„L‘Orchestre de Contrebasses“ iš Vilniaus žada išsivežti geras emocijas ir Šv.Onos bažnyčią

Publikuota: 2007 m. vasario 19 d. pirmadienis

Džiazas

Šį savaitgalį Vilnius gali prarasti vieną svarbiausių savo simbolių – Šv.Onos bažnyčią. Mat penktadienį, vasario 23-iąją, sostinės Kongresų rūmuose įspūdingą pasirodymą scenoje žadančių surengti prancūzų kontrabosininkų virtuozų  „L‘Orchestre de Contrebasses“ techninis personalas ketina įvykdyti tai, kas dar 1812 į galvą buvo šovę Prancūzijos imperatoriui Napoleonui Bonapartui.

„Mums derinant sutartį dėl koncerto Vilniuje, „L‘Orchestre de Contrebasses“ muzikantai ir jų atstovai būtinai pageidavo, jog jiems būtų surengta ekskursija. Juos ypač sudomino vėlyvosios gotikos šedevras -  Šv.Onos bažnyčia. Išgirdę legendą, kad šią bažnyčią, jei ji būtų tilpusi ant delno, imperatorius Napoleonas Bonapartas butų išsivežęs į Prancūziją, svečiai jau nekantrauja, kada ją galės aplankyti, – pasakojo „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą organizuojančios įmonės „Monako projektai“ direktorius Lauras Lučiūnas.  – Teko girdėti, kad muzikantų palyda juokais svarsto, kad galbūt jiems pavyks įgyvendinti tai, ko nepavyko padaryti imperatoriui“.

Pasak L.Lučiūno, muzikos gurmanai jau išgraibstė didžiąją dalį bilietų į „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą. „Nors ir kalbama, kad Lietuvoje gyvas yra tik „popsas“,  įdomesni, išliekamąją vertę turintys projektai sulaukia nemažo susidomėjimo. Jau 26 metus grojančio „L‘Orchestre de Contrebasses“ vardas žinomas visame pasaulyje. Manau, vilniečiai bei sostinės svečiai tikrai nenusivils, pamatę scenoje šiuos kontrabosų virtuozus, vienu metu sugebančius groti ne tik  klasikos, džiazo, bliuzo ir funk kokteilį, bet  ir su 20 kilogramų sveriančiais kontrabosais išdarinėti įvairius ekvilibristikos triukus, – sakė L.Lučiūnas. -  Abejoju, ar kas nors sugebės per visą šį temperamentingą koncertą ramiai išsėdėti savo vietoje“.  

Šaltinis: „Monako“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »