LG pristato „LG G Watch“ su „Android Wear“ operacine sistema

Publikuota: 2014 m. birželio 26 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) pristato „LG G Watch“ laikrodį, vieną iš pirmųjų įrenginių su „Google“ operacine sistema „Android Wear“, pritaikyta dėvimiems įrenginiams. Naujasis LG laikrodis yra minimalistinio dizaino ir neturi mygtukų. Įrenginys pasižymi paprasta prieiga prie reikiamos informacijos ir suderinamumu per belaidį ryšį su kitais „Android“ operacinę sistemą naudojančiais prietaisais.

„Mes norėjome, kad „LG G Watch“, kaip vienas pirmųjų tokių įrenginių rinkoje, būtų naudingas vartotojui ir itin paprastas naudoti. Norėjome, kad įrenginio programos būtų tokios intuityvios, kad vartotojams nereiktų papildomai domėtis, kaip naudotis viena ar kita jo funkcija“, – sako Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Laikrodžiai su „Android Wear“ operacine sistema sukurti, kad vartotojai jiems reikiamą informaciją gautų būtent tada, kada jos ir reikia. Mums buvo malonu bendradarbiauti su LG kuriant tokį paprastą naudoti „LG G Watch“ laikrodį“, –  sako Sundar Pichai, „Android, Chrome & Apps“ vyresnysis viceprezidentas.

„LG G Watch“ veikia 1.2 GHz „Qualcomm Snapdragon 400“ procesorius kartu su mažai energijos naudojančiu „Always-On“ 1,65 colių IPS ekranu, atkuriančiu tikroviškas spalvas. LG laikrodyje veikia „Bluetooth“ ryšys, todėl jame galima peržiūrėti į išmanųjį telefoną ateinančias žinutes, matyti, kas skambina, valdyti muzikos grojaraštį ir atlikti kitus veiksmus, neišimant išmaniojo iš kišenės ar rankinės.

„LG G Watch“ turi paprastą vartotojo sąsają, kuri veikia kortelių principu. LG laikrodyje veikia balso atpažinimo funkcija, kuri leidžia vartotojui klausti klausimus ir atlikti įvairias užduotis. Dėl šios funkcijos, „LG G Watch“ neturi mygtukų, o vartotojai gali rašyti tekstines žinutes ar ieškoti informacijos tiesiog pasakę „Ok Google“.

„LG G Watch“ laikrodis sujungia formą ir funkcionalumą subtiliu, minimalistiniu dizainu su intuityvia, lietimu valdoma vartotojo sąsaja. Naujasis LG laikrodis yra apsaugotas nuo dulkių ir atsparus vandeniui (vandenyje gali būti laikomas 30 min, 1 m gylyje). Jis priskiriamas IP67 apsaugos klasei. „LG G Watch“ laikrodį bus galima įsigyti dviejų spalvų: „Black Titan“ ir „White Gold“. Naujasis LG laikrodis sukurtas iš nerūdijančio plieno, padengto PVD (kelių sluoksnių purškimas vakuume) danga, kartu su derančia silikonine apyranke. Laikrodžiui galima pritaikyti bet kokį standartinį 22 mm dirželį.

„LG G Watch“ laikrodį bus galima iš anksto užsisakyti „Google Play“ parduotuvėje nuo birželio 25 d. 12 šalių, įskaitant tokias rinkas, kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Pietų Korėja ir Japonija. „LG G Watch“ laikrodį taip pat bus galima netrukus įsigyti parduotuvėse Australijoje, Brazilijoje, Meksikoje, Naujojoje Zelandijoje, Singapūre, Rusijoje. Papildoma informacija bus skelbiama lokaliai.

Žiūrėti produkto vaizdo klipą >>> 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Per metus pasaulyje išspausdinama 3 trilijonai lapų

IDC analitikų skaičiavimais, 2011 metais, palyginti su 2010 metais, spausdintuvais ir kitais elektroniniais įrenginiais išspausdintų lapų skaičius pasaulyje sumažėjo 1 proc. skaityti »

Nežemiškos gyvybės nerandame, nes gyvybė daugiausiai egzistuoja vienaląsčių pavidalu

Paskutiniai gyvybės bastionai Žemėje ginklus kovoje su mirtimi sudės maždaug po 2,8 mlrd. metų, kai mirti susiruošusi Saulė išsipūs ir virs raudonąja milžine. Tačiau ištisą milijardą metų iki to momento vieninteliai gyvi sutvėrimai Žemėje bus... vienąlasčiai organizmai. skaityti »

Atnaujintas „Google Art“ jau siūlo 35 tūkst. eksponatų

Paieškos milžinė praneša, kad eksponatų kolekcija padidėjo 10 proc., nes prie projekto prisidėjo dar 29 organizacijos iš 14 šalių. skaityti »

Fotoaparatas – „aistruolių svajonė“

Po gerų krepšinio ar futbolo varžybų visada smagu peržiūrėti „karščiausias“ akimirkas, kurias pavyko užfiksuoti fotografams. O kas būtų jei visus įspūdingus momentus pamatytume sportininko akimis? Sakote nerealu? Dizaineriai Sheng–Hung Lee ir Chan Wai Yeh sukūrė fotoaparatą, kuris gali būti kiekvieno sporto aistruolio svajonė. skaityti »

Nešiojami lauko garsiakalbiai „Moktak“

Įsivaizduokite, jog einate gatve ir jūsų ausinuke užgroja labai gera daina, tada norisi ją paleisti kuo garsiau, kad muzika užlietų ne tik jus, bet ir aplinkinius. Atrodo, dizaineris Soohun Jung sugalvojo išeitį – nešiojamus garsiakalbius „Moktak“. skaityti »

Vagystę atskleidė išmanusis telefonas

Kai žmogus nemoka adekvačiai naudotis technika, jam gali kilti rimtų problemų. skaityti »

Fizikas ir neurologas: pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai siela palieka nervų sistemą

Pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai sielą sudarančios kvantinės substancijos palieka organizmo nervų sistemą ir susilieja su visata. Tokią teoriją iškėlė du garsūs mokslininkai, viena iš kurių yra kvantinės fizikos ekspertas, seras Rodžeris Penrouzas (Roger Penrose), kitas – neurologas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). skaityti »

Steve‘o Jobso jachta Olandijoje nuleista į vandenį

Spalio 29 dieną Olandijoje į vandenį nuleista jachta Venera (Venus), prieš septynerius metus užsakyta kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve‘o Jobso. skaityti »

Kodėl uraganas „Sendi“ toks didelis?

Sinoptikai prognozuoja, kad antradienio naktį (spalio 30 d.) arba antradienį audros „Sendi“ atnešti uraganiniai vėjai ir debesys nuklos trečdalį JAV teritorijos. skaityti »

„Oakley“ išleidžia „protingus“ slidinėjimo akinius

Bendrovė „Oakley“ oficialiai pristatė „protingus“ slidinėjimo akinius sportininkams profesionalams ir mėgėjams. skaityti »