Jonas susirgo „japonofilija“

Publikuota: 2007 m. vasario 27 d. antradienis

Dainininkai Jonas ir A. Makejevas

Kad atlikėjas Jonas mėgsta lietuvių liaudies muziką, gerbia mūsų šalies tradicijas ir istoriją, mes žinome iš jo dalyvavimo įvairiuose projektuose, bei iš didžiulio pasisekimo sulaukusio pop folk  albumo „Saulala raudona“. Tačiau Muzikos savaitė išsiaiškino, jog atlikėjas, gerbėjų širdis virpinantis lietuviškomis dainomis, stipriai susirgo „japonofilija“, kuri pasireiškė didžiuliu potraukiu japoniškai kultūrai ir net japoniškai produkcijai.


Pamišęs dėl japoniškų automobilių, Jonas neseniai įsigijo naujutėlaitį 2007m. Honda Civic. Turbūt nėra buvę nė vieno sekmadienio, kad atlikėjas nebūtų pietavęs Vilniuje esančiuose keliuose japonų virtuve garsėjančiuose restoranuose. Muzikos savaitei pasiteiravus, ar dainininkas savo bagažinėje taip pat vežioja ir samurajaus kardą – Jonas tik šypsosi per ūsą ir nieko dorai nepaaiškina. Galbūt atlikėjui teko viešėti šioje šalyje, iš kurios grįžus įspūdžiai vis dar neblėsta? O gal naujoji Jono draugė, kurią dainininkas kruopščiai slepia nuo aplinkinių akių, kilusi iš tekančios saulės šalies?


„Tiesiog mėgstu japonų virtuvę ir automobilius. Tiksliau esu fanas. Turiu tradiciją, kurios nelaužau jau daugelį metų – sekmadieniais ragauju japoniškos virtuvės – labai skanu. Taip pat patinka japonų, korejiečių filmai bei animaciniai filmukai. Nesu buvęs šioje šalyje, bet tikrai kada nors apsilankysiu. Japoniškai kalbėt nemoku, bet dar yra laiko. Namuose tikrai nedvelkia rytietišku stiliumi, bet,  jei nuvykęs parsiveščiau egzotiškąją japoniukę (juk gražių moterų yra visur), tuomet sekmadieniais tikrai pietaučiau namuose.“

 

 

 

 

 

Šaltinis: Muzikos partija
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »