Laikrodis-apyrankė: stilinga ir originalu

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 23 d. sekmadienis

Anksčiau laikrodis buvo ypač svarbus, šiandien pagrindinę jo funkciją rodyti laiką atlieka mobilieji telefonai. Kyla natūralus klausimas – tai kam nešioti laikrodį? Atsakymas paprastas: tai Jūsų įvaizdžio dalis ir kartu senas įprotis. Suprasdamas tai, dizaineris Sam Freeman siūlo ypač keistą laikrodžio dizainą.

Iš pirmo žvilgsnio vargu ar kas pasakys, jog ši apyrankė yra laikrodis. Juodas korpusas ir zigzago forma sumontuotos besikeičiančių spalvų lemputės labiau primena įmantrų papuošalą nei laikrodį. Tačiau neapsigaukite! „Cassiopeia“ yra pats tikriausias laikrodis, o lemputės „žiba“ neatsitiktine tvarka. Balta lemputė – pirmas valandos skaitmuo, žalia – antras skaitmuo, raudona – pirmas minučių skaitmuo, rausva – antras minučių skaitmuo.

Žinant tai, Jums belieka suskaičiuoti, kiek ir kokių lempučių dega – ir tada sužinosite, kiek yra valandų. Dizainerio nuomone, tai ypač vertingas prietaisas norintiems „pamankštinti“ smegenis. Juk šiandien esame įpratę viską gauti „čia ir dabar“ per daug neįdėdami pastangų. Šis laikrodis privers paskaičiuoti ir pamąstyti – anot dizainerio, tai tikrai puiku.

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Keistas rankinio laikrodžio prototipas

Šiandien rankiniai laikrodžiai mums tapo aksesuarais, o pagrindinės funkcijos – sužinoti laiką, jau nenaudojame, nes turime mobiliuosius telefonus. Ko gero galvodamas ne apie funkcionalumą, o apie grožį ir estetiką, dizaineris Mario Troise pasiūlė laikrodžio „Nooka“ konceptą. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Microsoft“ kuria telefoną, „žinantį“, kada galima trukdyti

Kompanija „Microsoft“ nusprendė sukurti dar „išmanesnį“ telefoną, kuris fiksuos aplinką ir „žinos“, kada galima skambėti, o kada ne. skaityti »

2003 m. įvyko pirmosios „kosminės vestuvės“

2003 m. rugpjūčio 10 d. įvyko pirmosios „kosminės vestuvės“ – Tarptautinės kosminės stoties vadas Jurijus Malenčenka buvo kosmose, o jo nuotaka Jakaterina Dmitrijeva – Žemėje. skaityti »

Sukurti pirmieji medikų patvirtinti implantuojami akiniai

Prietaisas „Argus“ – tai iš pirmo žvilgsnio įprasti tamsinti akiniai. Tačiau jie ypatingi, nes juose įdiegta vaizdo kamera ir grafinė vartotojo sąsaja, jungianti procesorių su 60 elektrodų, kurie implantuoti akies tinklainėje. skaityti »

P-MOB – saulės energija varomas elektromobilis

Italijoje pagamintas elektromobilis, veikiantis beveik vien tik su saulės energija. skaityti »

„iPhone“ išsaugos automobilio nustatymus

„iPhone“ ir „iPad“ gamintojai patentuoja mobilią sistemą, gebančią prisiminti iš automobilio salono prijungtų laidų darbo parametrus. skaityti »

„Samsung“ patentuoja galimą „protingo“ laikrodžio dizainą

Žinia apie tai, kad „Samsung“ kuria „protingą“ laikrodį pasirodė netrukus po to, kai analogišką naujieną pranešė kompanija „Apple“. skaityti »

Pagrindinė Kijevo gatvė virto didžiule mobiliąja biblioteka

Mobiliojo ryšio operatorius „MTS Ukraina“ pranešė apie inovatyvaus projekto „Mobilioji biblioteka“, kuris įgyvendinamas palaikant Kijevo miesto administracijai. skaityti »

1969 m. misijos metu nufotografuota 20 proc. Marso paviršiaus

1969 m. rugpjūčio 5 dieną kosminės misijos metu „Mariner 7“ nufotografuota 20 proc. Marso paviršiaus. skaityti »

Belaidis interneto ryšys jau ir taksi automobiliuose

Net 300 taksi automobilių riedančių Londono gatvėmis nuo šiol bus pažymėti specialiais lipdukais „Wi–Fi“. Pastarieji reikš, jog keleiviai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu ryšiu. skaityti »

Žaidimizacija gerina aptarnavimo kokybę

JAV atlikti tyrimai atskleidė, kad žaidimizacija daro teigiamą viešojo maitinimo sektoriui. skaityti »