Lietuvoje startuoja žaidimų ir sužaidybinto pasaulio kūrimo konkursas

Publikuota: 2012 m. kovo 26 d. pirmadienis

Lietuvoje startuoja naujas žaidimų ir sužaidybintos realybės kūrimo konkursas. Į „Žaidimų inkubatoriaus“ ir Užupis Creative Cluster skelbiamą konkursą dalyviai kviečiami savo darbus registruoti iki balandžio 1 d.

Konkursas organizuojamas siekiant įrodyti, kad ir Lietuvoje yra inovatyviai ir kūrybiškai mąstančių žmonių, tiek norint juos visus suburti ir padėti įgyvendinti jų idėjas. Visi norintys kviečiami siūlyti savo žaidimų idėjas ir būdus, kaip mūsų realybę būtų galima sužaidybinti. Konkurse laukiamos tiek idėjos, koncepcijos, tiek jau sukurti prototipai, beta versijos ar net galutiniai produktai.

Dalyviams siūloma:

  • Pristatyti savo žaidimų vizijas bei realybės sužaidybinimo idėjas.
  • Kurti žaidimus, mobiliąsias programėlės, kompiuterines programas ar net dar pažangesnes technologijas.

„Sužaidybinimas (angl. gamification) – žaidimo elementų ir taisyklių pritaikymas įvairiose gyvenimo situacijose – tai yra mūsų ateitis. Sudėtingus mokymosi procesus galima paversti smagiais, tereikia įdiegti keletą žaidimo elementų.“ – pasakoja žaidimo organizatoriai.

Turite genialių idėjų? Norite jas įgyvendinti? Dalyvaukite konkurse! Tai pats paprasčiausias būdas patekti į Silicio slėnį (angl. Silicon Valley)! Mat Jūs galite laimėti bilietus į pirmą kartą Lietuvoje vykstančią pažangiausių technologinių idėjų konferenciją Vilnius Startup Monthly 2012. Ten dalyvaus potencialūs investuotojai, kuriems turėsite šansą pristatyti savo idėjas. Patys šauniausi laimės galimybę mokytis iš pačių geriausių. Jie keliaus į 5 savaičių trukmės verslo akseleravimo programą Silicio slėnyje, Kalifornijoje.

Registruokite savo kūrybines idėjas iki balandžio 1 d.


 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Negalintiems gyventi be išmaniojo – kaip nepasirodyti nemandagiems?

Nuolatinis žvilgčiojimas į telefoną gali gerokai sugadinti jūsų įvaizdį, todėl reikėtų laikytis naudojimosi išmaniuoju telefonu etiketo. skaityti »

Indijoje kuriamas saulės energijos palaikomas oro uostas

Indijos miesto Kočino tarptautinis oro uostas taps pirmuoju pasaulyje, kurio darbas bus paremtas tik saulės energija. skaityti »

Baltarusijos bankininkai sudarė pelningiausių vardų sąrašą

Baltarusijos bankininkai atliko tyrimą ir paskelbė originalų vardų sąrašą. Jame – daugiausia pelno „gaunantys“ moteriški vardai. skaityti »

Matematikams pavyko atrasti geometriškai idealų netaisyklingąjį penkiakampį

Trys Vašingtono universiteto mokslininkai įeis į matematikos istoriją kaip naujo tipo netaisyklingojo penkiakampio išradėjai. skaityti »

Sukurta skraidanti lenta

„Lexus“ pagamino skraidančią riedlentę „Hoverboard“, kuri naudoja superlaidininkus ir nuolatinius magnetus, šaldomus skystu azotu. skaityti »

Išmanieji žiedai – tik įsimylėjusiems

Išmanusis žiedas suvirpa ant piršto tik tuomet, kai skambina mylimasis. Į kitus skambučius jis nereaguoja. skaityti »

Pavargai eiti – išsitrauk važiuoklę!

Japonijos inžinierius Kuniako Saito sukūrė kompaktišką elektroninę važiuoklę, telpančią į nešiojamojo kompiuterio dydžio krepšį. Įrenginys „WalkCar“ gali nukonkuruoti „Segway“. skaityti »

Dubajuje – pirmasis 3D technologija atspausdintas pastatas

Naudojant trimatę spausdinimo technologiją Dubajuje sukonstruotas biuras, kurio statybos projektą remia Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) esantis „Ateities muziejus“. skaityti »

Džinsai su kišene išmaniajam telefonui

Įmonė „Joe's Jeans“ sukūrė naują džinsų tipą su specialia kišenėle išmaniajam telefonui. skaityti »

Robotas mokosi atpažinti partnerio elgesį

Viskonseno universiteto (Medisone, JAV) inžinieriai išmokė robotą „Kinova Mico” padėti plauti indus. skaityti »