„L‘Orchestre de Contrebasses“ iš Vilniaus žada išsivežti geras emocijas ir Šv.Onos bažnyčią

Publikuota: 2007 m. vasario 19 d. pirmadienis

Džiazas

Šį savaitgalį Vilnius gali prarasti vieną svarbiausių savo simbolių – Šv.Onos bažnyčią. Mat penktadienį, vasario 23-iąją, sostinės Kongresų rūmuose įspūdingą pasirodymą scenoje žadančių surengti prancūzų kontrabosininkų virtuozų  „L‘Orchestre de Contrebasses“ techninis personalas ketina įvykdyti tai, kas dar 1812 į galvą buvo šovę Prancūzijos imperatoriui Napoleonui Bonapartui.

„Mums derinant sutartį dėl koncerto Vilniuje, „L‘Orchestre de Contrebasses“ muzikantai ir jų atstovai būtinai pageidavo, jog jiems būtų surengta ekskursija. Juos ypač sudomino vėlyvosios gotikos šedevras -  Šv.Onos bažnyčia. Išgirdę legendą, kad šią bažnyčią, jei ji būtų tilpusi ant delno, imperatorius Napoleonas Bonapartas butų išsivežęs į Prancūziją, svečiai jau nekantrauja, kada ją galės aplankyti, – pasakojo „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą organizuojančios įmonės „Monako projektai“ direktorius Lauras Lučiūnas.  – Teko girdėti, kad muzikantų palyda juokais svarsto, kad galbūt jiems pavyks įgyvendinti tai, ko nepavyko padaryti imperatoriui“.

Pasak L.Lučiūno, muzikos gurmanai jau išgraibstė didžiąją dalį bilietų į „L‘Orchestre de Contrebasses“  koncertą. „Nors ir kalbama, kad Lietuvoje gyvas yra tik „popsas“,  įdomesni, išliekamąją vertę turintys projektai sulaukia nemažo susidomėjimo. Jau 26 metus grojančio „L‘Orchestre de Contrebasses“ vardas žinomas visame pasaulyje. Manau, vilniečiai bei sostinės svečiai tikrai nenusivils, pamatę scenoje šiuos kontrabosų virtuozus, vienu metu sugebančius groti ne tik  klasikos, džiazo, bliuzo ir funk kokteilį, bet  ir su 20 kilogramų sveriančiais kontrabosais išdarinėti įvairius ekvilibristikos triukus, – sakė L.Lučiūnas. -  Abejoju, ar kas nors sugebės per visą šį temperamentingą koncertą ramiai išsėdėti savo vietoje“.  

Šaltinis: „Monako“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »