Ką daryti, jei jūsų ir antrosios pusės politinės pažiūros nesutampa?

Publikuota: 2008 m. lapkričio 4 d. antradienis

Skyrybos
JAV prezidento rinkimų įtampa pasiekė savo kulminaciją. Atrodo, kad visi aplink jus tik ir dėsto savo skirtingas nuomones apie kandidatus bei ideologines nuostatas. Jūsų pažiūrų neatitinkantys subjektyvūs kitų žmonių vertinimai gali sukelti ir pyktį. Kaip reikėtų elgtis, jei tokia konfliktinė situacija kiltų tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės?

CNN pateikia devynis patarimus, kaip lapkričio 4  d. išvengti tokių nemalonių situacijų su mylimu žmogumi:

1. Įsivaizduokite tokią situaciją: Vienam iš jūsų ši tema nė kiek neaktuali, tuo tarpu kitam tai turi didelę reikšmę. Tokiu atveju svarbu išsiaiškinti, kuris į rinkimus žvelgia su ironijos doze, o kuris – visiškai rimtai, ir pagal tai pasirinkti tinkamą diskusijos formą.

2. Raskite bendrą poziciją: įsivaizduokite, kad kiekvienas iš jūsų stengiasi padaryti tai, kas jūsų nuomone yra naudingiausia valstybei. Galbūt sutarsite vienu ar keliais klausimais, todėl galite sujungti bendras pajėgas kalbėdami apie neginčijamus bendrus interesus.  

3. Nusibrėžkite ribas: galbūt politinės temos yra ne pats geriausias pasirinkimas sėdint prie pietų stalo. Taip pat galima susitarti, kad baigsite diskusiją, kai tik vienas iš jūsų to paprašys. Bet kuriuo atveju tokios taisyklės yra būtinos norint išvengti nemalonių pokalbio pasekmių.

4. Pagarba: laikas permąstyti kai kurias savo asmenines savybes: užgaunančius juokelius, pasyviai agresyvius pastebėjimus ir, žinoma, skraidančius fondiu puodus. Viso to reikėtų atsisakyti.

5. Nepadarykite diskusijos per daug suasmenintos: jūsų mylimasis ar mylimoji yra tas/-a  pats/-i, kuris/-i buvo, yra ir bus. Be to, dauguma jūsų antrosios pusės pačių geriausių savybių neturi nieko bendra su apsisprendimu, už ką balsuoti.

6. Nukreipkite dėmesį: pats metas išbandyti maisto gaminimą kartu, vietoje politinių debatų pažiūrėti gerą klasikinį filmą, o radijo bangas pakeisti 9 dešimtmečio grojaraščiu.          

7. Susiraskite, kur galėtumėte išsilieti: jeigu jums padėtų nuožmus pokalbis su virtualiu pašnekovu internete, išbandykite ir tai. Tiesiog įsitikinkite, jog jaučiate skirtumą tarp garo nuleidimo ir tikro pykčio. Priešingu atveju toks būdas gali atsisukti prieš jus pačius.

8. Laikykite šias temas už miegamojo durų: palinkėkite vienas kitam labos nakties be politinio konteksto, nebent, žinoma, nuo to konfliktas taptų tik dar malonesnis, bet ne rimtesnis.    

9. Paruoškite planą rinkimų nakčiai: nesvarbu, ar naujausių rezultatų lauksite būdami skirtinguose miestuose, ar kartu, turite susitarti, ar vakarą ir rytą praleisite kartu. Nepatartina leisti nakčiai klostytis spontaniškai, kadangi vienas iš jūsų gali nervintis iš nevilties, tuo tarpu kitas – spiegti iš džiaugsmo.

 
 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Sportuojančioms moterims – išmanioji liemenėlė

Kanados kompanija „OmSignal“, anksčiau pristačiusi marškinius su biometriniais jutikliais, neseniai pranešė apie sportuojančioms moterims sukurtą išmaniąją sportinę liemenėlę. skaityti »

Ar dirbtum veltui gaudamas 1 000 eurų kas mėnesį?

Verslininkas Michaelis Bochmeieris inicijavo eksperimentą „Mano bazinė alga“. Jau 26 žmonės laimėjo mėnesinę 1 100 eurų algą, kuria gali naudotis kaip tinkami. skaityti »

Pristatytas pirmasis sulankstomas mobilusis kino teatras

Los Anžele vykstančioje technologijų parodoje „CES 2016“ pristatytas naujas įrenginys pavadinimu „Royole-X“.Įrenginys vadinamas pirmuoju pasaulyje sulankstomu mobiliuoju kino teatru, nes pagrindinė jo paskirtis – filmų žiūrėjimas. skaityti »

Elektroniniai įrenginiai žiemą: ką reikėtų žinoti apie šalčio poveikį jiems?

Ką reikėtų žinoti apie elektroninių prietaisų naudojimą ir priežiūrą žiemą, kai termometro stulpelis nukrenta gerokai žemiau nulio? skaityti »

Geriausi 2015 m. išradimai

Jungtinių Amerikos Valstijų leidinys „Popular Mechanics“ paskelbė 10 įdomiausių 2015-ųjų išradimų, skirtų žmogaus ir gamtos apsaugai. skaityti »

Studento sukurtas robotas: „kūną“ pagamino 3D spausdintuvu, skydą – iš glaistyklės

Estijos sostinėje Taline vykstančių robotų varžybų „Robotex“ nuolatinis dalyvis yra Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) studentas Giedrius Liaučys. skaityti »

Kalėdų Senelio elniai – robotai?

Robotų kūrėja „Boston Dynamics“ siūlo Kalėdų Seneliui vietoj elnių naudoti keturkojus robotus LS3. skaityti »

Pristatyta nauja skraidanti riedlentė

Bendrovė „ARCA Space Corporation“ pristatė įrenginį „ArcaBoard“, kurį galima vadinti skraidančia riedlente. skaityti »

Ateityje maistas nebeteiks malonumo?

Ar pagalvojote, kaip maitinsimės ateityje? Galbūt visi tapsime žaliavalgiais ir valgysime tik visokias sėklytes? O gal mums maitins pleistrai? skaityti »

Ir robotai ruošiasi Kalėdoms

Amerikos įmonė „RE2 Robotics“ iš Pitsburgo išmokė robotą gaminti popierines snaiges. skaityti »