„Facebook“ įkūrėjo sesuo dirbs „Google“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 2 d. ketvirtadienis

Arielle Zuckerberg – jaunesnioji „Facebook“ įkūrėjo, multimilijardierio Маrko Zuckerbergo sesuo greitai pradės dirbti „Google“, pagrindinėje didžiausio pasaulyje socialinio tinklo konkurentėje. Šią naujieną Arielle pranešė savo „Facebook“ puslapyje.

Bendrovė „Google“ išvakarėse pranešė perkanti „Wildfire“, kuriančio rinkodaros bendrovių valdymo socialiniuose tinkluose platformą. Arielle Zuckerberg dirba „Wildfire“ jaunesniąja vadybininke. 400 žmonių komanda turėtų pereiti į „Google“ sudėtį.

„Aš Izraelyje su „Birthright“ (nemokama pažintinė jaunų žydų išvyka į Izraelį – red. Past.) ir ką tik sužinojau, kad tapau „Google“ darbuotoja. Nemeluosiu... Jaučiuosi nesmagiai, tačiau tuo pat metu labai didžiuojuosi būdama „Wildfire“ komandos dalis tą Alainui ir Victoriai (bendrovės įkūrėjai Victoria Ransom ir Alainas Chuardas) jaudinamą dieną“, – savo „Facebook“ puslapyje parašė Arielle Zuckerberg.

Arielle nenorėjo pasinaudoti šeimos padėtimi ir nutarė savarankiškai kurti karjerą, nors Markas Zuckerberg siūlė prisidėti prie jo komandos, praneša leidinys „Business Insider“.

Vyresnioji sesuo Randy Zuckerberg kelerius metų vadovavo „Facebook“ rinkodarai, tačiau parėjusių metų vasarą paliko socialinį tinklą dėl savo projekto.

„Sveikinu „Wildfire“! Dabar daugiau Zuckerberg šeimos narių dirba „Google“ nei „Facebook“, – parašė Randy savo „Twitter“ puslapyje.

Šaltinis: ria.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

LG pristatė pirmajį Lietuvoje ekologišką drabužių džiovintuvą

„LG Electronics“ (LG) išplėtė savo įrenginių pasirinkimą Lietuvoje – kompanija pirmą kartą šalyje pristatė ekologišką drabužių džiovintuvą (modelis RC9055AP3Z). skaityti »

Rašinių konkurso „Euro nebijau“ – drąsios mintys apie būsimą Lietuvos valiutą

Rašinių konkursui tema „Euro nebijau“ įvairių žanrų rašinių ir vieną vaizdo siužetą atsiuntė 23 autoriai, pasidalinę mintimis, kodėl jiems nerimo nekelia Europos Sąjungos bendroji valiuta. skaityti »

Kaip vasarą apsaugoti elektroninius prietaisus?

Besidžiaugdami karštomis liepos mėnesio dienomis gamtoje ar paplūdimyje net nesusimąstome, kad vasarą svarbu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo elektroniniais prietaisais. skaityti »

„Google Maps“ siūlo žaisti žaidimą „Smarty Pins“ ir pasitikrinti geografijos žinias

Kompanija „Google“, pasinaudojusi savo sukaupta žemėlapių duomenų baze „Google Maps“, sukūrė naują žaidimą pavadinimu „Smarty Pins“. skaityti »

Dubajuje statomas reguliuojamos temperatūros miestas

Jungtinių Arabų Emyratų mieste Dubajuje ketinama statyti pirmąjį pasaulyje miestą su kontroliuojama temperatūra. skaityti »

Prieš skrydį keleiviai privalės įkrauti mobiliuosius įrenginius

Keleiviai, norintys skristi į Jungtines Amerikos Valstijas su išmaniuoju telefonu ar nešiojamuoju kompiuteriu, nuo šiol privalės prieš kelionę šiuos prietaisus įkrauti. skaityti »

Naujos kartos naikintuvas, kuris transformuosis į 3 naikintuvus

Britai kuria naujo tipo naikintuvus, kurie oro mūšiuose turės galimybę transformuotis iš vieno į tris naikintuvus. skaityti »

Kiek gigabaitų pakaktų, norint sukurti žmogų?

Kiek informacijos slypi žmogaus organizme? Ne tiek jau ir daug: visam vieno žmogaus genetiniam kodui išsaugoti pakaktų vos 1,5 Gb. Tik tiek? skaityti »

„Motorola Moto X“ bus galima atrakinti su „skaitmenine tatuiruote“

Viena visai neseniai susikūrusi įmonė kompanijos „Motorola“ užsakymu sukūrė „tatuiruotę“, galinčią atrakinti išmanųjį telefoną „Moto X“. skaityti »

Parko suoleliai – telefonams įkrauti

Bostono miesto parkuose pasirodys išmanieji suolai „Soofas“. Teigiama, kad šis produktas yra pirmasis žingsnis į išmaniųjų miestų baldus. skaityti »