Kaip turėtų atrodyti „Apple“ fotoaparatas?

Publikuota: 2012 m. vasario 26 d. sekmadienis

Daugybė dizainerių kuria įvairius daiktų konceptus ir siūlo juos didžiosioms kompanijos vildamiesi, kad jų svajonė bus realizuota. Štai dizaineris Joseph Dumary „nusitaikė“ į „Apple“ ir siūlo fotoaparato konceptą.

Stiklo ir aliuminio derinys, aptakus ir išlaikantis „Apple“ stilių fotoaparatas turėtų užkariauti šios kompanijos gerbėjų širdis. Dizainerio teigimu, tai išmanus fotoaparatas, kuris būtų valdomas balsu.

Juo daromos nuotraukos pasižymėtų aukšta kokybe taip pat būtų galima filmuoti, o garsas įsirašytų keliais kanalais, taigi tvarkant vaizdo medžiagą galima būtų be vargo pašalinti triukšmą.

Aplink savo ašį t.y. 360 laipsnių kampu, besisukantis ekranas leistų daryti autoportretus ir nereikėtų ieškoti papildomų funkcijų meniu, nes aparatas pats viską suprastų. Šviesos jutiklis automatiškai reguliuotų ekrano šviesą, nuotraukas būtų galima padidinti ar sumažinti, tiesiog pirštais, kaip tai darome išmaniuosiuose telefonuose. Fotoaparatas palaikytų „GPS“, „Wi–Fi“ taip pat be vargo galėtute paskelbti vaizdo medžiagą „Youtube“ kanale.

Trumpai tariant – visos naujausios technologijos vienoje vietoje. Kas žino, gal vieną dieną ši idėja tikrai bus įgyvendinta.

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Geriausia dovana šiuolaikiniam vaikui – robotas?

Šiuolaikiniai vaikai su džiaugsmu sutiktų mokytojus ir netgi savo tėvus pakeisti robotais. . skaityti »

Kinija planuoja unifikuotą nacionalinį mikroprocesorių

Kinijos valdžia artimiausiu metu išrinks nacionalinę mikroprocesorių architektūrą. Tokios architektūros įrenginiai bus naudojami visuose valstybės finansuojamuose projektuose. skaityti »

Fizikai bando atsisakyti ketvirtojo matmens – laiko

Filosofai dar prieš Einšteiną bei dabartinės fizikos atsiradimą nagrinėjo laiko sąvoką. Tačiau per paskutinius 106 metus, kai Einšteinas paskelbė savo laiko supratimą, fizikoje priimta, kad laikas sudaro ketvirtąją erdvės dimensiją. Tačiau kai kurie mokslininkai, tame tarpe Amrit Sorli bei Davide Fiscaletti, dirbantys Slovėnijoje, mano, kad laikas egzistuoja nepriklausomai nuo erdvės. skaityti »

3D lipdukai akiniams

3D kinas šiandien išgyvena aukso amžių. Trimatė erdvė Jus pasitinka ne tik įžengus į kino sales, bet ir namuose. Tačiau naudojami vadinamieji 3D akiniai ne visada patogūs. skaityti »

Išmanusis vizitinių kortelių dėklas „Halo“

Ar nepavargote nuo daugybės vizitinių kortelių savo piniginėje? Ko gero, jau esate įsigijęs ne vieną dėklą, kuris puikuojasi ant jūsų rašomojo stalo. Dizaineris Fitorio Leksono siūlo puikaus įrenginio konceptą, kuris padės išvengti daugybės kortelių. skaityti »

Išmanusis USB raktas

USB raktas, ko gero, vienas dažniausiai pametamų įrenginių, o jį radęs asmuo ne tik gali sužinoti, kokia informacija yra viduje, bet ir ja pasinaudoti. skaityti »

Garso prizmė

„Garso prizmė“ (angl. The Sound Prism) – būtent taip vadinasi naujasis garso kolonėlių konceptas. skaityti »

KTU rungsis „protingieji“ robotai dėl 9 000 eurų prizo

Kauno technologijos universiteto Studentų miestelį (tarp Elektronikos ir Statybos rūmų, Studentų g.) gegužės 3 d. 13 val. užvaldys autonominiai robotai, nes tuo metu vyks pasaulinio lygio varžybos „Robotų intelektas“. skaityti »

10 žmonių, pakeitusių technologijų pasaulį

Pristatome 10 novatorių, kurių sukurtos technologijos pakeitė pasaulį. skaityti »

„Yahoo“ optimizuoja savo korporatyvinę struktūrą

Neseniai atleidusi daugybę darbuotojų interneto kompanija „Yahoo“ nuo šių metų gegužės 1 dienos bus suskirstyta į tris padalinius: vartotojų, reklamos ir technologijų. skaityti »