Iš neištikimos žmonos amerikietis reikalauja grąžinti inkstą

Publikuota: 2009 m. sausio 9 d. penktadienis

Žmogaus inkstas
Richardo Batistos širdis sudaužyta, tačiau jis gyvena toliau. Richardas negali pakęsti tik vieno dalyko – jį apgavusios žmonos gyvybę palaiko jo inkstas.

Daktaras iš Long Island iš savo buvusios gyvenimo meilės reikalauja pusantro milijono dolerių už organą, kuris prieš aštuonerius metus išgelbėjo moters gyvybę bei turėjo išgelbėti Batistų santuoką.

„Nėra gilesnio skausmo už tą, kurį sukelia mylimiausio žmogaus išdavystė“, – žurnalistams aiškino Batista.

„Aš išgelbėjau žmogaus gyvybę, tačiau mano skausmo tai nemažina“, – teigia vyriškis.

Richardo žmona Dawnell už šį gestą atsidėkojo permiegodama su savo fizioterapeutu, o vėliau ir neleisdama vyrui susitikti su trimis vaikais. Skyrybos buvo itin sudėtingos.  

Batista pasakojo, jog sprendimas atiduoti savo inkstą tam tikra prasme buvo mėginimas išgelbėti yrančią santuoką.

„Pagrindinis prioritetas buvo išgelbėti jos gyvybę“,– aiškino 49-erių metų gydytojas. „Tačiau tikėjausi ir „premijos“ – iš naujo pradėti sėkmingą vedybinį gyvenimą“.

Dawnell Batista sėkmingai atlaikė operaciją. Tačiau santuoka nutrūko po ketverių metų, 2000-aisiais, kuomet moteris paprašė skyrybų.

Anksčiau laimingai kartu gyvenę sutuoktiniai prieš du dešimtmečius susitiko North Shore ligoninėje, kur Richaras ėjo rezidento pareigas, o Dawnell mokėsi seselės amato.

Vedybos įvyko 1990 rugpjūtį. Netrukus pora įsikūrė nuosavame name.

Bendrą poras gyvenimą praturtinto trys dukros, tačiau nesibaigiančios žmonos problemos su inkstais skaudžiai atsiliepė santuokiniam gyvenimui.

Po dviejų nesėkmingų inksto persodinimo operacijų, Dawnell sveikatos būklė darėsi kritiška. Vyras pasiūlė savo inkstą. Tikimybė, kad jis tiks, buvo viena iš 700 000.
Fortūna išgelbėjo žmonos gyvybę, bet ne santuoką.

Batista tikėjosi, jog po operacijos bendras poros gyvenimas pasikeis, tačiau vyrui teko nusivilti.

Dawnell iš naujo pajuti gyvenimo skonį. Ji toliau mokėsi slaugos, taip pat ėmė užsiiminėti karate treniruotėmis.

Siekdama juodo diržo, Dawnell patyrė traumą. Būtent tada jai ir prireikė fizioterapeuto paslaugų.

„Mano širdyje yra didelė žaizda“,– savo žmonos neištikimybę komentavo Batista. „Aš buvau išduotas ir pažemintas“.

„Puikiai atsimenu, kaip ji atėjo į operacinę ir šveitė į mane skyrybų dokumentus. Tuo metu aš gelbėjau kito žmogaus gyvybę“,– prisiminė vyras.  

Batista mano, jog pinigų reikalavimas yra visiškai pagrįstas. Savo dukrų gydytojas nematė ištisus mėnesius.

„Nenorėjau, kad ši istorija patektų į viešumą, bet tai paskutinė išeitis“, – konstatavo Batista.

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Atkuriamas legendinis kompiuterininkų klubas, kuriame dalyvavo S. Jobsas ir S. Wozniakas

Legendinis kompiuterių klubas, kuriame jaunystėje kompanijos „Apple“ įkūrėjai Steve‘as Jobsas ir Steve‘as Wozniakas pristatė pirmąjį savo kurtą kompiuterį, kitą mėnesį bus atkurtas. skaityti »

Amerikiečiai išleido beveik 3 milijardus dolerių vaizdo žaidimams

Nepaisant to, kad konsolių era baiginėjasi ir pastebimas šioks toks nuosmukis žaidimų rinkoje, vis dėl to JAV gyventojai išleido 2,88 milijardų dolerių vaizdo žaidimams per antrąjį 2013–ųjų metų ketvirtį. skaityti »

Lietuvoje sukurti startuoliai bus pristatyti „Startup Wiki 2013“ leidinyje

Gruožio mėnesį pirmą kartą Lietuvoje bus išleistas „Startup Wiki 2013“ leidinys lietuvių ir anglų kalba, kuriame bus pristatyti Lietuvoje sukurti „startupai“ (iki 3 metų), bei aptarta kokią problemą jie sprendžia ir ko ieško: investicijų, komandos nario ar partnerio. skaityti »

Kompiuterinėje grafikoje – jau ir tikroviški audiniai

Mokslininkai, dirbantys kompiuterijos srityje, atrado naują, patogų būdą kaip simuliuoti medžiagas, įvairius audinius, kurie naudojami filmų, animacinių filmukų ir vaizdo žaidimų industrijoje. Metodo sukūrimas priskiriamas Iman Sadeghi. skaityti »

NASA skirtas 3D spausdintuvas spausdina picą

Kompanija „Systems and Materials Research Corporation“ specialiai NASA sukūrė 3D spausdintuvą, kuris kosmonautams leistų išsispausdinti maisto produktų. skaityti »

ISM „Instagram“ konkursas

ISM skatina studentus ne tik studijuoti, bet ir stebėti aplinką, bei fiksuoti maloniausias akimirkas. Todėl visa spalio mėnesį vyksta neįprastas nuotraukų konkursas. skaityti »

Siūlomi vaikams skirti 3D spausdintuvai

Šiandien nieko nebestebina 3D spausdintuvai ir jų sukuriami keisčiausi daiktai: batai, sudėtingos konstrukcijos ar net ginklai. Tačiau dizaineriai Arturas Tchoukanovas ir Jorisas Peelsas siūlo 3D vaikams skirtą spausdintuvą. skaityti »

Rusijos mokiniai pereis prie elektroninių vadovėlių

Naujasis Švietimo įstatymas numato galimybę Rusijoje leisti tik tokius mokyklinius vadovėlius, kurie turės ne tik popierinę, bet ir elektroninę versiją. skaityti »

Metų astronomijos fotografas – australas Markas Gee

Markas Gee iš Australijos pripažintas geriausiu šių metų astronomijos fotografu. Jo nuotrauka „Žvaigždžių švyturys“ pripažinta geriausia Didžiosios Britanijos Karališkosios Grinvičo observatorijos ir Nacionalinio jūrų muziejaus organizuojamame kasmečiame konkurse skaityti »

„Samsung“ kritikams priminė auksinės spalvos kompanijos telefonų istoriją

Sulaukusi kritikos dėl „Apple“ kopijavimo išleidžiant auksinės spalvos išmaniojo telefono „Galaxy S4“ modelį, kompanija „Samsung“ priminė šiems apie ankstesnius išleistus modelius, kurie taip pat turėjo auksinės spalvos korpusą. skaityti »