Kaip nupirkti tinkamus drabužius kitam žmogui

Publikuota: 2008 m. gruodžio 3 d. trečiadienis

Prekės
Visi esame gavę tokių dovanų, kurias gavus frazė „Ach, nereikėjo...“ įgauna visiškai kitokią prasmę. Dažnai tie daiktai, kurių visai netrokštame, būna drabužiai. Jie taip ir užsiguli tamsiausiuose spintų kampeliuose. Gaudami kažką, kas mums visiškai netinka, suabejojame, ar dovanotojas tikrai mus pažįsta.

Iš kitos pusės, drabužiai, kurie mums tinka ir patinka, gali būti geriausia dovana. Akivaizdu, kad dovanotojas įdeda daug laiko galvodamas prieš išrinkdamas dovaną. Jis apmąsto jūsų asmenybę, stilių ir dydį. Ir kiekvieną kartą apsivilkę drabužį, prisimename dovanotojo dėmesingumą.

Jei per šį šventinį sezoną ketinate savo artimiesiems dovanoti drabužių, laikykitės šių taisyklių ir galite būti tikri, kad dovana tikrai neužsigulės spintoje.

Apsvarstykite to žmogaus asmeninį stilių ir skonį

Apmąstykite, ką jis/ji dėvi kiekvieną dieną. Ar stilius konservatyvus, ryškus, tvarkingas, o gal moteriškas? Kokius drabužius ji apžiūrinėja kuomet kartu einate apsipirkti? Kuriuos jūsų drabužius ji dažniausiai giria? Išrinkite ką nors kas atspindėtų tą asmenį, kuriam dovanosite daiktą, o ne jus...

Nepriimkite šios progos kaip galimybės pakeisti draugo stilių. Būkite dėmesingi savo draugo stiliui ir skoniui. Kas jam patiktų labiausiai? Jeigu tai kažkas, kas jums atrodo šlykštu, pabandykite surasti kompromisą. Kas atitiktų jo stilių, bet kartu būtų skoninga. Tai gali būti gera galimybė pakreipti artimo žmogaus stilių skoningesne linkme. Svarbiausia nepersistengti.

Apmąstykite kūno sudėjimą

Perkant darbužius dydis gali būti apgaulingas. Jeigu nekreipsite dėmesio ir nupirksite netinkamą dydį, galite būti neteisingai suprasti. „Ar ji tikrai mano, kas mano dydis L?“ arba: „Šis drabužis per mažas... ar ji mano, kad turiu numesti svorio?“.

Jei kada nors apsipirkinėjote su tuo žmogumi, turėtumėte puikiai žinoti, kokio dydžio jo drabužiai. Jeigu abejojate, paklauskite ko nors, kas tikrai žino. Arba spręskite pagal tai, ką dėvite jūs. Taip pat apsvarstykite, kas tiks jūsų draugo kūno tipui. Jeigu kažkuri jo/jos kūno dalis didesnė ar mažesnė, apgalvokite, koks stilius labiausiai pabrėžtų
figūros privalumus. Pabandykite pasitarti su pardavėja.

Pirkite tai, ko žmogus dar neturi

Tai nereiškia, kad turite pirkti odines kelnes savo konservatyviam pusbroliui. Rinkitės ką nors, kas panašu į to žmogaus stilių, bet truputį skirtinga.

Dovanokite drabužius kartu su čekiu, kad draugas galėtų netikusį daiktą pakeisti arba grąžinti

Prieš įpakuodami dovaną, uždėkite čekį ant drabužių viršaus. Tai leidžia draugui žinoti, kad jūs neįsižeisite, jei dovana bus grąžinta. Tai labai dėmesingas žingsnis.

Taip pat apmąstykite, kur tas žmogus, kuriam dovanosite daiktą, gyvena. Nepirkite drabužių iš tokios parduotuvės, kurioje jis neturės galimybės dovanos grąžinti.

Dovanokite aksesuarus

Vis dar nedrįstate dovanoti darbužio? Saugiau dovanoti aksesuarus. Tačiau vis tiek  vadovaukitės tais pačiais patarimais. Tik dovanojant auskarus ar skarelę nereikia jaudintis dėl dydžio.

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Mokslininkai sukūrė smegenų veiklą mėgdžiojančius informacijos saugojimo įrenginius

RMIT (Royal Melbourne Institute of Technology) mokslininkai sukūrė naują nanoįrenginį, būsiantį itin stabilių ir patikimų naujos kartos atminties įrenginių pagrindu. skaityti »

Mokslininkai sukūrė nematomumo prietaisą

Įkvėpti Hario Poterio nematomo apsiausto, mokslininkai neseniai sukūrė keletą itin paprastų, tačiau naujų būdų paversti objektus nematomais. skaityti »

KTU keliasi į virtualią realybę

Pasivaikščioti dramblių kaimenėje Afrikoje, pasigrožėti Britų muziejaus eksponatais Londone ar tiesiog žengti į atvirą kosmosą neišeinant iš savo kambario – šias naujas patirtis žmonijai atveria žaibiškai populiarėjanti virtualios realybės technologija. skaityti »

Paslaptingo padaro fosilijos – senesnės ir už dinozaurus

Iš pirmo žvilgsnio šios fosilijos atrodo lyg perpus perpjautas granato vaisius, tačiau naujausi tyrimai atskleidė, kad tai 600 milijonų metų senumo nežinomų gyvūnų liekanos. skaityti »

Japonijoje vykstančioje turizmo parodoje lankytojus vilioja lietuviškas gintaras ir baletas

Šį savaitgalį, rugsėjo 25-28 d., Tokijuje vyksta pasaulyje viena didžiausių turizmo parodų „JATA Tourism EXPO Japan“. skaityti »

Buitiniai robotai užkariauja namus

Šiuolaikiniame pasaulyje tapo įprasta, kad vis daugiau darbų už mus padaro robotai. skaityti »

„nVidia“ paneigė sąmokslo teoriją: žmogus Mėnulyje vis tik buvo

Kompanijos „NVidia“ marketingo padalinys dirba iš tiesų ne veltui, ir tą demonstruoja naujausias vaizdo plokščių gamintojos atstovų pareiškimas. skaityti »

Elektroninis gepardas jau už laboratorijos ribų

Masačusetso technologijų instituto (MIT) inžinieriai ištobulino robotą-gepardą („Cheetah“), kuris puikiai atkartoja realaus gyvūno judesius ir tai daro visiškai savarankiškai. skaityti »

VGTU mokslininkas kolekcionuoja įdomiausius pasaulio pieštukus

Japoniškas – su deimantu, karališkasis – su tikra karūna, didžiųjų kūrėjų-menininkų vardais papuošti ar išleisti olimpinių žaidynių metu – tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kelių katedros doc. dr. Kęstučio Skerio pieštukai, kolekcionuoti apie 50 metų. skaityti »

„YuMi“ – robotas, pradėsiantis naują automatizavimo erą

„YuMi“ yra dvirankis robotas, galintis dirbti kartu su žmogumi. skaityti »