Egidijus Dragūnas : – „Nebekursiu Lietuvai“

Publikuota: 2007 m. sausio 23 d. antradienis

Egidijus Dragūnas
Egidijus Dragūnas

Dešimt metų kūręs muziką Lietuvai ir visą kūrybos laiką sugebėjęs ne tik pelnyti, bet ir išlaikyti garsiausios ir įtakingiausios pastarojo dešimtmečio grupės SEL vardą  Lietuvoje,  Egidijus Dragūnas nuo šiol kurs užsienio muzikos rinkai.

„Mažiausiai du metus savo muzikinę veiklą pasuksiu kita linkme – mes jau dabar intensyviai dirbame prie naujojo albumo. Įrašinėjame kūrinius anglų kalba, vienas kūrinys bus įrašytas rusiškai. Taip pat ruošiamas video klipas laidai MTV. Tikiu, kad MTV gali pakelti muzikos kokybės lygį ir teisingai formuoti lietuvių muzikinį skonį – Lietuvai šiuo metu to labai reikia“, – dalijosi mintimis atlikėjas.

„Neseniai lankiausi Los Andžele, ten filmavome vaizdo klipą. Sugrįžęs pajutau, kad Lietuvoje laikas bėga tarsi pro šalį. Ir apskritai Lietuvoje jauni žmonės labai nevertinami, todėl jei tik yra bent menkiausia galimybė išvažiuoti mokytis, tobulėti, nuoširdžiai patariu taip ir padaryti.

Bet tai nereiškia, kad pasisakau už emigraciją. Tegu žmonės būtinai sugrįžta. Tegu pagyvena metus Australijoje ir sugrįžta, – metus Naujojoje Zelandijoje ir vėl sugrįžta į Lietuvą. Tobulėti, mokytis, keliauti, bendrauti yra gerai. Gyvenimas per trumpas, kad užsidarytum ir nieko be savo šalies nematytum.“

Pernai išleistas grupės SEL albumas „Muzika“ Lietuvoje susilaukė didelio pripažinimo. pasak Egidijaus Dragūno – tai gerai padarytas produktas, kurio ne gėda klausytis pačiam. Sugebėjimas muzikiniame pasaulyje diktuoti savas žaidimo taisykles visada buvo grupės SEL išskirtinė savybė. Ši grupė per visą savo gyvavimo laikotarpį buvo siejama su drąsiais eksperimentais, naujomis idėjomis ir išskirtinėmis išraiškos formomis. Tačiau, kaip teigė atlikėjas: „Lietuvai tokios muzikos daugiau kurti nebenoriu. Tiesiog darbo ir laiko yra įdėta labai daug, ir deja, visa tai neatsiperka.“


Šaltinis: „Muzikinė partija“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »