Lietuvoje sukonstruota nešiojama signalizacija

Publikuota: 2008 m. liepos 24 d. ketvirtadienis

„Ekskomisarų biuro“ saugos specialistų sukonstruota nešiojama signalizacija
Namai, kuriuos saugo tik spyna – tai beveik atviros durys įsilaužėliui, – teigia „Ekskomisarų biuro“ saugos specialistai. Laikinai pastatų apsaugai užtikrinti jie sukūrė pirmą Lietuvoje nešiojamą signalizaciją – lagaminą, kuri parengiama veikti per 5 minutes, o kokybe nenusileidžia stacionarioms signalizacijoms.

„Statybos bumo metais klientai klausdavo ne kiek kainuos signalizacija, o kada galite padaryti.

„Ekskomisarų biuro“ saugos specialistų sukonstruota nešiojama signalizacija
Atsirado poreikis laikinai apsaugos priemonei – taigi dėl paklausos kilo būtinybė sukurti signalizaciją, kuri galėtų greitai užtikrinti saugumą. Šis išradimas yra gera išeitis namams, kuriuose nuolat kas nors būna ir būsto saugoti nuolat nereikia, tačiau susiruošus atostogauti namai tampa nebesaugūs“, – pasakojo įmonės rinkodaros skyriaus vyresnysis vadybininkas Antanas Sakalauskas.

„Lagamino signalizacija ypač vertinga tada, kai skubiai, tiesiog žaibiškai reikia apsaugos sistemos. Ji įrengiama per kelias minutes ir namai jau saugūs. Lagamino sistemos įsilaužėliams neįmanoma išvengti. Tikimės, kad žmonės kreipsis į mus sužinoję apie tokią saugos galimybę“, – teigė „Ekskomisarų biuro“ prezidentas Alius Sadeckas.

Pasak saugos tarnybos viceprezidento Tomo Liuberto, naujoji apsaugos sistema atitinka tuos pačius saugumo reikalavimus, kaip ir sumontuota stacionari signalizacija. Skirtumas tas, kad namie niekas nesusigadina, jokio laidelio, įbrėžimų, skylių, reikia tik elektros. Lagaminą išjungus nebelieka jokio ženklo, kad jis buvo pajungtas.

Šį išradimą „Ekskomisarų biuras“ pirmiausia pasiūlė išbandyti savo klientams. Teigiama, kad jų atsiliepimai labai teigiami. Žmonės nustebę, kad prireikus signalizacijos, ją galima įrengti per kelias minutes.

Išradėjai tiki, kad lagamino signalizacija bus nepakeičiama statybų verslui – nebaigtų objektų apsaugai, norint išvengti statybinių medžiagų, radiatorių ar apšildymo katilų vagysčių. Signalizacija puikiai tinkama statybų vagonėliuose, namukuose ant ratų, kemperiuose, pustuščiuose sandėliuose, kur, atvežus vertingą prekę, prireikia apsaugos.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Vienarankis robotas varžėsi samurajų kardų rungtynėse

Kompanija „Yaskawa Bushido Project“ sujungė jėgas su jaijutsu kardų kovos meistru Isao Machii. skaityti »

Maisto nuotraukos padės skaičiuoti kalorijas

„Google“ kuria priemonę „Im2Calories“, kuri iš maisto nuotraukos padėtų įvertinti maisto kaloringumą. skaityti »

Festivalyje „džiazuos“ Lietuvoje sukurtas elektrinis autobusas

Birželio 5 d. startuojantis 21-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato ne tik garsiausias džiazo muzikos žvaigždes, bet ir šalies technologijų pasaulio naujienas. skaityti »

Sukurta išskirtinė vėjo jėgainė: gamina elektrą, nors neturi sparnų

Ispanijos bendrovė „Vortex“ sukūrė unikalią vėjo jėgainę „Vortex Bladeless“, kuri gamina elektrą net ir neturėdama sparnų. skaityti »

Kinijoje į gatves išriedėjo pirmieji pasaulyje „beūsiai“ troleibusai

Kinijoje buvo pristatyti pirmieji pasaulyje neįtikėtinai efektyviai energiją kaupiantys troleibusai. Pagrindinė šių transporto priemonių technologija yra superkondensatoriai, patalpinti į 18 ir 12 metrų ilgio greituosius (BRT – angl. „bus rapid transit“) autobusus. skaityti »

Mikrolustas po oda atliks kraujo tyrimus

Šveicarijos mokslininkai sukūrė diagnostinį lustą, implantuojamą po oda, kuris stebės kraujo rodiklius ir perduos informaciją per „Bluetooth“. skaityti »

Mokslininkai išspręs spaudžiančių batų bėdą

Valensijos biomechanikos instituto mokslininkai sukūrė technologiją, kuri pritaiko avalynę prie pėdų. skaityti »

Didžiausia planetoje interaktyvi fotografija – 365 gigapikseliai

Didesnės fotografijos Žemėje dar nėra buvę. Tarptautinė fotografų grupė, vadovaujama italo Filippo Blenigni, publikavo gigantišką aukščiausios viršukalnės Europoje ir 11-os aukščiausios viršukalnės pasaulyje panoraminę fotografiją. skaityti »

Pirmasis lietuviškas interaktyvus reklamos stendas skaičiuos ir analizuos naudotojus

Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai ir studentai sukūrė pirmąjį lietuvišką interaktyvų reklamos stendo prototipą, kuris ne tik transliuoja reklamą, bet ir fiksuoja reklamą stebėjusiųjų vartotojų statistinius duomenis. skaityti »

„Microsoft“ pasiūlė mokykloms atsisakyti rašiklių ir sąsiuvinių

Viena iš kompanijos „Microsoft“ direktorių, atsakinga už švietimą, Lia De Cicco-Remu pateikė mokykloms pasiūlymą atsisakyti rašiklių ir sąsiuvinių. skaityti »