Medaus mėnesio saldumas

Publikuota: 2008 m. birželio 22 d. sekmadienis

Kiekviena jaunavedžių arba besiruošiančių susituokti pora nekantriai laukia vestuvinės kelionės, bet toli gražu ne visi gali sau leisti šį malonumą po ištaigingų vestuvių.
Niekas neverčia jūsų vykti į kelionę iš karto po vestuvių – galima palaukti kelis mėnesius, kol sutaupysite pinigų, arba... leistis į vestuvinę kelionę prieš vestuves!
Flirtas

Kokį laiką bepasirinktumėte savo kelionei, šios rekomendacijos padės jums sutaupyti pinigų neaukojant esmės.

Paskaičiuokite išlaidas prieš kelionę
Prieš bandant sutaupyti, paskaičiuokite, kiek jums teks išleisti. Nepriklausomai nuo to, kaip įspūdingai atrodo išlaidos, būtina daugmaž paskaičiuoti, kokia suma galite remtis, ir tik po to rezervuoti vietas viešbutyje ir pirkti bilietus.

Nevažiuokite toli nuo namų
Dažnai brangiausias dalykas visoje vestuvinėje kelionėje yra pati kelionė – skrydžiai ir važiavimai. Jei jūs nors šiek tiek galite sumažinti šias išlaidas, jums liks daugiau pinigų gyvenimui ir pramogoms, - galbūt jums netgi pavyks pora dienų pratęsti medaus mėnesį.
Kadangi aviabilietai kainuoja labai daug, pasistenkite praleisti medaus mėnesį netoli nuo namų, kur galėtumėte nuvažiuoti automobiliu arba traukiniu.
Be to, jei jūs galite vykti į vestuvinę kelionę vos kelioms dienoms, tai suteikia papildomą privalumą – nereikia sugaišti daug laiko kelionei!

Nekeliaukite turistinio sezono metu
Nepriklausomai nuo mėnesio, kurį planuojate vestuvinę kelionę, stenkitės susilaikyti nuo kelionių turistinio sezono metu (tuomet ji jums kainuos kur kas pigiau).
Pavyzdžiui, užuot po vestuvės gruodį važiavę į kalnų slidinėjimo kurortą, perkelkite kelionę į liepą – tuomet ji kainuos kur kas mažiau, o jau kalnuose galima rasti užsiėmimą bet kuriuo metų laiku.
Jei jūs mėgstate poilsį prie jūros, važiuokite į šiltuosius kraštus ne vasarą, sezono įkarštyje, o spalį, lapkritį arba ankstyvą pavasarį.
Atminkite, kad milijonai žmonių ten gyvena visus metus ir šalčiu nesiskundžia.

Padarykite tai greitai
Vestuvinė kelionė – tai nebūtinai dviejų savaičių turas po Europą.
Vestuvinė kelionė gali būti ir trumpa – vos vienas savaitgalis, praleistas netoli nuo namų.
Sužinokite apie romantiškas vietas jūsų rajone ir rezervuokite numerius vietiniame viešbutyje.

Vykite į kruizą
Kruizas jūra – ne tik puikus poilsis, bet ir nebloga investicija, ypač jei jūs gyvenate uostamiestyje ir iki laivo išplaukimo vietos nereikia skristi lėktuvu.
Paprastai į kruizo kainą įeina visos paslaugos, tame tarpe maitinimas, pramogos ir pan.
Kuo trumpesnis kruizas, tuo mažiau jums teks mokėti.
Yra netgi „naktiniai kruizai į niekur“ (bet šis variantas labiau tinka vakarėliams, o ne vestuvinėms kelionėms).
Optimalus variantas – 3-7 dienų kruizas. Patikėkite, šio laiko visiškai pakanka savo naujai padėčiai atšvęsti.


Bet...
Bet neklausykite nieko, kad ir kas ką besakytų ar bepatartų.
Medaus mėnuo – jūsų laikas, vieną kartą gyvenime, tad pasirinkite vietą, laiką ir pramogas taip, kad niekada nesigailėtumėte.
Pameskite galvas, ir keliaukite...

Šaltinis: www.aidas.ud
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »