„Canon“ palaiko novatorišką madų fotografavimą

Publikuota: 2008 m. rugpjūčio 25 d. pirmadienis

Visame pasaulyje garsus fotografas Nikas Naitas (Nick Knight) kurdamas „Bloom“ – novatorišką trumpametražį filmą apie aukščiausios mados modelio gyvenimą – naudojo „Canon EOS 5D“.

Naitas (Knight) yra vienas iš įtakingiausių mados fotografų. Jis atsakingas už Christian Dior, Swarovski ir Calvin Klein kampanijas. Nuotraukas savo filmui jis darė naudodamas specialiai sukonstruotą apvalų įrenginį, prie kurio buvo pritvirtinta 30 „EOS 5D“ fotoaparatų, o visuose fotoaparatuose buvo naudojami „Canon“ EF 24 – 105 mm objektyvai.

„Glassworks“ pramonės ekspertų sukurtas šešių metrų skersmens įrenginys leido Naitui (Knight) panaudoti „akimirkos sustabdymo“ techniką, kai visi 30 fotoaparatų buvo nukreipti į centrą ir fotografavo vienu metu. Gauti atvaizdai buvo išdėlioti eilės tvarka, apdoroti ir papuošti abstrakčiais augmenijos motyvais. Filmo garso takelyje skamba specialiai jam sukurtas iš Londono kilusio poeto Rodžio Lumsdeno (Roddy Lumsden) eilėraštis.

„Šiuo novatorišku fotografavimo būdu norėjau sukurti naują požiūrį į sezono madą“, – sakė Nikas Naitas (Nick Knight). – „Daugumoje kolekcijų buvo naudojami augmenijos motyvai įkvėpdami juos panaudoti ir filme. Jis labai abstraktus, tačiau esminis pojūtis išlaikomas. “

„Dirbti naudojant tokią konstrukciją – nauja patirtis, tačiau tai patirtis, kurią mielai sutikčiau pakartoti“, – pridėjo jis. – „Canon EOS 5D“ yra labai puikus fotoaparatas. Jo greitis, tikslumas ir nuoseklumas yra ypač aukštos kokybės; juo galima sukurti didelius bei gražius atvaizdus ir panaudoti juos toliau dirbant.„

“EOS 5D„ buvo puikus pasirinkimas šiai fotosesijai“, – sakė Hektoras Makleodas (Hector Macleod), „Glassworks“ įkūrėjas. – „Jis ne tik greitai reaguoja, bet ir yra iš tiesų patvarus ir lankstus.“

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »