„L‘Orchestre de Contrebasses“ iš Vilniaus žada išsivežti geras emocijas ir Šv.Onos bažnyčią

Publikuota: 2007 m. vasario 19 d. pirmadienis

Džiazas

Šį savaitgalį Vilnius gali prarasti vieną svarbiausių savo simbolių – Šv.Onos bažnyčią. Mat penktadienį, vasario 23-iąją, sostinės Kongresų rūmuose įspūdingą pasirodymą scenoje žadančių surengti prancūzų kontrabosininkų virtuozų  „L‘Orchestre de Contrebasses“ techninis personalas ketina įvykdyti tai, kas dar 1812 į galvą buvo šovę Prancūzijos imperatoriui Napoleonui Bonapartui.

„Mums derinant sutartį dėl koncerto Vilniuje, „L‘Orchestre de Contrebasses“ muzikantai ir jų atstovai būtinai pageidavo, jog jiems būtų surengta ekskursija. Juos ypač sudomino vėlyvosios gotikos šedevras -  Šv.Onos bažnyčia. Išgirdę legendą, kad šią bažnyčią, jei ji būtų tilpusi ant delno, imperatorius Napoleonas Bonapartas butų išsivežęs į Prancūziją, svečiai jau nekantrauja, kada ją galės aplankyti, – pasakojo „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą organizuojančios įmonės „Monako projektai“ direktorius Lauras Lučiūnas.  – Teko girdėti, kad muzikantų palyda juokais svarsto, kad galbūt jiems pavyks įgyvendinti tai, ko nepavyko padaryti imperatoriui“.

Pasak L.Lučiūno, muzikos gurmanai jau išgraibstė didžiąją dalį bilietų į „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą. „Nors ir kalbama, kad Lietuvoje gyvas yra tik „popsas“,  įdomesni, išliekamąją vertę turintys projektai sulaukia nemažo susidomėjimo. Jau 26 metus grojančio „L‘Orchestre de Contrebasses“ vardas žinomas visame pasaulyje. Manau, vilniečiai bei sostinės svečiai tikrai nenusivils, pamatę scenoje šiuos kontrabosų virtuozus, vienu metu sugebančius groti ne tik  klasikos, džiazo, bliuzo ir funk kokteilį, bet  ir su 20 kilogramų sveriančiais kontrabosais išdarinėti įvairius ekvilibristikos triukus, – sakė L.Lučiūnas. -  Abejoju, ar kas nors sugebės per visą šį temperamentingą koncertą ramiai išsėdėti savo vietoje“.  

Šaltinis: „Monako“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »