„Happy Barometer“ programėlė nuskaito žmogaus nuotaiką

Publikuota: 2013 m. spalio 28 d. pirmadienis

Pasirodė projekto „Happy Barometer“ programėlė „iOS“ platformos mobiliems įrenginiams. Ją kuriant buvo panaudotas Lietuvoje įkurtos kompanijos „SkyBiometry” sukurtas žmogaus emocijų atpažinimo algoritmas, leidžiantis automatiškai nustatyti ir įvertinti asmens emocinę būklę. „Android“ platformos versija pasirodys artimiausiu metu.

Pasaulinio rezonanso sulaukęs projektas „Happy Barometer“ vėl stebina inovatyviais sprendimais – paleidžiama kompanijos „Lemon Labs” sukurta programėlė, kuri nuskaito žmogaus nuotaiką nuo žmogaus veido. Be įprasto būdo, kai žmogus pats įvertina savo laimės lygį skalėje nuo vieno iki dešimties, naujosios programėlės vartotojai galės nustatyti savo ar draugų laimės lygį tiesiog fotografuodami veidus.

„Labai džiaugiamės sukūrę inovatyvų sprendimą pasitelkdami geriausius Lietuvos programėlių kūrėjus bei integruodami Lietuvos kompanijų sukurtas technologijas. Toks bendradarbiavimas yra geriausias kelias siekiant populiarinti Lietuvos startuolių ir kompanijų sukurtus produktus ir technologijas”, – sakė „Happy Barometer“ projekto iniciatorius bei vienas „IQ Polls“ įkūrėjų Artūras Jonkus.

Pasak bendrovės „Lemon Labs“ vadovo Tomo Dirvonsko, laimės ir pasitenkinimo jausmas turi didelės įtakos žmonių gyvenimo kokybei, net pasaulio ekonomikai. „Mes džiaugiamės galėdami kurti programėlę, leidžiančią matuoti ir stebėti savo bei pasaulio miestų laimės lygį. Tai mažas žingsnelis pirmyn darant šitą pasaulį nors truputį geresniu“, – sakė Tomas Dirvonskas.

„Mums smagu bendradarbiauti kuriant „Happy Barometer“ programėlę mobiliesiems įrenginiams, nes mūsų universali technologija padės žmonėms daugiau šypsotis, smagiai leisti laiką ir būti laimingesniais", – sakė kompanijos „SkyBiometry“ atstovas Denisas Kočetkovas.

Savo nuotaiką gali fiksuoti jau 123 pasaulio miestų gyventojai. Jie visi gali matyti penketuką pozityviausių bei penkis pesimistiškiausiai nusiteikusius pasaulio miestus, pasidalinti rezultatais socialiniuose tinkluose.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Naujas algoritmas geba iš fotografijos nustatyti žmogaus nuotaiką

Programuotojas Abzinavas Dhalas iš Nacionalionio Australijos universiteto Dalase vykusioje konferencijoje „Multimedia Retrival“ pristatė savo sukurtą kompiuterinį algoritmą, gebantį iš veido išraiškos nustatyti nuotraukoje užfiksuoto žmogaus nuotaiką. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »