Michaelas Jacksonas britams – vis dar dievybė

Publikuota: 2009 m. kovo 15 d. sekmadienis

Dainininkas Maiklas Džeksonas (Michael Jackson)
Kad ir ką sakytų muzikos kritikai bei įžymybių gyvenimą narstantys specialistai, kad ir kaip kritikuotų populiarumą praradusį popmuzikos karalių Michaelą Jacksoną, tačiau jis anapus Atlanto gyvenantiems britams – legenda ir trokštamas atlikėjas.

Tai puikiai įrodė penktadienio rytą prekyboje pasirodę bilietai į šio muzikos dievaičio koncertus, kurie liepos mėnesį bus rengiami Londone. Vos per kelias valandas visi bilietai į visus 50 Jacksono koncertų buvo tiesiog išgraibstyti.

Londono „O2“ arenoje rengiami pasirodymai buvo tik šiek tiek reklamuoti Britanijos žiniasklaidoje. Nepaisant to, penktadienio rytą prie visų kasų jau būriavosi tūkstančiai žmonių. Dar daugiau nei 250 tūkstančių bilietų buvo kaip mat išpirkti internetu.

Iš viso per kelias valandas britai išpirko visus kiek daugiau nei milijoną bilietų, o pavėlavusieji graužia nagus ir yra pasirengę mokėti didesnę kainą tiems, kas persigalvos ir nutars savo bilietą parduoti.
Anot organizatorių, bilietai į koncertinį turą, kuris vadinsis „This Is It“, buvo parduoti rekordiniu greičiu muzikos istorijoje: gerbėjai pirko bilietus maždaug tokiu greičiu – 33 bilietai per minutę. Tai tikrai puikus rodiklis, kuris dar kartą liudija, kad M. Jacksonas britams yra tikra dievybė.

Kompanijos „Ticketmaster“, prekiaujančios bilietais į renginius, atstovai tvirtino, jog šis popkaraliaus atvejis neturi lygių. Jau dabar bilietai į liepos mėnesio šou internetiniame „eBay“ aukcione perpardavinėjami po 170 – 10 000 svarų (250 – 14 000 JAV dolerių).

Pats 13 kartų prestižinio „Grammy“ apdovanojimo nusipelnęs atlikėjas prisipažino, jog koncertai Londone taps paskutiniais popkaraliaus pasirodymais Britanijoje.

Lygiai taip pat savo karjerą baigė ir Princas, kuris 2007 metų rugpjūtį ir rugsėjį surengė 21 pasirodymą toje pačioje Londono „O2“ arenoje.

Tačiau pasigirsta kalbų, jog sveikata negarsėjantis Jacksonas gali ir neatlaikyti tokio ilgo ir varginančio koncertų maratono. Taip prabilta po to, kai pop karalius ilgai reklamavosi ir sukvietė žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją. Pastarieji buvo labai pasipiktinę, kai susitikimas su šiuo muzikos legenda tetruko vos aštuonias sekundes, per kurias Jacksonas tesugebėjo dar kartą patvirtinti, jog jo planuojami pasirodymai bus muzikinės karjeros pabaiga.

Tuomet laikraščiuose pasirodė nemažai kandžių straipsnių, kuriuose buvo klausiama, ar tiktai popdievaitis sugebės išstovėti scenoje tiek laiko, jei spaudos konferencijoje jis „ištempė“ vos aštuonias sekundes?

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Japonijos bankas ketina „įdarbinti“ robotus

Japonijos bankas „Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ“ klientus pasitinkančius vadybininkus artimiausiu metu ketina pakeisti robotais. skaityti »

„Microsoft“ siūlo prekybininkams pirkėjų atpažinimo sistemą

Savo tinklaraštyje bendrovė „Microsoft“ pasidalijo mintimis apie parduotuves ir jų pasikeitimus 2015 metais. skaityti »

Veidų atpažinimo technologija – prieigai prie svetainių

Bendrovė „Intel“ sukūrė taikomąją programą „True Key“. Prieigai prie interneto svetainių ar įrenginių ji naudoja veidų atpažinimo technologiją. skaityti »

Išmanusis laikrodis – finansams valdyti

Augant dėvimų išmaniųjų įrenginių populiarumui ir skaičiui, atsiranda ir jiems skirtų specializuotų programų. skaityti »

2015 metai pailgės sekunde dėl atominio ir pasaulinio laikų derinimo

Šių metų birželio 30 d. 11 val. 59 min. 60 sek. pasauliniu laiku sekundei laikrodžiai sustos ir para bei metai sekunde pailgės. skaityti »

KTU mokslininkų plėtojama matematinė rašysenos analizė: kuo skiriasi Obamos ir jūsų rašysena?

Rašysena nedažnai patenka į „kietųjų“ mokslų tyrimų sritį. Nors internete gausu rašysenos analizės testų, o kai kurios įdarbinimo agentūros šį metodą siūlo potencialių darbuotojų atrankai, išvados retai gali nustebinti objektyviais ir tiksliais apskaičiavimais. Visai kitas dalykas, kai rašyseną tiria matematikai. skaityti »

Barselonos centre – išmaniosios stotelės

Barselonoje pradėjo veikti aštuonios išmaniosios stotelės. Jose įrengti interaktyvūs ekranai, kurie veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. skaityti »

Mokėjimai širdies ritmu

Kanados pradedančioji įmonė „Bionym“ sukūrė apyrankę, kuri matuoja žmogaus širdies dūžius. skaityti »

BMW, kuris pats suranda vietą ir prisiparkuoja daugiaaukštėje aikštelėje

Las Vegase (JAV) prasidėjusioje „CES 2015“ parodoje Vokietijos automobilių gamintojas „BMW Group“ pademonstravo naujas automobilių autonominio valdymo galimybes, kurios atvers naują puslapį kelių transporto istorijoje. skaityti »

„Apple“ gavo patentą išmaniajam rašikliui

JAV patentų ir prekių ženklų valdyba išdavė kompanijai „Apple“ patentą išmaniajam elektroniniam rašikliui. skaityti »