Homoseksualūs pingvinai vagia heteroseksualių porų kiaušinius

Publikuota: 2008 m. lapkričio 28 d. penktadienis

Antarktidos gyventojai
Du pingvinai vietoj „nušvilptų“ kitos poros kiaušinių paliko akmenis – tačiau apgavystė buvo greitai pastebėta kitų zoologijos sode gyvenusių pingvinų, ir pora buvo iškart išvyta iš šių gyvūnų bendruomenės.

Zoologijos sodo darbuotojai nusprendė trijų metų amžiaus patinų porą laikyti atskirai, bent jau perėjimo laikotarpiu – kad nebūtų trukdoma likusi pingvinų bendruomenė.

Šiaurės rytų Kinijoje esančio Harbino „Polar Land“ zoologijos sodo prižiūrėtojas teigia, kad homoseksuali porelė, nepaisant jų orientacijos, taip pat jaučia natūralų poreikį tapti tėvais.

„Viena iš suaugusio patino atsakomybių – prižiūrėti kiaušinius. Nors biologiškai šitai porai tai – neįmanoma, poreikis tai daryti vistiek lieka“ – „Australian Times“ laikraščiui teigė jis. – „Tai – ne diskriminacija. Mes privalėjome juos atskirti, nes kitaip perėti būtų trukdoma visai gyvūnų grupei.“

Nors gyvūnų karalijoje homoseksualumo pavyzdžių pilna, tačiau pingvinai susilaukia daugiausiai dėmesio.

Pavyzdžiui Vokietijos zoologijos sodas susilaukė gėjų ir lesbiečių teisių gynimo grupių antpuolio po to, kai pamėgino sukergti homoseksualių pingvinų grupę su specialiai iš švedijos atskraidintomis patelėmis. Tiesa, projektas sužlugo – ne dėl grupių spaudimo, o dėl kur kas banalesnės priežasties – homoseksualūs pingvinai tiesiog neparodė jokio susidomėjimo patelėmis.

O 2002 metais Niujorko zoologijos sode prižiūrėtojai po aštuonerių metų atrado, kad viena pingvinų pora – homoseksuali, ir ją atskyrė.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Neatrasta ekonominė nauda: geologai ieško meteoritinių kraterių

Lietuvos geologijos tarnyba (LGT), bendradarbiaudama su Vilniaus universitetu, vykdo projektą „Lietuvos impaktiniai krateriai“. skaityti »

LG prisijungė prie Atvirojo automobilių aljanso ir kurs išmaniųjų automobilių įrangą

„LG Electronics“ (LG) tapo Atvirojo automobilių aljanso (ang. Open Automotive Alliance) nare. skaityti »

Procesorių gamintojos „Intel“ sukurta kamera atpažins jūsų nuotaiką

Procesorių gamintoja „Intel“ kitais metais planuoja į planšetinių kompiuterių modelius montuoti erdvinį pasaulio vaizdą galinčias filmuoti „RealSense 3D“ kameras. skaityti »

LG pristato „LG G Watch“ su „Android Wear“ operacine sistema

„LG Electronics“ (LG) pristato „LG G Watch“ laikrodį, vieną iš pirmųjų įrenginių su „Google“ operacine sistema „Android Wear“, pritaikyta dėvimiems įrenginiams. skaityti »

Brazilijos futbolo stadionas iš saulės pagamina daugiau energijos nei 11 čempionato dalyvių

Vienuolika iš 32 pasaulio futbolo čempionate dalyvaujančių valstybių sugeneruoja mažiau saulės energijos, nei Brazilijos nacionalinis stadionas. skaityti »

Žinutėmis perduodami kvapai – jau realybė!

Amerikos gamtos istorijos muziejus (angl. Museum of Natural History) Manhetene, bendradarbiaudamas su išradėjais profesoriumi David Edwards ir Rachel Field, pademonstravo savo naują kvapų-pranešimų platformą. skaityti »

Radijo bangomis valdomų laivelių komanda – tarp laimėtojų

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda Lietuvos motorlaivių federacijos taurės varžybose varžėsi dviejose laivų modelių klasėse. skaityti »

Eksperimentas patvirtino: žmonių teleportacija įmanoma

Žmonių persikėlimas erdvėje gali tapti realybe, kadangi jokie fizikos dėsniai iš esmės neprieštarauja didelių objektų, įskaitant žmones teleportacijai, teigia mokslininkai. skaityti »

NASA kosminiame „sode“ astronautai sėja pirmąsias daržoves

Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS) dabar dėmesio centre raudonosios salotos. Praėjusią savaitę NASA pranešė apie aktyvuotą augalų auginimo sistemą skriejančioje laboratorijoje. skaityti »

Jau greitai skrydžiai lėktuvu bus valdomi mintimis

Profesorius Florian Holzapfel su mokslininkų komanda vykdydami ES finansuojamą projektą „Brainflight“, tiria būdus, kaip smegenys galėtų kontroliuoti skrydį lėktuvu. skaityti »