Homoseksualūs pingvinai vagia heteroseksualių porų kiaušinius

Publikuota: 2008 m. lapkričio 28 d. penktadienis

Antarktidos gyventojai
Du pingvinai vietoj „nušvilptų“ kitos poros kiaušinių paliko akmenis – tačiau apgavystė buvo greitai pastebėta kitų zoologijos sode gyvenusių pingvinų, ir pora buvo iškart išvyta iš šių gyvūnų bendruomenės.

Zoologijos sodo darbuotojai nusprendė trijų metų amžiaus patinų porą laikyti atskirai, bent jau perėjimo laikotarpiu – kad nebūtų trukdoma likusi pingvinų bendruomenė.

Šiaurės rytų Kinijoje esančio Harbino „Polar Land“ zoologijos sodo prižiūrėtojas teigia, kad homoseksuali porelė, nepaisant jų orientacijos, taip pat jaučia natūralų poreikį tapti tėvais.

„Viena iš suaugusio patino atsakomybių – prižiūrėti kiaušinius. Nors biologiškai šitai porai tai – neįmanoma, poreikis tai daryti vistiek lieka“ – „Australian Times“ laikraščiui teigė jis. – „Tai – ne diskriminacija. Mes privalėjome juos atskirti, nes kitaip perėti būtų trukdoma visai gyvūnų grupei.“

Nors gyvūnų karalijoje homoseksualumo pavyzdžių pilna, tačiau pingvinai susilaukia daugiausiai dėmesio.

Pavyzdžiui Vokietijos zoologijos sodas susilaukė gėjų ir lesbiečių teisių gynimo grupių antpuolio po to, kai pamėgino sukergti homoseksualių pingvinų grupę su specialiai iš švedijos atskraidintomis patelėmis. Tiesa, projektas sužlugo – ne dėl grupių spaudimo, o dėl kur kas banalesnės priežasties – homoseksualūs pingvinai tiesiog neparodė jokio susidomėjimo patelėmis.

O 2002 metais Niujorko zoologijos sode prižiūrėtojai po aštuonerių metų atrado, kad viena pingvinų pora – homoseksuali, ir ją atskyrė.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Amerikiečiai „sukryžmino“ mikroskopą su „iPhone“

Įtaisytas ant mikroskopo išmanusis telefonas leidžia ne tik peržiūrėti įvairią medžiagą ją padidinant, bet ir peržiūrėtus vaizdus nufotografuoti bei nufilmuoti. skaityti »

Keičiantis formą ateities šaukštelis

„Polygons“ pristatė neįprastą šaukštą, kuris susilanksto tarsi origami figūrėlė. skaityti »

Programėlės, kurios palengvins vyrų gyvenimą

Kuris vyras nenorėtų sėkmingai derinti ir pareigas, ir pomėgius? Tą nesunkiai galima padaryti išnaudojant išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuvės idėja inovatyviems namams – pasaulio geriausiųjų 50-uke

Tarptautinis idėjų inovatyviems namams konkursas „Ideas Lab“, kelis mėnesius skatinęs dalyvius ieškoti unikalių sprendimų, kurie suteiktų galimybę kiekvienam iš mūsų gyventi sveikesnėje aplinkoje, pasiekė finišo tiesiąją. skaityti »

„Siemens“ išmanieji šviesoforai sankryžose praleidžia pagalbos tarnybas ir viešąjį transportą

Vokietijos technologijų įmonė „Siemens“ sukūrė išmanų eismo valdymo sprendimą, kuris reguliuojamose sankryžose suteikia prioritetą pagalbos tarnybų automobiliams ir viešajam transportui. skaityti »

Kuriamos išmaniosios kelnės turintiems judėjimo negalią

„XoSoft“ kelnės seks paciento būklę, stebės fizinį aktyvumą ir duomenis perduos per išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kaip išmaniai tobulinti kūno linijas?

Specialistų teigimu, sportui ir išmaniosioms technologijoms žengiant koja kojon, žmonėms sudaromos idealios galimybės ne tik tobulėti, bet ir neprarasti motyvacijos. skaityti »

Namams elektrą tieks automobilis

Aplinką tausojantys namai elektros energiją gaus iš saulės elementų, vėjo jėgainių ir iš elektromobilių. skaityti »

Studentai sukūrė ilgiausią pasaulyje dviratį

Australijos studentai inžinieriai iš Adelaidės sukūrė ilgiausią pasaulyje dviratį, sveriantį 3 tonas. skaityti »

VISA pristatė virtualią drabužinę

Tarptautiniame Toronto filmų festivalyje VISA pademonstravo, kokios ateityje turėtų būti drabužių parduotuvės. skaityti »