„Canon“ palaiko novatorišką madų fotografavimą

Publikuota: 2008 m. rugpjūčio 25 d. pirmadienis

Visame pasaulyje garsus fotografas Nikas Naitas (Nick Knight) kurdamas „Bloom“ – novatorišką trumpametražį filmą apie aukščiausios mados modelio gyvenimą – naudojo „Canon EOS 5D“.

Naitas (Knight) yra vienas iš įtakingiausių mados fotografų. Jis atsakingas už Christian Dior, Swarovski ir Calvin Klein kampanijas. Nuotraukas savo filmui jis darė naudodamas specialiai sukonstruotą apvalų įrenginį, prie kurio buvo pritvirtinta 30 „EOS 5D“ fotoaparatų, o visuose fotoaparatuose buvo naudojami „Canon“ EF 24 – 105 mm objektyvai.

„Glassworks“ pramonės ekspertų sukurtas šešių metrų skersmens įrenginys leido Naitui (Knight) panaudoti „akimirkos sustabdymo“ techniką, kai visi 30 fotoaparatų buvo nukreipti į centrą ir fotografavo vienu metu. Gauti atvaizdai buvo išdėlioti eilės tvarka, apdoroti ir papuošti abstrakčiais augmenijos motyvais. Filmo garso takelyje skamba specialiai jam sukurtas iš Londono kilusio poeto Rodžio Lumsdeno (Roddy Lumsden) eilėraštis.

„Šiuo novatorišku fotografavimo būdu norėjau sukurti naują požiūrį į sezono madą“, – sakė Nikas Naitas (Nick Knight). – „Daugumoje kolekcijų buvo naudojami augmenijos motyvai įkvėpdami juos panaudoti ir filme. Jis labai abstraktus, tačiau esminis pojūtis išlaikomas. “

„Dirbti naudojant tokią konstrukciją – nauja patirtis, tačiau tai patirtis, kurią mielai sutikčiau pakartoti“, – pridėjo jis. – „Canon EOS 5D“ yra labai puikus fotoaparatas. Jo greitis, tikslumas ir nuoseklumas yra ypač aukštos kokybės; juo galima sukurti didelius bei gražius atvaizdus ir panaudoti juos toliau dirbant.„

“EOS 5D„ buvo puikus pasirinkimas šiai fotosesijai“, – sakė Hektoras Makleodas (Hector Macleod), „Glassworks“ įkūrėjas. – „Jis ne tik greitai reaguoja, bet ir yra iš tiesų patvarus ir lankstus.“

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

A. Einšteino robotas mokys fizikos

Las Vegase vykusioje parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Hanson Robotics“ pristatė besimokantį robotą, turintį garsaus fiziko Alberto Einšteino veidą. skaityti »

Automobilio salonas tieks namams elektrą ir pramogas

Buitinės elektronikos parodoje CES automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė išmaniųjų namų integracijos su bepiločiu automobiliu koncepciją. skaityti »

Kinai sukūrė televizorių, plonesnį už telefoną

JAV vykusioje parodoje „CES 2017“ pristatytas naujas televizorius „Mi TV 4“. skaityti »

„Kissenger“ per nuotolį perduos bučinį

Londono universiteto inžinieriai nusprendė padovanoti žmonėms galimybę per nuotolį dalytis bučiniais. skaityti »

Japonijoje darbuotojus jau keičia dirbtinis intelektas

Japonijos draudimo bendrovė „Fukoku Mutual Life Insurance“ planuoja daugiau nei 30 savo darbuotojų pakeisti dirbtinio intelekto sistemomis. skaityti »

Du doleriai šviesos greičio

Lenkijos monetų kalykla iškalė „Šviesos greičio“ monetą Naujosios Zelandijos salai Niujė. skaityti »

Įdomiausios lietuviškos inovacijos 2016-aisiais

Lietuviški pieno baltymo pluošto ar alijošiumi prisotinti drabužiai, išmanus žvejybos sonaras, papildytos realybės knygelės vaikams, išmaniosios termožaliuzės – jau ne naujiena. Ką unikalaus šiemet sukūrė ar pristatė rinkai lietuviai? skaityti »

Kompiuteris prieš žmogų

Ar kompiuteris tikrai pranašesnis už žmogų ir gali jį visiškai pakeisti? Palyginkime. skaityti »

Išmanusis veidrodis – tobulam makiažui

išmanusis veidrodis „Juno“ imituoja norimą apšvietimą, kad makiažas būtų kuo tobulesnis. skaityti »

Latvijos bankas išleido beveik permatomą kolekcinę monetą

Latvijos centrinis bankas pristatė kolekcinę 5 eurų monetą „Žemė“, pagamintą iš pusiau permatomos keramikos. skaityti »