Iš neištikimos žmonos amerikietis reikalauja grąžinti inkstą

Publikuota: 2009 m. sausio 9 d. penktadienis

Žmogaus inkstas
Richardo Batistos širdis sudaužyta, tačiau jis gyvena toliau. Richardas negali pakęsti tik vieno dalyko – jį apgavusios žmonos gyvybę palaiko jo inkstas.

Daktaras iš Long Island iš savo buvusios gyvenimo meilės reikalauja pusantro milijono dolerių už organą, kuris prieš aštuonerius metus išgelbėjo moters gyvybę bei turėjo išgelbėti Batistų santuoką.

„Nėra gilesnio skausmo už tą, kurį sukelia mylimiausio žmogaus išdavystė“, – žurnalistams aiškino Batista.

„Aš išgelbėjau žmogaus gyvybę, tačiau mano skausmo tai nemažina“, – teigia vyriškis.

Richardo žmona Dawnell už šį gestą atsidėkojo permiegodama su savo fizioterapeutu, o vėliau ir neleisdama vyrui susitikti su trimis vaikais. Skyrybos buvo itin sudėtingos.  

Batista pasakojo, jog sprendimas atiduoti savo inkstą tam tikra prasme buvo mėginimas išgelbėti yrančią santuoką.

„Pagrindinis prioritetas buvo išgelbėti jos gyvybę“,– aiškino 49-erių metų gydytojas. „Tačiau tikėjausi ir „premijos“ – iš naujo pradėti sėkmingą vedybinį gyvenimą“.

Dawnell Batista sėkmingai atlaikė operaciją. Tačiau santuoka nutrūko po ketverių metų, 2000-aisiais, kuomet moteris paprašė skyrybų.

Anksčiau laimingai kartu gyvenę sutuoktiniai prieš du dešimtmečius susitiko North Shore ligoninėje, kur Richaras ėjo rezidento pareigas, o Dawnell mokėsi seselės amato.

Vedybos įvyko 1990 rugpjūtį. Netrukus pora įsikūrė nuosavame name.

Bendrą poras gyvenimą praturtinto trys dukros, tačiau nesibaigiančios žmonos problemos su inkstais skaudžiai atsiliepė santuokiniam gyvenimui.

Po dviejų nesėkmingų inksto persodinimo operacijų, Dawnell sveikatos būklė darėsi kritiška. Vyras pasiūlė savo inkstą. Tikimybė, kad jis tiks, buvo viena iš 700 000.
Fortūna išgelbėjo žmonos gyvybę, bet ne santuoką.

Batista tikėjosi, jog po operacijos bendras poros gyvenimas pasikeis, tačiau vyrui teko nusivilti.

Dawnell iš naujo pajuti gyvenimo skonį. Ji toliau mokėsi slaugos, taip pat ėmė užsiiminėti karate treniruotėmis.

Siekdama juodo diržo, Dawnell patyrė traumą. Būtent tada jai ir prireikė fizioterapeuto paslaugų.

„Mano širdyje yra didelė žaizda“,– savo žmonos neištikimybę komentavo Batista. „Aš buvau išduotas ir pažemintas“.

„Puikiai atsimenu, kaip ji atėjo į operacinę ir šveitė į mane skyrybų dokumentus. Tuo metu aš gelbėjau kito žmogaus gyvybę“,– prisiminė vyras.  

Batista mano, jog pinigų reikalavimas yra visiškai pagrįstas. Savo dukrų gydytojas nematė ištisus mėnesius.

„Nenorėjau, kad ši istorija patektų į viešumą, bet tai paskutinė išeitis“, – konstatavo Batista.

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Be vairo ir pedalų: pirmasis naujojo „Google“ autonomobilio bandomasis važiavimas

Jau kitais metais į JAV kelius ir gatves išriedės pirmasis dviviečių „Google“ autonomobilių (autonominių automobilių) šimtukas. skaityti »

Ateities baldai – judantys ir formą keičiantys robotai

Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. skaityti »

„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje

Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. skaityti »

Vilniaus universitete bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso

Gegužės 21-ąją, 15 val. iš Vilniaus universiteto bibliotekos Baltosios salės tiesiogiai per LRT televizijos laidą „Laba diena, Lietuva“ visuomenei bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso. skaityti »

Lietuvių mokslininkai sukūrė treniruoklį žmonėms, patyrusiems insultą

Lietuvių sukurtas reabilitacijai po insulto ir nugaros smegenų pažeidimų skirtas eisenos treniruoklis pavadinimu „Eik“, pacientams padės greičiau grįžti į visavertį gyvenimą. skaityti »

Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas

Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas. skaityti »

KTU mokslininkai dalyvauja unikalaus meninio atrakciono kūrime

Jei manote, kad norėdami sužinoti naujausių mokslinių tyrimų rezultatus, privalote prenumeruoti mokslinius leidinius ir dalyvauti mokslinėse konferencijose – klystate. skaityti »

Mados ir elektronikos rinkų konvergencija?

Aštuntame dešimtmetyje, pradėdamas kompiuterių revoliuciją, Bilas Geitsas siekė, jog kompiuteris būtų kiekvienuose namuose, ant kiekvieno darbo stalo... Įdomu, ar jis numanė, jog jau už keturių dešimtmečių daugelis ne tik turės po kelis, įvairių dydžių kompiuterius, bet ir sunkiai įsivaizduos savo kasdienybę be jų? skaityti »

Kviečiama išbandyti jėgas programinio kodo poezijos konkurse

Gegužės mėnesį prasideda programinio kodo poezijos konkursas, kurio metu programišiai kviečiami kurti eiles „Java“, „C++“ arba „C#“ kalbomis. skaityti »

IBM ir „National Geographic Kids“ pasiekė Guinnesso rekordą, 3D printeriu atspausdinę mažiausią pasaulyje žurnalo viršelį

„National Geographic Kids“ pranešė apie devintąjį pasiektą Guinness rekordą – šįkart už mažiausią žurnalo viršelį, sukurtą naudojant IBM patentuotą būdą. skaityti »