„Hotelicopter“ – pirmasis pasaulyje skraidantis viešbutis

Publikuota: 2009 m. kovo 30 d. pirmadienis

„Aer Lingus“ lėktuvas
„Hotelicopter“ konstravimo darbai prasidėjo dar 2004 metais. Šio palyginti didelio orlaivio pagrindu pasirinktas vienas iš dviejų Rusijoje pagaminto sraigtasparno „Mil V-12“ prototipų. Dabar transporto priemonė pretenduoja į du garbingus titulus: „didžiausias pasaulyje sraigtasparnis“ ir „pirmasis pasaulyje skraidantis viešbutis“.

Kaip ir galima tikėtis, apsigyvenus šiame skraidančiame gigante bus galima tikėtis aukščiausio lygio apgyvendinimo paslaugų, niekuo nenusileidžiančių 5 žvaigždučių viešbučiui. Gyventojai čia galės naudotis visomis komforto priemonėmis, įskaitant multimedia sistemas, SPA procedūras, lankyti jogos užsiėmimus, ir netgi arbatos gėrimo ceremonijoms skirtą sodelį. Bendroje erdvėje gros gyva muzika, bus eksponuojama meno galerija, stovės kortų žaidimams skirtas stalas.

Tam kad būtų galima tiksliau įsivaizduoti, kokio dydžio yra šis viešbutis ir kokie jo pajėgumai, pateikiame kelis techninius parametrus:
* Ilgis: 42m
* Aukštis: 14m
* Maksimali pakilimo masė: 105850kg
* Maksimalus greitis: 255km/h
* Nominalus skrydžio greitis: 237km/h
* Nemodifikuoto „Mil V-12“ skrydžio nuotolis: 515km
* Skrydžio nuotolis sumontavus papildomus kuro bakus: 1030km

Planuojama pirmojo komercinio skrydžio data – šių metų birželio 26 dieną. Kaina kol kas neskelbiama.

 

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Ar tikrai pažįstate visus „Facebook“ draugus?

Britas Danielas Shaw nusprendė priimti iššūkį ir susitikti su visais savo „Facebook“ draugais. skaityti »

„Apple“ galės dar kartą siekti uždrausti „Samsung“ įrenginių prekybą JAV

Kompanija „Apple“ dar kartą galės teikti prašymą uždrausti net 26 „Samsung“ įrenginių, pažeidžiančių jos patentus, prekybą JAV teritorijoje. skaityti »

Londonui leista naudoti domeno pavadinimą .london

Didžiosios Britanijos sostinė gavo leidimą naudoti domeno pavadinimą .london, tapdama dar vienu didmiesčiu, susikursiančiu atskirą sritį pasauliniame tinkle. skaityti »

„Google“ padės pajusti Venecijos dvasią

Kompanija „Google“ ir vienas populiariausių projektų „Google Street View“ suteikia galimybę paplaukioti Venecijos kanalais. skaityti »

Europoje bus leidžiama naudotis elektronika lėktuvui kylant ir leidžiantis

Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) atnaujins taisykles, reglamentuojančias asmeninės elektronikos naudojimą lėktuve. skaityti »

Pristatomas naujas fotografavimo būdas

Dauguma kompanijų bando vartotoją sužavėti vis įmantresniu, galingesniu, patogesniu fotoaparatu. Jonasas Pfeilas ir jo komanda į fotografavimą pažvelgė kitu kampu ir sukūrė neįtikėtiną fotokamuolį „Panono“. skaityti »

„Motorola“ patentuoja elektroninę tatuiruotę-mikrofoną

Kompanija „Motorola“ ketina patentuoti vadinamąją elektroninę tatuiruotę – nedidelę mikroschemą su įmontuoti mikrofonu. skaityti »

Minima Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi

Nuo 2002 metų kasmet lapkričio 10–ąją UNESCO skatina visame pasaulyje minėti Pasaulinę mokslo dieną taikai ir vystymuisi. skaityti »

„Apple“ prieš „Samsung“: dvikova be pralaimėtojo

Amžina didžiųjų korporacijų „Apple“ ir „Samsung“ dvikova dėl įvaizdžio, geriausių vietų parduotuvių lentynose ir vartotojų širdžių jau nestebina. Tačiau kaskart rinkoje pasirodžius naujai vieno gamintojo prekei, su nekantrumu laukiama kito prekės ženklo atsako į tai. skaityti »

Lietuviai sukūrė unikalią mobiliąją programėlę tėvų ir vaikų pramogoms

Daugeliui šeimų dažnai kyla klausimas: kur nuvesti savo atžalas pramogauti ar pavalgyti. Su panašiomis dilemomis dažnai susidurdavo ir Ispanijoje gyvenantys lietuviai. skaityti »