Grupė SEL švenčia 15 metų jubiliejų

Publikuota: 2007 m. rugsėjo 26 d. trečiadienis

 

Sel
Sel
Grupės SEL istorija prasidėjo 1992 m. lapkričio 10 d., kai jos įkūrėjas ir lyderis Egidijus Dragūnas, pasiryžo paskambinti Andriui Mamontovui ir paprašė padėti jam sukurti repo grupę. Egidijus neliko nepastebėtas, su juo bei keliais jo draugais netrukus pradėjo dirbti Andriaus brolis Justas Mamontovas, tuo metu prodiusavęs populiarią hip-hopo grupę Pompa.

Pradėjęs nuo primityviausių muzikos instrumentų, pačių paprasčiausių muzikos kūrimo priemonių karjeros pradžioje, grupės lyderis Egidijus Dragūnas pasiekė statusą, leidžiantį dirbti su įdomiausiais Lietuvos prodiuseriais, bei turėti nevaržomą kūrybinį laiką. Išskirtinė SEL savybė, per visą savo gyvavimo laiką, buvo sugebėjimas diktuoti savas žaidimo taisykles muzikiniame pasaulyje, kuris siejamas visų pirma su drąsiais eksperimentais, naujomis idėjomis ir išskirtinėmis išraiškos formomis. Per savo egzistavimo laikotarpį SEL paliko ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos istorijoje. Grupė išleido 9 albumus, 5 singlus, 2 geriausių dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą. SEL yra pripažįstama kaip viena sėkmingiausių visų laikų Lietuvos šokių muzikos grupių. Bendras SEL parduotų albumų kiekis viršija 500 000 vnt.

Šį ypatingą jubiliejų grupė SEL atšvęs kartu su ištikimiausiais gerbėjais. Koncertai vyks Vilniuje ir Kaune. Šiuose koncertuose Egidijų Dragūną lydės ištikima komanda su kuria klausytojams bus pateiktos gerai žinomos dainos „Leisk“, „Kontrolinis Šūvis“, „Kitoj Gatvės Pusėj“, „Vėjas“, „Sapnai“, „Muzika“, „Parašyk Man Laišką Iš Paryžiaus“. Dauguma šių kūrinių skambės visiškai naujam muzikiniam kontekste, o tikru siurprizu gerbėjams turėtų tapti keli naujausi SEL kūriniai, neskambėję nei vienoje radijo stotyje. Jubiliejiniuose koncertuose grupę SEL „apšildys“ pirmąją topo vietą „Ruskoje radio“ atakuojantis atlikėjas SASHA SON.

Šaltinis: Muzikinė partija
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »