Kviečiama išbandyti jėgas programinio kodo poezijos konkurse

Publikuota: 2014 m. gegužės 5 d. pirmadienis

Gegužės mėnesį prasideda programinio kodo poezijos konkursas, kurio metu programišiai kviečiami kurti eiles „Java“, „C++“ arba „C#“ kalbomis. Iniciatyva siekiama paskatinti informacinių technologijų specialistus nors kartą gyvenime pabandyti sukurti rimuotą programos tekstą. Antrus metus plėtojama idėja yra vienintelis tokio pobūdžio konkursas pasaulyje.

„Pirmąjį rimuotą dvieilį programiniame tekste pastebėjome prieš dvejus metus visiškai atsitiktinai. Tai paskatino pasižvalgyti daugiau panašių eilėraščių, tačiau jokio atviro poezijos konkurso kompiliuojamoms programavimo kalboms kaip „Java“, „C++“ ar „C#“ neradome. Tada ir kilo idėja pirmą kartą 2013 metais pakviesti įvairias Vilniaus programuotojų bendruomenes išmėginti jėgas, o konkursui sulaukus dėmesio, tęsiame jį ir šiemet plėsdami jo geografiją“, – teigia Mantas Urbonas, vienas programinio kodo poezijos konkurso organizatorių.

Pasak organizatorių, konkurso dalyvių profilis nėra ribojamas, tad jame gali dalyvauti programišiai profesionalai bei mėgėjai iš Lietuvos ar užsienio šalių, pasirinkę savo vardą ar slapyvardį. Svarbiausias konkurso reikalavimas – kad dalyvaujantys kūriniai rimuotųsi bei atitiktų „Java“, „C++“ arba „C#“ sintaksės reikalavimus, kitaip tariant – jie turi būti kompiliuojami be klaidų.

Sukurtas eiles dalyviai gali siųsti iki gegužės 25 d. el. paštu art@SourceCodePoetry.com. Konkurso nugalėtojus išrinks ir apdovanos komisija. Daugiau informacijos apie konkursą rasite svetainėje www.SourceCodePoetry.com

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »