LG pristato „LG G Watch“ su „Android Wear“ operacine sistema

Publikuota: 2014 m. birželio 26 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) pristato „LG G Watch“ laikrodį, vieną iš pirmųjų įrenginių su „Google“ operacine sistema „Android Wear“, pritaikyta dėvimiems įrenginiams. Naujasis LG laikrodis yra minimalistinio dizaino ir neturi mygtukų. Įrenginys pasižymi paprasta prieiga prie reikiamos informacijos ir suderinamumu per belaidį ryšį su kitais „Android“ operacinę sistemą naudojančiais prietaisais.

„Mes norėjome, kad „LG G Watch“, kaip vienas pirmųjų tokių įrenginių rinkoje, būtų naudingas vartotojui ir itin paprastas naudoti. Norėjome, kad įrenginio programos būtų tokios intuityvios, kad vartotojams nereiktų papildomai domėtis, kaip naudotis viena ar kita jo funkcija“, – sako Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Laikrodžiai su „Android Wear“ operacine sistema sukurti, kad vartotojai jiems reikiamą informaciją gautų būtent tada, kada jos ir reikia. Mums buvo malonu bendradarbiauti su LG kuriant tokį paprastą naudoti „LG G Watch“ laikrodį“, –  sako Sundar Pichai, „Android, Chrome & Apps“ vyresnysis viceprezidentas.

„LG G Watch“ veikia 1.2 GHz „Qualcomm Snapdragon 400“ procesorius kartu su mažai energijos naudojančiu „Always-On“ 1,65 colių IPS ekranu, atkuriančiu tikroviškas spalvas. LG laikrodyje veikia „Bluetooth“ ryšys, todėl jame galima peržiūrėti į išmanųjį telefoną ateinančias žinutes, matyti, kas skambina, valdyti muzikos grojaraštį ir atlikti kitus veiksmus, neišimant išmaniojo iš kišenės ar rankinės.

„LG G Watch“ turi paprastą vartotojo sąsają, kuri veikia kortelių principu. LG laikrodyje veikia balso atpažinimo funkcija, kuri leidžia vartotojui klausti klausimus ir atlikti įvairias užduotis. Dėl šios funkcijos, „LG G Watch“ neturi mygtukų, o vartotojai gali rašyti tekstines žinutes ar ieškoti informacijos tiesiog pasakę „Ok Google“.

„LG G Watch“ laikrodis sujungia formą ir funkcionalumą subtiliu, minimalistiniu dizainu su intuityvia, lietimu valdoma vartotojo sąsaja. Naujasis LG laikrodis yra apsaugotas nuo dulkių ir atsparus vandeniui (vandenyje gali būti laikomas 30 min, 1 m gylyje). Jis priskiriamas IP67 apsaugos klasei. „LG G Watch“ laikrodį bus galima įsigyti dviejų spalvų: „Black Titan“ ir „White Gold“. Naujasis LG laikrodis sukurtas iš nerūdijančio plieno, padengto PVD (kelių sluoksnių purškimas vakuume) danga, kartu su derančia silikonine apyranke. Laikrodžiui galima pritaikyti bet kokį standartinį 22 mm dirželį.

„LG G Watch“ laikrodį bus galima iš anksto užsisakyti „Google Play“ parduotuvėje nuo birželio 25 d. 12 šalių, įskaitant tokias rinkas, kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Pietų Korėja ir Japonija. „LG G Watch“ laikrodį taip pat bus galima netrukus įsigyti parduotuvėse Australijoje, Brazilijoje, Meksikoje, Naujojoje Zelandijoje, Singapūre, Rusijoje. Papildoma informacija bus skelbiama lokaliai.

Žiūrėti produkto vaizdo klipą >>> 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Siūlomos naujos sužaidybinimo etikos taisyklės

Neseniai buvo apklausti „gamification.com“ skaitytojai apie etiką sužaidybinime (angl. gamification). Tokia apklausa vykdyta ne pirmą kartą, tačiau tema aktuali, diskutuotina ir dar neprieita prie bendros nuomonės ją vertinant. Dažnai tai kas atrodo etiška vienam žmogui, kitas vertina visai priešingai. skaityti »

Kaip skatinti rinkėjų aktyvumą?

Prieš šių metų JAV prezidento rinkimus, kandidatų atstovai kreipėsi į įvairius sužaidybinimo (angl. gamification) specialistus aptarti, kaip šią sritį būtų galima išnaudoti, siekiant geresnių rinkimų rezultatų ir aukštesnių reitingų. skaityti »

Šizofreniją įveikti padeda kompiuterinis mokymas

„ScienceDaily“ paskelbė, kad sergantys šizofrenija žmonės, pabaigę 80–ies valandų trukmės intensyvius kompiuterinius mokymo pratimus, tampa pajėgesni geriau atlikti sudėtingas užduotis, reikalingas atskirti savo vidines mintis nuo realybės. skaityti »

Kaip priėmėme skaitmeninę televiziją?

Praėjus mėnesiui nuo skaitmeninės antžeminės televizijos įvedimo ir analoginės televizijos išjungimo, įdomu pažvelgti, kaip nusiteikę laukėme šio technologinio pokyčio savo namuose. skaityti »

Japonų astronautą lydės robotas-androidas

Tokijo universiteto inžinieriai kartu su viena iš japonų reklamos kompanijų 2013-ųjų vasarą ruošiasi į tarptautinę kosminę stotį (TKS) išsiųsti robotą-androidą KIBO („Viltis“). Jis lydės japonų astronautą Koichi Wakatą ir padės jam bendrauti su Žeme. skaityti »

Naujoji „Microsoft“ biuro koncepcija padeda taupyti ir gerina darbuotojų savijautą

„Microsoft“ atstovybė Lietuvoje persikėlė į lanksčiojo darbo stiliaus biurą, kuriame darbuotojai gali kasdien rinktis geriausiai veiklos pobūdį atitinkančią darbo vietą ir vienodai efektyviai dirbti su pasirinktais išmaniaisiais įrenginiais. skaityti »

„Google Street View“ leidžia apžiūrėti Arkties miestą, slidinėjimo kurortus

„Google“ pirmą kartą žengia ten, kur šalta, – į Arkties miestą ir slidinėjimo kurortus. skaityti »

HP kartu su „DreamWorks Animations“ filme „Legendos susivienija“ pagrindinį vaidmenį suteikė inovacijoms

Kai šį penktadienį (lapkričio 30 dieną) Lietuvos kino teatrų ekranuose pasirodys naujausias animacinis filmas „Legendos susivienija“, žiūrovai išvys dar vieną HP technologijų triumfą animacijoje. skaityti »

Į „Chevrolet Spark“ bus diegiama „Apple Siri“

„Chevrolet Spark“ taps pirmuoju automobiliu, kuriame bus įdiegta „Apple Siri“ funkcija. skaityti »

„YouTube“ pasiektas naujas populiarumo rekordas

Pietų Korėjos reperio Psy dainos „Gangnam Style“ klipą svetainės vartotojai peržiūrėjo daugiau nei 820 mln. kartų. skaityti »