Japonijoje pradėta prekiauti kokteiliu iš acto ir pieno

Publikuota: 2010 m. sausio 28 d. ketvirtadienis

Pienas
Rinkodara yra nuostabus dalykas. Ji gali įtikinti žmones pamėgti pačius kvailiausius ir beprotiškiausius dalykus, į kurių tarpą būtų galima priskirti cigaretes, greitą maistą, degtinės skonio ledus ir taip toliau. Tačiau yra tam tikros žmogaus smegenų ribos, kurias peržengti yra sunku. Kokteilis „Actas ir pienas“ yra vienas šių pavyzdžių.

Šią naujovę Japonijos rinkai pristatė kompanija „Kirin“. Nuotraukoje parodyto butelio etiketėje japonų kalba minima, jog į gėrimo sudėtį taip pat įeina greipfrutų sultys. Angliškame užraše tai jau nebeminima – tikėtina, siekiant kuo mažiau gąsdinti „konservatyvius anglakalbius“.

Tiems, kas nežino, rūgštus actas puikiai reaguoja su šarminių savybių turinčiu pienu. Rezultatas apetito nepadidina, nes pienas sutraukiamas į „prekinės išvaizdos“ neturinčius gumulus. Žinoma, panašius reiškinius galima lengvai įveikti taikant šiuolaikinės chemijos pasiekimus. Beje, šioje šalyje actu „paskanintos“ sultys tapo tikru hitu – tokių gėrimų galima įsigyti daugumoje parduotuvių ir netgi traukinių stotyse stovinčiuose prekybos automatuose. Kokia gi motyvacija gerti tokį kokteilį?

Šio tipo gėrimų reklamose teigiama, jog „actas skystina kraują ir mažina cholesterolio kiekį“. Acto kiekis viename butelyje sudaro maždaug vieną arbatinį šaukštelį (tik neaišku, kokios koncentracijos), o pats pienas nėra tikrąja prasme pienas – jis greičiau primena kažkokios rūšies jogurtą. Įdomu dar ir tai, jog ant pakuotės rašoma, kad gėrimo receptas „pasiskolintas“ iš Šiaurės Italijos. Kada produktas pasieks Europos arba Lietuvos rinką, nėra aišku.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »