„Happy Barometer“ programėlė nuskaito žmogaus nuotaiką

Publikuota: 2013 m. spalio 28 d. pirmadienis

Pasirodė projekto „Happy Barometer“ programėlė „iOS“ platformos mobiliems įrenginiams. Ją kuriant buvo panaudotas Lietuvoje įkurtos kompanijos „SkyBiometry” sukurtas žmogaus emocijų atpažinimo algoritmas, leidžiantis automatiškai nustatyti ir įvertinti asmens emocinę būklę. „Android“ platformos versija pasirodys artimiausiu metu.

Pasaulinio rezonanso sulaukęs projektas „Happy Barometer“ vėl stebina inovatyviais sprendimais – paleidžiama kompanijos „Lemon Labs” sukurta programėlė, kuri nuskaito žmogaus nuotaiką nuo žmogaus veido. Be įprasto būdo, kai žmogus pats įvertina savo laimės lygį skalėje nuo vieno iki dešimties, naujosios programėlės vartotojai galės nustatyti savo ar draugų laimės lygį tiesiog fotografuodami veidus.

„Labai džiaugiamės sukūrę inovatyvų sprendimą pasitelkdami geriausius Lietuvos programėlių kūrėjus bei integruodami Lietuvos kompanijų sukurtas technologijas. Toks bendradarbiavimas yra geriausias kelias siekiant populiarinti Lietuvos startuolių ir kompanijų sukurtus produktus ir technologijas”, – sakė „Happy Barometer“ projekto iniciatorius bei vienas „IQ Polls“ įkūrėjų Artūras Jonkus.

Pasak bendrovės „Lemon Labs“ vadovo Tomo Dirvonsko, laimės ir pasitenkinimo jausmas turi didelės įtakos žmonių gyvenimo kokybei, net pasaulio ekonomikai. „Mes džiaugiamės galėdami kurti programėlę, leidžiančią matuoti ir stebėti savo bei pasaulio miestų laimės lygį. Tai mažas žingsnelis pirmyn darant šitą pasaulį nors truputį geresniu“, – sakė Tomas Dirvonskas.

„Mums smagu bendradarbiauti kuriant „Happy Barometer“ programėlę mobiliesiems įrenginiams, nes mūsų universali technologija padės žmonėms daugiau šypsotis, smagiai leisti laiką ir būti laimingesniais", – sakė kompanijos „SkyBiometry“ atstovas Denisas Kočetkovas.

Savo nuotaiką gali fiksuoti jau 123 pasaulio miestų gyventojai. Jie visi gali matyti penketuką pozityviausių bei penkis pesimistiškiausiai nusiteikusius pasaulio miestus, pasidalinti rezultatais socialiniuose tinkluose.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Naujas algoritmas geba iš fotografijos nustatyti žmogaus nuotaiką

Programuotojas Abzinavas Dhalas iš Nacionalionio Australijos universiteto Dalase vykusioje konferencijoje „Multimedia Retrival“ pristatė savo sukurtą kompiuterinį algoritmą, gebantį iš veido išraiškos nustatyti nuotraukoje užfiksuoto žmogaus nuotaiką. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Superkompiuteriai daro atradimus, kurių negali mokslininkai

Praeitų metų gegužę superkompiuteris iš San Jose, Kalifornijoje, per porą valandų perskaitė 100 000 tyrimų. skaityti »

Prisėskite. Patogiai, bet kur ir bet kada

Šiais visuotinio sėdėjimo laikais profesijų, kurių atstovai ant visą darbo dieną praleidžia ant kojų, aktualumas ir poreikis nė kiek ne menkesnis nei prieš dešimtmetį ar kitą. skaityti »

Planšetinis ar nešiojamasis kompiuteris? Ką ir kodėl verta rinktis?

Planšetiniai kompiuteriai tapo itin populiarūs, kadangi jie yra paprasti naudoti, labai lengvi, jų baterijos tarnauja ilgai ir be to, planšetes galima naudoti įvairiems darbams. Bet dažnam žmogui iškyla klausimas – ar tikrai planšetė pilnai gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį? skaityti »

Sukurtas drugys gelbės nukentėjusius

Drugiai-kiborgai greitai gali padėti atlikti sudėtingiausias gelbėjimo operacijas, skelbia mokslininkai, sugalvoję būdą, kaip kontroliuoti vabzdžių raumenis. skaityti »

Kupertino viešbučio „Aloft“ gyventojus aptarnaus robotai

Robotai – darbdavių džiaugsmas ir darbuotojų nelaimė. Kaip žinome, robotika, dirbtinis intelektas ir kitos dar prieš dešimtmetį egzotiškai atrodžiusios temos šiuo metu yra labai aktyviai nagrinėjamos įvairių sričių inžinierių. skaityti »

Įkrauk telefoną šaukdamas! Prietaisas garso bangas paverčia energija

Ar pažįstamas jausmas, kai prireikus kažkur svarbiai paskambinti, miršta jūsų telefono baterija? Nesijaudinkite, kol iš nusivylimo šaukiate ant savo mobiliojo, šis riksmas jums gali labai pasitarnauti. skaityti »

Pristatyta pirmoji pasaulyje prisilietimus fiksuojanti krepšinio aikštelė

Įmonių grupė „Nike“ pristatė pirmąją pasaulyje lietimams jautrią LED krepšinio aikštelę. skaityti »

Magnetai įsijungia į kompiuterių tranzistorių pamainos lenktynes

Sluoksniai nanomagnetų galėtų sumažinti ateities kompiuterių rajumą. skaityti »

Čilės studentai išrado nepavagiamą dviratį

Čilės studentai išrado dviratį, kurį pavogti bus labai keblu, o jei vis dėlto jį ir pavyks nugvelbti, naudos iš tokio dviračio nebus skaityti »

KTU savaitgalį virto tiesioginės transliacijos iš Mėnulio studija

KTU dėstytojai Kęstutis Valinčius ir Mindaugas Jančiukas 2014 rugpjūčio 9-10 naktimis universiteto sieną pavertė tiesioginės transliacijos iš Mėnulio ekranu. skaityti »