvės, leis vartotojams išsaugoti tas akimirkas, kurios galbūt nebūtų buvusios užfiksuotos, arba, pakoregavus pažymėtus kadrus, užtikrins geriausią galutinį rezultatą. Norint iki galo išnaudoti nepertraukiamo įrašymo galimybes reikalinga NLE programinė įranga; pasirodymo rinkoje metu šia funkcija leis naudotis „Grass Valley“ programine įranga „EDIUS Pro 7“. 

„Canon“ pranešė, kad bus pristatytas ir mokamas atnaujinimas, kuris leis profesionalams skirtoje EOS C300 filmavimo kameroje įdiegti dvigubo pikselio CMOS AF funkciją. Dvigubo pikselio CMOS AF funkcija – tai „Canon“ sukurta novatoriška technologija, kuri, užtikrina sklandų, spartų bei efektyvų nepertraukiamą fokusavimą vaizdo kamerose su dideliu jutikliu.

„Canon“ taip pat pristato periferinio apšvietimo koregavimo funkciją, kurią įdiegė į objektyvus CN-E35mm T1.5 L F ir EF-S55-250mm F4-5.6 IS STM. Objektyvai yra pritaikomi EOS C100, EOS C300 ir EOS C500 kameroms. Periferinio apšvietimo koregavimo funkcija subalansuoja apšvietimą, dėl objektyvo savybių ar fotografavimo sąlygų suprastėjantį vaizdo kampuose.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Japonai pademonstravo ant dilbio naudojamą klaviatūrą

Japonijos bendrovė NEC sukūrė išmanųjį laikrodį, veikiantį su specialiais papildytosios realybės akiniais, kurie leidžia naudotis klaviatūra tiesiog ant dilbio. Šią klaviatūrą kūrėjai pavadino „ArmKeypad“. skaityti »

Suomiai pristatė mažiausią pasaulyje kompiuterį

Suomijos bendrovė „Solu“ pristatė mažiausią pasaulyje nešiojamąjį kompiuterį. Naujasis įrenginys ne tik lengvai telpa kišenėje, bet ir atlieka visas funkcijas, kurias turi standartinio dydžio nešiojamieji kompiuteriai. skaityti »

Sukurtas išmanusis priedas įprastiems laikrodžiams

Prietaisą „Trivoly“ pritaisius prie bet kokio laikrodžio, šis virsta išmaniuoju. skaityti »

Penkerių metų berniukas moka 7 kalbas ir demonstruoja telepatinius sugebėjimus

Penkerių metų berniuku Ramsesu Sanguino, kuriam būdingi ryškūs savantizmo bruožai, susidomėjo mokslininkai. Tyrėjus sudomino vaizdo įrašas, kurį berniuko mama paviešino internete. skaityti »

Sukurtas automobilis iš mobiliųjų telefonų

Penkiasdešimt trejų menininkas iš Taivano Lin Shih Pao pastaruosius keturis mėnesius konstravo unikalų meno kūrinį – automobilį iš 25 tūkstančių naudotų mobiliųjų telefonų. skaityti »

Ateityje prekes pristatys robotai?

Vienas iš „Skype“ kūrėjų pristatė roboto prototipą „Starship“, kuris ateityje galėtų pakeisti interneto parduotuvių kurjerius. skaityti »

Sukurtas išmanusis žibintuvėlis, energiją gaunantis iš žmogaus kūno šilumos

Projekto „Lumen“ autorius sukūrė žibintuvėlį, kuris energiją gauna tiesiog iš žmogaus kūno. skaityti »

Dirbtinio intelekto protas prilygsta keturmečiui vaikui

Ištirta, kad dirbtinio intelekto sistemos sėkmingai įveikia keturmečiams skirtus IQ testus, tačiau septynmečiams skirtos užduotys jau kelia sunkumų. skaityti »

Kai mūsų bosai bus robotai

Boso dienos proga pagalvokite, kas būtų, jei jūsų bosas būtų robotas? Analitinė bendrovė „Gartner“ prognozuoja, kad jau 2018 metais žmonės dirbs kartu su robotais ir net pradės su jais konkuruoti. skaityti »

Popierinė gervė „išmoko“ skraidyti

Japonų bendrovė „Rom“ į popierinę gervę įtaisė mikrokompiuterį „Lazurite fly“, kuris leidžia popieriniam paukščiui 5 min. išsilaikyti ore. skaityti »