Gandas: „Xbox 3“ žaidimų kompiuteris reikalaus nuolatinio interneto ryšio

Publikuota: 2013 m. balandžio 7 d. sekmadienis

Jau antrą kartą šiais metais į viešumą iškyla informacija, jog vis dar neanonsuotas naujos kartos žaidimų kompiuteris iš programinės įrangos giganto „Microsoft“ galimu vardu „Xbox 3” reikalaus nuolatinio interneto ryšio, todėl daugelis žaidėjų jau pradėjo rimtai nerimauti.

Šią nerimą keliančią informaciją paskelbė žaidimų portalas „Kotaku“, kuris cituoja dviejų savo šaltinių informaciją. Praėjusį kartą apie tai paskelbė „VGLeaks“, pastarieji garsėja įvairiais gandais, kurie kartais pasitvirtina, o kartais ir ne.

Šiuo metu teigiama, jog „Xbox 3” žaidimų kompiuteryje niekas neveiks, net ir programos, jei nebus interneto ryšio. Interneto ryšio dingimas neva bus galimas trims minutėms, tačiau neilgiau. Ir nors piratavimas žaidimų kompiuterių rinkoje nėra didelis, „Microsoft“ turi pripažinti, kad būtent jos „Xbox 360” žaidimų kompiuteris yra ypač pažeidžiamas.

Kodėl nuolatinio interneto ryšio reikalavimas gali kelti bėdų? Ogi dėl didesnio, nei tikėtasi, apkrovimo. Taip nutiko su žaidimu „SimCity“, kurio startas buvo tragiškas. Nusipirkę žaidimą žaidėjai jo tiesiog negalėjo žaisti, tad „Microsoft“ turės darbo, kad viskas veiktų sklandžiai.

Žinoma, toks principas „visad prisijungęs, visad atnaujintas“ turi savo privalumų, nes „Microsoft“ galės iš karto pasiūlyti atnaujinimus bei, sakykime, turinį, kaip kad serialus ar filmus. Visgi „Xbox360” įrodė, jog tai galima atlikti puikiai ir be nuolatinio interneto ryšio, kuris kai kam gali maišyti.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Minima interneto dienoraščių diena

Rugpjūčio 31 d. – internetinių dienoraščių arba kitaip blogų diena. skaityti »

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

2003 m. atrasti du Urano palydovai

2003 m. rugpjūčio 25 d. atrasti du Urano palydovai – Mabė ir Kupidas. skaityti »

1995 m. išleista „Windows 95“ operacinė sistema

„Windows 95“ – „Microsoft“ kompanijos masinei rinkai skirta grafinė operacinė sistema. Ji buvo išleista 1995 m. rugpjūčio 24 d. Ši versija buvo žymus žingsnis į priekį lyginant su ankstesnėmis „Windows“ versijomis. Operacinės sistemos kūrimo metu ji buvo vadinama kodiniu vardu „Chicago“. skaityti »

Edvardo Snoudeno vardas Kinijoje gali tapti prekės ženklu

Viena Kinijos elektromobilių gamintoja nusprendė pasipelnyti iš skandalo, kilusio su Edvardu Snoudenu. skaityti »

Londono miesto taryboje dirbs virtualios administratorės

Londono miesto tarybos priimamasis lankytojams ketina pasiūlyti naują paslaugą – virtualią administratorę. skaityti »

„Displair“ pristatys erdvinį ekraną

Kompanija „Displair“ pranešė rugsėjį Jungtinėse Amerikos Valstijose surengsianti „Roud šou“, kuriame pademonstruos ekraną, kurio rodomas vaizdas bus projektuojamas ore. skaityti »

HTC reklaminiu veidu tapo aktorius Robertas Downey Jr.

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC ruošiasi pristatyti ambicingiausią iki šiol reklamos kampaniją, kurios veidu tapo žinomas aktorius, filmų „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“, „Šerlokas Holmsas“ ir kt. žvaigždė Robertas Downey Jr. skaityti »

Bažnytinio paveldo muziejuje įdiegtos naujosios technologijos

Bažnytinio paveldo muziejus vienas iš pirmųjų Lietuvoje savo ekspoziciją papildė planšetiniais kompiuteriais. skaityti »

Menininkas iš kosmoso vaizdų kuria portretus

Menininkas Sergio Albiacas sukūrė nuotraukas pasitelkęs tik vaizdus iš „Hubble“ teleskopo. skaityti »