JAV brangsta plokščiaekraniai televizoriai

Publikuota: 2012 m. gegužės 14 d. pirmadienis

Nors šiemet JAV tikimasi mažesnės plokščiaekranių televizorių pasiūlos, jų funkcionalumas vis didinamas. Pirmąjį šių metų ketvirtį žymiai didės ir jų kainos, praneša „Digitimes“.

Tokios funkcijos kaip prisijungimas prie interneto, LED apšvietimas lemia JAV rinkoje plokščiaekranių televizorių kainų augimą 11,4 proc. nuo 2011-ųjų gruodžio. Balandį vidutinė jų kaina, įtraukiant skystųjų kristalų ir plazminius modelius, pasiekė 1248 dolerius.

„iSuppli“ TV technologijų padalinio vadovas Tomas Моrodas pareiškė, kad TV pardavėjai ir mažmenininkai didina kainą už panašias funkcijas. Ir pridūrė, kad tai liudija gamintojų ir pardavėjų strategijos pokyčius išlaikant kainų lygį ir pratinant pirkėjus prie brangesnių įrenginių.

Palyginti su vidutine maždaug 1119 dolerių kaina gruodį – pirmąjį mėnesį, kai kainos vėl pradėjo augti, – balandžio pabaigoje JAV rinkoje plokščiaekraniai televizoriai pabrango 78 doleriais. Tai didžiausias šuolis, palyginti su bet kuriuo praėjusių metų ketvirčiu. 2011 metais nuoseklus kainų didėjimas taip pat užfiksuotas nuo balandžio iki liepos, tačiau televizoriai brango tik 33 doleriais.

Vidutinė kaina balandį pasirodė tik truputį didesnė nei kovą, kai siekė 1232 dolerius. Prieš metus – 2011-ųjų kovą – plokščiaekranių televizorių kaina JAV rinkoje nukrito iki 1087 dolerių.

Tuo metu televizoriai, kurie yra žemesnio atsinaujinimo laipsnio ir neturi prisijungimo prie interneto, pigo. Pavyzdžiui, balandį didžiausių gamintojų 40 ir 42 colių įstrižainės, skystųjų kristalų 60 Hz televizoriai, negalintys prisijungti prie interneto, pigo 6 proc.

Šiuolaikiškesnių funkcijų, nuo 30 iki 39 colių įstrižainės ekrano televizoriai brango 1 proc., o 40, 49 ir 50 colių įstrižainės ekrano televizoriai – 2 proc.

Šaltinis: astera.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Asus“ išleido robotą šeimai

Japonų bendrovė „Asus“ pristatė namų robotą „Zenbo“, kuris pravers ir suaugusiesiems, ir vaikams. skaityti »

Elektroninė urna prikels mirusiuosius naujam gyvenimui

Bendrovė „Bios Urn“ sukūrė elektroninę urną „Bios Incube“, kurioje mirusiojo pelenai tampa augalo maistu. skaityti »

Nori pasikalbėti – pridėk pirštą prie ausies

„Samsung“ priklausanti Pietų Korėjos įmonė „Innomdle Lab“ kuria išmanųjį laikrodį, kurį dėvėdamas žmogus galės paskambinti telefonu tiesiog pridėjęs prie ausies pirštą. skaityti »

„MasterCard“ sukūrė programą robotui padavėjui

„MasterCard“ pristatė pirmą komercinę programą, skirtą robotui androidui „Pepper“. Naudodamasis ja, robotas taps paslaugiu padavėju. skaityti »

Šunys paramą priims mokėjimo kortelėmis

„Blue Cross“ šunims pasiuvo liemenes su įdiegtu bekontakčiu „PayPal“ kortelių skaitytuvu. skaityti »

Langai bus gaminami iš permatomos medienos

Profesoriaus Liangbing Hu vadovaujama grupė atrado būdą, kaip paversti medieną visiškai permatoma pašalinant iš jos ligniną. skaityti »

Šunys irgi kelia nuotraukas į „Facebook“

„Pedigree“ sukūrė fotografuojančią liemenę šunims „The Posting Tail“, kuri fotografuoja vaizdus tuomet, kai šuo ima smarkiai vizginti uodegą. skaityti »

Tėvai galės sekti vaikams pasakas nebūdami šalia

Korėjiečių įmonė „Samsung“ nusprendė padėti tėvams, grįžtantiems vėlai iš darbo ar dažnai būnantiems komandiruotėse, palaikyti artimesnį ryšį su vaikais. skaityti »

Daugiausia uždirbančių vadovų sąrašo viršuje – gydytojas

JAV gydytojas Patrikas Sun Šiong 2015 metais tapo daugiausiai uždirbančiu vadovu JAV. skaityti »

Kinė humanoidė nustebino grožiu

Kinijos mokslo ir technologijų universitete Hefėjuje oficialiai pristatytas moteriškos išvaizdos robotas „Jiajia“. skaityti »