JAV brangsta plokščiaekraniai televizoriai

Publikuota: 2012 m. gegužės 14 d. pirmadienis

Nors šiemet JAV tikimasi mažesnės plokščiaekranių televizorių pasiūlos, jų funkcionalumas vis didinamas. Pirmąjį šių metų ketvirtį žymiai didės ir jų kainos, praneša „Digitimes“.

Tokios funkcijos kaip prisijungimas prie interneto, LED apšvietimas lemia JAV rinkoje plokščiaekranių televizorių kainų augimą 11,4 proc. nuo 2011-ųjų gruodžio. Balandį vidutinė jų kaina, įtraukiant skystųjų kristalų ir plazminius modelius, pasiekė 1248 dolerius.

„iSuppli“ TV technologijų padalinio vadovas Tomas Моrodas pareiškė, kad TV pardavėjai ir mažmenininkai didina kainą už panašias funkcijas. Ir pridūrė, kad tai liudija gamintojų ir pardavėjų strategijos pokyčius išlaikant kainų lygį ir pratinant pirkėjus prie brangesnių įrenginių.

Palyginti su vidutine maždaug 1119 dolerių kaina gruodį – pirmąjį mėnesį, kai kainos vėl pradėjo augti, – balandžio pabaigoje JAV rinkoje plokščiaekraniai televizoriai pabrango 78 doleriais. Tai didžiausias šuolis, palyginti su bet kuriuo praėjusių metų ketvirčiu. 2011 metais nuoseklus kainų didėjimas taip pat užfiksuotas nuo balandžio iki liepos, tačiau televizoriai brango tik 33 doleriais.

Vidutinė kaina balandį pasirodė tik truputį didesnė nei kovą, kai siekė 1232 dolerius. Prieš metus – 2011-ųjų kovą – plokščiaekranių televizorių kaina JAV rinkoje nukrito iki 1087 dolerių.

Tuo metu televizoriai, kurie yra žemesnio atsinaujinimo laipsnio ir neturi prisijungimo prie interneto, pigo. Pavyzdžiui, balandį didžiausių gamintojų 40 ir 42 colių įstrižainės, skystųjų kristalų 60 Hz televizoriai, negalintys prisijungti prie interneto, pigo 6 proc.

Šiuolaikiškesnių funkcijų, nuo 30 iki 39 colių įstrižainės ekrano televizoriai brango 1 proc., o 40, 49 ir 50 colių įstrižainės ekrano televizoriai – 2 proc.

Šaltinis: astera.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Bilas Gatesas siūlo apmokestinti robotus

„Microsoft“ įkūrėjas Bilas Gatesas pareiškė, kad dirbantys robotai turi taip pat mokėti mokesčius kaip ir įprasti darbuotojai. skaityti »

Valentino dieną žmonės išlaidauja vis daugiau

Per paskutiniuosius trejus metus pasaulio žmonių išlaidos prieš šv. Valentino dieną išaugo 49 proc., o finansinių operacijų skaičius padidėjo net 73 proc. skaityti »

„Skype“ kviečia siųsti meilės sveikinimus

Valentino dienos proga „Microsoft“ pasiūlė savo pokalbių programos „Skype“ naudotojams naujus vaizdo atvirukus, kurie padės išreikšti savo mintis per nuotolį. skaityti »

Išmanųjį laikrodį bus galima valdyti kvėpavimu

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė technologiją „Whoosh“, kuri leidžia žmogui kontroliuoti išmanųjį laikrodį savo kvėpavimu. skaityti »

Robotų kūnas jus šilumą

Grupė inžinierių iš Italijos, JAV ir Šveicarijos sukūrė temperatūrai jautrią medžiagą, kuri leidžia robotams justi šilumą visu kūno paviršiumi. skaityti »

Australijos oro uostuose nebebus tikrinami pasai

Australijos valdžia nusprendė šalies oro uostuose atsisakyti pasų tikrinimo procedūros. skaityti »

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas parengė pirmą straipsnį žurnalui „Southern Metropolis Daily“ apie Naujųjų metų keliones. skaityti »

Ateityje automobiliai tieks elektrą ir augins daržoves?

Šiuolaikiški automobilių gamintojų pasiūlymai ir ateities prognozės. skaityti »

Dangoraižis valys miestą nuo smogo

Tarptautinė inovacijų technologijų bendrovė „Arconic“ sukūrė 4,8 km aukščio dangoraižio projektą, kurio tikslas – pastatyti pastatą, gebantį „sugerti“ miesto smogą. skaityti »

Sukurta planšetė silpnaregiams

Pradedančioji įmonė BLITAB sukūrė planšetę, skirtą silpnai matantiems ir akliesiems. skaityti »