„Facebook“ įkūrėjo sesuo dirbs „Google“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 2 d. ketvirtadienis

Arielle Zuckerberg – jaunesnioji „Facebook“ įkūrėjo, multimilijardierio Маrko Zuckerbergo sesuo greitai pradės dirbti „Google“, pagrindinėje didžiausio pasaulyje socialinio tinklo konkurentėje. Šią naujieną Arielle pranešė savo „Facebook“ puslapyje.

Bendrovė „Google“ išvakarėse pranešė perkanti „Wildfire“, kuriančio rinkodaros bendrovių valdymo socialiniuose tinkluose platformą. Arielle Zuckerberg dirba „Wildfire“ jaunesniąja vadybininke. 400 žmonių komanda turėtų pereiti į „Google“ sudėtį.

„Aš Izraelyje su „Birthright“ (nemokama pažintinė jaunų žydų išvyka į Izraelį – red. Past.) ir ką tik sužinojau, kad tapau „Google“ darbuotoja. Nemeluosiu... Jaučiuosi nesmagiai, tačiau tuo pat metu labai didžiuojuosi būdama „Wildfire“ komandos dalis tą Alainui ir Victoriai (bendrovės įkūrėjai Victoria Ransom ir Alainas Chuardas) jaudinamą dieną“, – savo „Facebook“ puslapyje parašė Arielle Zuckerberg.

Arielle nenorėjo pasinaudoti šeimos padėtimi ir nutarė savarankiškai kurti karjerą, nors Markas Zuckerberg siūlė prisidėti prie jo komandos, praneša leidinys „Business Insider“.

Vyresnioji sesuo Randy Zuckerberg kelerius metų vadovavo „Facebook“ rinkodarai, tačiau parėjusių metų vasarą paliko socialinį tinklą dėl savo projekto.

„Sveikinu „Wildfire“! Dabar daugiau Zuckerberg šeimos narių dirba „Google“ nei „Facebook“, – parašė Randy savo „Twitter“ puslapyje.

Šaltinis: ria.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Japonai pademonstravo ant dilbio naudojamą klaviatūrą

Japonijos bendrovė NEC sukūrė išmanųjį laikrodį, veikiantį su specialiais papildytosios realybės akiniais, kurie leidžia naudotis klaviatūra tiesiog ant dilbio. Šią klaviatūrą kūrėjai pavadino „ArmKeypad“. skaityti »

Suomiai pristatė mažiausią pasaulyje kompiuterį

Suomijos bendrovė „Solu“ pristatė mažiausią pasaulyje nešiojamąjį kompiuterį. Naujasis įrenginys ne tik lengvai telpa kišenėje, bet ir atlieka visas funkcijas, kurias turi standartinio dydžio nešiojamieji kompiuteriai. skaityti »

Sukurtas išmanusis priedas įprastiems laikrodžiams

Prietaisą „Trivoly“ pritaisius prie bet kokio laikrodžio, šis virsta išmaniuoju. skaityti »

Penkerių metų berniukas moka 7 kalbas ir demonstruoja telepatinius sugebėjimus

Penkerių metų berniuku Ramsesu Sanguino, kuriam būdingi ryškūs savantizmo bruožai, susidomėjo mokslininkai. Tyrėjus sudomino vaizdo įrašas, kurį berniuko mama paviešino internete. skaityti »

Sukurtas automobilis iš mobiliųjų telefonų

Penkiasdešimt trejų menininkas iš Taivano Lin Shih Pao pastaruosius keturis mėnesius konstravo unikalų meno kūrinį – automobilį iš 25 tūkstančių naudotų mobiliųjų telefonų. skaityti »

Ateityje prekes pristatys robotai?

Vienas iš „Skype“ kūrėjų pristatė roboto prototipą „Starship“, kuris ateityje galėtų pakeisti interneto parduotuvių kurjerius. skaityti »

Sukurtas išmanusis žibintuvėlis, energiją gaunantis iš žmogaus kūno šilumos

Projekto „Lumen“ autorius sukūrė žibintuvėlį, kuris energiją gauna tiesiog iš žmogaus kūno. skaityti »

Dirbtinio intelekto protas prilygsta keturmečiui vaikui

Ištirta, kad dirbtinio intelekto sistemos sėkmingai įveikia keturmečiams skirtus IQ testus, tačiau septynmečiams skirtos užduotys jau kelia sunkumų. skaityti »

Kai mūsų bosai bus robotai

Boso dienos proga pagalvokite, kas būtų, jei jūsų bosas būtų robotas? Analitinė bendrovė „Gartner“ prognozuoja, kad jau 2018 metais žmonės dirbs kartu su robotais ir net pradės su jais konkuruoti. skaityti »

Popierinė gervė „išmoko“ skraidyti

Japonų bendrovė „Rom“ į popierinę gervę įtaisė mikrokompiuterį „Lazurite fly“, kuris leidžia popieriniam paukščiui 5 min. išsilaikyti ore. skaityti »