Homoseksualūs pingvinai vagia heteroseksualių porų kiaušinius

Publikuota: 2008 m. lapkričio 28 d. penktadienis

Antarktidos gyventojai
Du pingvinai vietoj „nušvilptų“ kitos poros kiaušinių paliko akmenis – tačiau apgavystė buvo greitai pastebėta kitų zoologijos sode gyvenusių pingvinų, ir pora buvo iškart išvyta iš šių gyvūnų bendruomenės.

Zoologijos sodo darbuotojai nusprendė trijų metų amžiaus patinų porą laikyti atskirai, bent jau perėjimo laikotarpiu – kad nebūtų trukdoma likusi pingvinų bendruomenė.

Šiaurės rytų Kinijoje esančio Harbino „Polar Land“ zoologijos sodo prižiūrėtojas teigia, kad homoseksuali porelė, nepaisant jų orientacijos, taip pat jaučia natūralų poreikį tapti tėvais.

„Viena iš suaugusio patino atsakomybių – prižiūrėti kiaušinius. Nors biologiškai šitai porai tai – neįmanoma, poreikis tai daryti vistiek lieka“ – „Australian Times“ laikraščiui teigė jis. – „Tai – ne diskriminacija. Mes privalėjome juos atskirti, nes kitaip perėti būtų trukdoma visai gyvūnų grupei.“

Nors gyvūnų karalijoje homoseksualumo pavyzdžių pilna, tačiau pingvinai susilaukia daugiausiai dėmesio.

Pavyzdžiui Vokietijos zoologijos sodas susilaukė gėjų ir lesbiečių teisių gynimo grupių antpuolio po to, kai pamėgino sukergti homoseksualių pingvinų grupę su specialiai iš švedijos atskraidintomis patelėmis. Tiesa, projektas sužlugo – ne dėl grupių spaudimo, o dėl kur kas banalesnės priežasties – homoseksualūs pingvinai tiesiog neparodė jokio susidomėjimo patelėmis.

O 2002 metais Niujorko zoologijos sode prižiūrėtojai po aštuonerių metų atrado, kad viena pingvinų pora – homoseksuali, ir ją atskyrė.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »