Kaip turėtų atrodyti „Apple“ fotoaparatas?

Publikuota: 2012 m. vasario 26 d. sekmadienis

Daugybė dizainerių kuria įvairius daiktų konceptus ir siūlo juos didžiosioms kompanijos vildamiesi, kad jų svajonė bus realizuota. Štai dizaineris Joseph Dumary „nusitaikė“ į „Apple“ ir siūlo fotoaparato konceptą.

Stiklo ir aliuminio derinys, aptakus ir išlaikantis „Apple“ stilių fotoaparatas turėtų užkariauti šios kompanijos gerbėjų širdis. Dizainerio teigimu, tai išmanus fotoaparatas, kuris būtų valdomas balsu.

Juo daromos nuotraukos pasižymėtų aukšta kokybe taip pat būtų galima filmuoti, o garsas įsirašytų keliais kanalais, taigi tvarkant vaizdo medžiagą galima būtų be vargo pašalinti triukšmą.

Aplink savo ašį t.y. 360 laipsnių kampu, besisukantis ekranas leistų daryti autoportretus ir nereikėtų ieškoti papildomų funkcijų meniu, nes aparatas pats viską suprastų. Šviesos jutiklis automatiškai reguliuotų ekrano šviesą, nuotraukas būtų galima padidinti ar sumažinti, tiesiog pirštais, kaip tai darome išmaniuosiuose telefonuose. Fotoaparatas palaikytų „GPS“, „Wi–Fi“ taip pat be vargo galėtute paskelbti vaizdo medžiagą „Youtube“ kanale.

Trumpai tariant – visos naujausios technologijos vienoje vietoje. Kas žino, gal vieną dieną ši idėja tikrai bus įgyvendinta.

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga su nuostabiomis savybėmis

Paprastai medžiaga yra magnetiškai arba elektriškai poliarizuota, kartu šie efektai nestebimi. Mokslininkų grupė iš Nilso Boro instituto, priklausančio Kopenhagos universitetui, tyrė medžiagą, kuri gali būti vienu metu magnetiškai ir elektriškai poliarizuota. skaityti »

„Google“ akiniai įvertinti 1,5 tūkst. JAV dolerių

Papildytos realybės akiniai „Google Glass“ bus pradėti pardavinėti 2013-ųjų pradžioje ir kainuos 1,5 tūkst. JAV dolerių. Tačiau iš pradžių bus skirti tik specialistams. skaityti »

Susukta šviesa – dar vienas duomenų perdavimo būdas

Tarptautinė mokslininkų grupė sukūrė metodiką, kuri duomenims perduoti naudoja susuktą šviesą. Pasiektas 2,56 terabitų per sekundę duomenų perdavimo greitis. skaityti »

Už piratavimą japonai bus baudžiami kalėjimu

Japonijos parlamentas patvirtino Intelektinės nuosavybės įstatymo pataisas. Jose numatytos bausmės ir už tokius nusikaltimus, kaip piratinės medžiagos atsisiuntimas bei turinio kopijavimas iš licencinių DVD diskų. skaityti »

Daugiafunkcis USB raktas

Kiek USB laikmenų turite? – vieną darbe, vieną prie raktų, dar pora namuose ir t.t. O kas būna, kai reikia iš vieno USB rakto perkelti duomenis į kitą? Atsakymas paprastas: laiko gaišimas. Taigi dizaineris Yiyan Cao siūlo neįprastą USB rakto konceptą. skaityti »

Kuriamas nepriklausomas filmas apie Steve Jobs?

Internetinėje erdvėje pasirodė įvairios publikacijos, kuriose teigiama esą praeitą savaitę buvo pradėtas filmuoti nepriklausomas filmas apie kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve Jobs. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo žingsniuojantį humanoidą

Bendrovė „Samsung“ nusprendė užpatentuoti robotą, kuris savarankiškai juda dviem kojomis, atkartodamas žmogaus žingsnius. skaityti »

Balistinių raketų sekimo sistemos NBA krepšinyje

Kovinių raketų sekimo sistemų analogai – „SportVU“ sistemos – kybo dešimties NBA arenų palubėse ir tyliai registruoja kiekvieną aikštelėje esančio bet kurio krepšininko judesį. skaityti »

„Oracle“ vadovas Larry Ellisonas perka Havajų salą

Technologijų bendrovės „Oracle“ įkūrėjas Larry Ellisonas, kurio turtas vertinamas 36 mlrd. JAV dolerių, nusprendė įsigyti 98 proc. Havajų salos Lanai. skaityti »

„Google“ imasi gelbėti nykstančias kalbas

Bendrovė „Google“ pristatė nykstančių kalbų gelbėjimo svetainę „Endangered Languages Project“. skaityti »